Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лична лаборатория по изследване на храни.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
    Е, аз съм в Германия, и намирането на вкусна за мен храна, ми е доста по-трудно от в България.
    Сигурно щото всичко е истинско.
    В Германия колбасите са светлинни години пред нашите. Имаше един пастет с лук, като чуя Германия това ми е първата асоциация. Направо приказен. Разваля се на 2-рия ден. За бирата да не отварям приказка.
    А за да ти е вкусно всичко, значи нещо все гладен сядаш да ядеш, и нямаш избор от много храни.
    ....
    Е па гладен сядам, няма да сядам да ям като съм сит я!

    Коментар


    • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
      ....Какво правите с парите, спестени от избора на правилна храна? ...
      Ееее , те тука вече е строго индивидуално . Искрено и лично един вид . ...абе направо изповедалнята на Биг Брадър .

      ПС. Аз спецЯлно моЙте ги давам по коври .
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

        един исторически (от 1757-а още):
        Първоначално публикуван от Големият Фридрих
        Свине! Вечно ли искате да живеете?
        и един литературен:
        Първоначално публикуван от група слепи мародери
        А когато умра,
        не ми правете литургия,
        а просто накиснете
        костите ми във ракия.

        При главата и краката
        сложете бутилка ракия,
        така ще съм сигурен,
        че няма да изгния.
        ))
        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

        Коментар


        • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

          Бирата за октомврийския празник, който е през септември, се казва мартенска и се вари април.

          Та колко време трае?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            ПС. Аз спецЯлно моЙте ги давам по коври .
            А водиш ли ги първо в лабораторията за тестове?
            Все пак е важно да са еко-био-натюр без добавени там разни помади и прочие


            Сигурно замисъла на темата е бил друг, но нещата се поубъркаха май [emoji1]
            Аз лично спирам да пиша.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
              Ееее , те тука вече е строго индивидуално . Искрено и лично един вид . ...абе направо изповедалнята на Биг Брадър .

              ПС. Аз спецЯлно моЙте ги давам по коври .
              И на тебе ли ти е скъпо био-то? 60 човека ти рапортуват, то ако вие не можете да пипнете чиста храна...
              Сега сериозно - ирония беше. Туй за пестенето. Който трябва ме разбра.
              Първоначално публикуван от mmtrance
              Сигурно замисъла на темата е бил друг, но нещата се поубъркаха май
              Друг е замисъла, ама очаквах точно каквото стана. Няма изненади. 90% от народа спестява от храна, че да има за Айфон и Найк. Щото като нагъва кренвирши от 4 лв килото няма кой да види, ама Айфона го туря на масата още преди да е седнал на стола.

              Коментар


              • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                ...

                Аз лично спирам да пиша.
                Винаги се намира някой да развали играта.

                А е толкова забавно да прочете човек за напъните да догоним орлите и костенурките. Или поне гаргите да надминем, преди да осъзнаем че сме като кренвиршите, въпреки напъните - малоценни и малотрайни колбаси.

                Коментар


                • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                  Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                  ...

                  А е толкова забавно да прочете човек за напъните да догоним орлите и костенурките. Или поне гаргите да надминем, преди да осъзнаем че сме като кренвиршите, въпреки напъните - малоценни и малотрайни колбаси.
                  Паля цигара на 2-3 дни, пия пиене повече от здравословното.
                  Пак да кажа, таргетът на тая тема е един на 10 човека. За вас има пре-доволен избор от имитация на продукти.
                  Наистина ви завиждам, щото в магазина съм като гладно цигане пред сладкарница. И не е от немотия.

                  Коментар


                  • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                    Паля цигара на 2-3 дни, пия пиене повече от здравословното.
                    Пак да кажа, таргетът на тая тема е един на 10 човека. За вас има пре-доволен избор от имитация на продукти.
                    Не че нещо, ма... колко е здравословното и от къде имаш информация?

                    Коментар


                    • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                      Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                      Не че нещо, ма... колко е здравословното и от къде имаш информация?
                      от 40 грама чист алкохол дневно се води кофти. 2 бири, 330 грама вино, 100 гр. ракия. Американците имат 2 бири дневно за алкохолизъм.

                      Коментар


                      • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                        от 40 грама чист алкохол дневно се води кофти. 2 бири, 330 грама вино, 100 гр. ракия. Американците имат 2 бири дневно за алкохолизъм.
                        Има ли нещо по сериозно или ще го играем на "води се" щот така казаха по тАлАвизията?

                        Коментар


                        • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                          Има ли нещо по сериозно или ще го играем на "води се" щот така казаха по тАлАвизията?
                          Пукницата не е измежду целите на лабораторията. Алкохол се мери сравнително лесно, по изпарения. Дори дрегерчета продават за 20-тина лева, темата не е за тях.

                          Коментар


                          • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                            Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                            Пукницата не е измежду целите на лабораторията. Алкохол се мери сравнително лесно, по изпарения. Дори дрегерчета продават за 20-тина лева, темата не е за тях.
                            Ти недей сега как се мери, кажи как се мери здравословната норма и как- над нея. Че аз, примерно, го приемам като лекарство против стрес. И кое е ще ме довърши първо - алкохола или стреса, не съм научил още.
                            Последно редактирано от сто; 26-06-18, 20:20.

                            Коментар


                            • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                              За вас има пре-доволен избор от имитация на продукти...
                              Защо толкова упорито продължаваш с тази имитация в магазина, от къде и каква информация имаш, че да знаеш дали всичко е имитация? Защото аз по думите ти оставам с впечатление, че всичко в магазина е менте.
                              Пък преди малко хапвах свинска пържола с картофена салатка и да ти кажа нещо не ми се вярва да бяха имитация на пържола и картоф, поне на вкус си бяха оригиналдЪ.
                              Вярно, веднъж съм пробвал свинско и имаше вкус на риба, пробвал съм и адски безвкусни картофи - е вече не посещавам въпросните търговци
                              I'm not Lost, I'm Discovering !

                              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                              Коментар


                              • От: Лична лаборатория по изследване на храни.

                                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                                Ти недей сега как се мери, кажи как се мери здравословната норма и как- над нея. Че аз, примерно, го приемам като лекарство против стрес. И кое е ще ме довърши първо - алкохола или стреса, не съм научил още.
                                Стрес нямам, ама алкохоло спокойно може да ме довърши.
                                Един класик каза, че алкохолът му е взел много, ама класикът колко е взел от алкохоло... В момента не се сещам кого цитирам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X