Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеви метъл!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хеви метъл!!!!

    Едни, които не са звезди, но....

    Коментар


    • От: Хеви метъл!!!!

      Един кавър за лека, но само какъв кавър...

      Коментар


      • От: Хеви метъл!!!!

        Ето една малко позната и изникнала на странно място за траш група - Малдивите :



        И един поздрав с готини британски траш надежди :

        Коментар


        • От: Хеви метъл!!!!

          Една булгарска група, която харесвам. Според мен, единственото, което им липсва е читав продуцент...

          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Хеви метъл!!!!

            Моят китарен герой
            За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
            0878 79 20 61 Борис

            Коментар


            • От: Хеви метъл!!!!

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Което пък ме подсеща за едно шише шотландска шльокавица и колко съм несериозен или по-скоро какви са превратностите на съдбата.
              Оффтопик - мани превратностите на съдбата, и се фокусирай върху това колко си несериозен Шльокавицата си те чака да се наканиш да звъннеш и да изведем гоблините да вилнеят на някоя поляна. В идеалния случай можем да примамим някой ерген с безплатни кифтета и бира и да му стоварим зоопарка, да се прави на конче, или там на слонче, както дойде...

              Он топик - две доста прилични български групи:



              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • От: Хеви метъл!!!!

                И аз да се запиша в групата
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Хеви метъл!!!!

                  Е сега съм на вълна ---
                  -

                  Коментар


                  • От: Хеви метъл!!!!

                    Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                    И....


                    Тук младеят като Петьо (ама не е от жипката, а от живата им и динамична музика)


                    Понеже някой по-нагоре искаше да мори чалгари и точно щях да предпиша същото лекарство (направо си е аутопсия..)!

                    А къде забравихте ей тези момчета от Тексас...?!!:

                    https://youtu.be/AkFqg5wAuFk

                    Коментар


                    • От: Хеви метъл!!!!

                      Добро утро с пауър-метъл проект от Малта, с вокалите на Rachel Grech:



                      И в същата вълна - група от съседна Сърбия, която съм пускал в други теми - Claymorean, чийто нов албум очакваме да излезе всеки момент:

                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • От: Хеви метъл!!!!

                        Хванах ги! Хеви Метал бандата се оказа... Whitesnake, а черният вокал - David Coverdale! Преди месец е излязъл последният им албум "The Purple album" само с кавъри на Deep Purple, сега остава само да си го намеря отнякъде!


                        А за това пък неАм думи:

                        Последно редактирано от Edo; 26-06-15, 13:01. Причина: допълване
                        Honda XL600LM, 1987
                        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                        Коментар


                        • От: Хеви метъл!!!!

                          Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                          Хванах ги! Хеви Метал бандата се оказа... Whitesnake, а черният вокал - David Coverdale! Преди месец е излязъл последният им албум "The Purple album" само с кавъри на Deep Purple, сега остава само да си го намеря отнякъде!
                          Аа, ш`съ наказваме
                          Лигавият глас на ДавидкоВердале да не познайш, па макар и, като вълка от приказките, сякаш да си е забил пирон в гърлото

                          Коментар


                          • От: Хеви метъл!!!!

                            Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                            Аа, ш`съ наказваме
                            Лигавият глас на ДавидкоВердале да не познайш, па макар и, като вълка от приказките, сякаш да си е забил пирон в гърлото
                            Поемам пълната политическа отговорност, но все пак, заради ЕГН-то човека пее с една октава надолу и малко трудно се познава!
                            Honda XL600LM, 1987
                            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                            Коментар


                            • От: Хеви метъл!!!!

                              Коментар


                              • От: Хеви метъл!!!!

                                Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                                Хванах ги! Хеви Метал бандата се оказа... Whitesnake, а черният вокал - David Coverdale! Преди месец е излязъл последният им албум "The Purple album" само с кавъри на Deep Purple, сега остава само да си го намеря отнякъде!
                                Човек, благодаря за клиповете - отдавна не се бях кефил така
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X