Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хеви метъл!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хеви метъл!!!!

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Родителите на пауър-метъла. Конкретния албум даже е от отпреди периода с Михаел Киске (класическите Keeper of The Seven Keys I/II), вокал е Кай Хансен
    Мерси че ме подсети колко съм стар
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Хеви метъл!!!!

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Една от първите ми касетки - някви записи на наще бяха предадени в жертва

      И на мен първата собствена касета ми беше от едната страна Helloween -Walls Of Jericho от другата Metallica-Master Of Puppets (последните песен и половина липсваха, ама това го разбрах доста по късно), някъде около 1987 година трябва да е било, два току що излезли албума (единия на няма и година, е, другият на две, ама пак си се броеше за нов).
      А касетата - чистак бърсак нова BASF 90-минутна, от червените.

      Коментар


      • От: Хеви метъл!!!!

        Мда, първият Helloween, доста по различен от следващите, не че са по лоши, ма ми звучат някак еднакво.
        Тва пасва идеално на тематиката

        Коментар


        • От: Хеви метъл!!!!

          Тук е мястото, да честитим Рождения ден на настоящата вокалистка на The Agonist - Vicky Psarakis:





          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • От: Хеви метъл!!!!

            Коментар


            • От: Хеви метъл!!!!

              Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
              И на мен първата собствена касета ми беше от едната страна Helloween -Walls Of Jericho от другата Metallica-Master Of Puppets (последните песен и половина липсваха, ама това го разбрах доста по късно), някъде около 1987 година трябва да е било, два току що излезли албума (единия на няма и година, е, другият на две, ама пак си се броеше за нов).
              А касетата - чистак бърсак нова BASF 90-минутна, от червените.
              Моята първа беше Черният Албум на Металика, обаче на зеления BASF, пак 90-минутна.
              Едно изпълнение за наздраве. 3в1 е, като първите две са очевидни, да видим дали ще отгатнете третото


              Коментар


              • От: Хеви метъл!!!!

                Аааа............благодаря на всички че харесахте темата!!!!Не очаквах че редиците ни са толкоз гъсти!
                Поздрави на всички!!!
                И друга идея ми дойде!Да направим метъл "рок" анкета да видим кой каква и от кога а!!!
                Последно редактирано от traun; 22-06-15, 21:30.
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • От: Хеви метъл!!!!

                  Ае още една кака с кожени гащи

                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Хеви метъл!!!!

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Мерси че ме подсети колко съм стар
                    Младееш на аватара, сигурно джипката та отваря
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • От: Хеви метъл!!!!


                      Каката на каките и дядо Ози

                      Коментар


                      • От: Хеви метъл!!!!

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        Младееш на аватара, сигурно джипката та отваря
                        Е то акъл и мензис не додат ли навреме не ги чакай - та вероятно ще е от това.
                        Което пък ме подсеща за едно шише шотландска шльокавица и колко съм несериозен или по-скоро какви са превратностите на съдбата.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Хеви метъл!!!!

                          Никога не са били сила на живо с това брутално "клатене" на Ларс, но песента е КЛАСИКА (че гледам нещо много лирично го подкарахме) Наздраве, момчета и момичета:

                          Коментар


                          • От: Хеви метъл!!!!

                            И още нещо от любимия албум, но "студийно":

                            Коментар


                            • От: Хеви метъл!!!!

                              И....


                              Тук младеят като Петьо (ама не е от жипката, а от живата им и динамична музика)


                              Последно редактирано от zlost; 23-06-15, 00:40.

                              Коментар


                              • От: Хеви метъл!!!!

                                Май само Кралят може да звучи след Slayer, нали?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X