Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеви метъл!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Хеви метъл!!!!

    Трябваше да чуете снощи една млада група(не обичам да им викат "банда"), която беше подгряваща група на БТР на състезанието в Нова Черна.
    Доста добре се справят момчетата, че и хореография вкарват. Ако има клип ще ви пусна да видите.
    Това което свирят не е точно моя тип метъл(малко са ми по-тежички), но ме радва фактът, че сред младите има и такива хора, а не само да слушат Азис и Ицо хазарта...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #47
      От: Хеви метъл!!!!

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Трябваше да чуете снощи една млада група(не обичам да им викат "банда"), която беше подгряваща група на БТР на състезанието в Нова Черна.
      Доста добре се справят момчетата, че и хореография вкарват. Ако има клип ще ви пусна да видите.
      Това което свирят не е точно моя тип метъл(малко са ми по-тежички), но ме радва фактът, че сред младите има и такива хора, а не само да слушат Азис и Ицо хазарта...
      Пускай, Коле.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #48
        От: Хеви метъл!!!!

        Аз нямам бе, исках да кажа-ако изнамеря някъде из нета-ще го пусна.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #49
          От: Хеви метъл!!!!

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          И аз започнах с Пърпъл,след това Мейдън, БГ ( Ахат, Милена ). После минах на пънк Секс Пистълс, Експлойтед...Последва по-дълбоко ,,гмуркане''- Дет... . Изплувах с грънджа- Пърл Джем...После станах фен на Рамщайн !
          Брадати,
          Това къде го заряза ей

          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • #50
            От: Хеви метъл!!!!

            Като ученик през осемдесетте сутрин не тръгвах без да изслушам поне 30 минути от Пърпъл,Ренбоул,Юрая.А Скорпиънс случайно ги открих,понеже едно студио в Търново на гърба на Рейнбоу ги бяха записали.От моите познати никой не знаеше за тях а после и до сега са луди на тая тема.

            Коментар


            • #51
              От: Хеви метъл!!!!

              Най-ме е яд, че не можах по една или друга причина да отида на концерт на някоя от групите които са ме кефили още от 10 годишен. Като ученици ходихме на Фактор, Импулс, Щурците. Голямо преживяване за края на 80-те и началото на 90-те...
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • #52
                От: Хеви метъл!!!!

                През последните години Arch enemy доста ме радват. Хем си имат звученето на Carcass, хем и доста мелодичност вкарват. Поздравче: https://youtu.be/3Y-J7sBT_no
                П.П. Още едно, за феновете на оригинала: https://youtu.be/5KKYJD09qCk
                Последно редактирано от kuzdov; 14-06-15, 21:38.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #53
                  От: Хеви метъл!!!!

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  През последните години Arch enemy доста ме радват. Хем си имат звученето на Carcass, хем и доста мелодичност вкарват. Поздравче: https://youtu.be/3Y-J7sBT_no
                  П.П. Още едно, за феновете на оригинала: https://youtu.be/5KKYJD09qCk
                  Тъкмо щях да пиша за женските вокали в стила
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #54
                    От: Хеви метъл!!!!

                    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                    То така се почва - малко класици (Пърпъл, Цепелин), после минаваш старите хеви-метъли (Джудас, Аксепт, Мейдън, Саксън, УАСП, Хелоуин, Мотърхед), уекинко залиташ в пънк-а (Пистълс, Експлойтед, Клаш, Рамонес, Той Долс) и накрая се предаваш на сатаната и прегръщаш Истинската Музика - дет, траш, индъстриъл. До степен, че всеки който изсвири два последователни съзвучни акорда вече е комерс и мейнстрийм лигльо

                    П.С. След концерта на Голямата Четворка + Рамщайн в София не съм ходил на рок-концерт - нек'си като да ръгаш пластмасова кукла, след като за пръв път си пробвал с истинска жена.

                    П.П.С. Една готина група от новото поколение, малко ми напомнят младите АЦ/ДЦ (скивайте кой им е шофьор):

                    И Рънинг Уайлд са си вече във ветеранската гилдия ,е верно от по новата!Жестоки са!Айрборн ?Важи.От коя година?
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Хеви метъл!!!!

                      Да се включа и аз

                      Коментар


                      • #56
                        От: Хеви метъл!!!!

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        .....
                        Само че как ги пускате директно клиповете бре???Пробвам пробвам и не мога да се справя да го ева!!!
                        Виж тук: You Tube и VBOX7 във форума.

                        Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                        Nickbochev, съм забелязал, че има афинитет към "красивите изпълнителки". Без значение дали са на ски или с микрофон в ръка
                        Точно така.
                        Това особено силно се отнася за вокалите на групите, ако пеят чудесно.
                        Ето, например Elina Siirala:



                        Sanne Marico:



                        Или пък, Angela Di Vincenzo:

                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • #57
                          От: Хеви метъл!!!!

                          В на'ща къща не знаем какво е туй жУсвотно хеви метъла. Обаче щерката като съвсем бебе заспиваше на ей това, сега по-скоро на това и това.
                          Дали пък не е защото е 'правена' на романтичните вокали на ей тая кака?

                          Сега умувам как да наглася графика така, че да успеем за Каварна и ако не успея, много ще ме е яд...
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #58
                            От: Хеви метъл!!!!

                            Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                            Брадати,
                            Това къде го заряза ей

                            Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                            И аз започнах с Пърпъл,след това Мейдън, БГ ( Ахат, Милена ). После минах на пънк Секс Пистълс, Експлойтед...Последва по-дълбоко ,,гмуркане''- Дет... . Изплувах с грънджа- Пърл Джем...После станах фен на Рамщайн !
                            Дедо Попе, не четеш...
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • #59
                              От: Хеви метъл!!!!

                              Пишете ме и мене в групата

                              http://vbox7.com/play:c6eb9144
                              Toyota Yaris 1,4D-4D 0889/
                              MB W124 200TE 801-
                              TLC LJ70 2,4TD 364

                              Коментар


                              • #60
                                От: Хеви метъл!!!!

                                Още едно,мнооого добро !!!

                                https://www.youtube.com/watch?v=VNy3QUEL-AY
                                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                                0888854582
                                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X