Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спукан котел за твърдо гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Спукан котел за твърдо гориво

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    Чешки е , но е гърба на камерата, последното, а някое междинно ребро. Ако знаеш от къде да купя резервна част пиши. Вядрус U22.
    Утре ще проверя,но съм от Русе- далеко, ако не намериш майстор ще ти обясня как да си го смениш , не е трудно .
    ...от друга страна, ако беше така, можеше да бъде и ако беше - щеше. Но не е така и след като не е, няма и да бъде.

    Коментар


    • #17
      До: Спукан котел за твърдо гориво

      Здравеи,кофти работа.жк.света троица на бул.сливница в посока люлин блок 173 има отоплителни котли и системи на търдо гориво.Много съм доволен,питаи ги могат и те да ти го оправят.На мен ми оправиха помпата. Успех...

      Коментар


      • #18
        До: Спукан котел за твърдо гориво

        Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
        На колко зими ти е котела/парното?
        Тази му е четвърта.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #19
          До: Спукан котел за твърдо гориво

          Първоначално публикуван от M-RUSE Преглед на мнение
          Утре ще проверя,но съм от Русе- далеко, ако не намериш майстор ще ти обясня как да си го смениш , не е трудно .
          Давай, все пак ръцете не са ми в г...за, а пък имам и малко технически познания .
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #20
            До: Спукан котел за твърдо гориво

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            То много хубаво , е ще се поръча, ама ако дойде към 31 Март !?
            Трябва да спасявам положението сега, до 2-3 дни, а то после, като се стопли...
            За чугуна оправия не знам , ама е тук
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...9&postcount=79

            съм понаписал как се спасявам лично аз.

            Дано ти е от полза , че студа е по-кофти от глада, който пък бил по-силен от тока.....
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • #21
              До: Спукан котел за твърдо гориво

              Първоначално публикуван от AlBandi Преглед на мнение
              Здравеи,кофти работа.жк.света троица на бул.сливница в посока люлин блок 173 има отоплителни котли и системи на търдо гориво.Много съм доволен,питаи ги могат и те да ти го оправят.На мен ми оправиха помпата. Успех...
              Благодаря, за питане не бият, ще мина на там.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #22
                До: Спукан котел за твърдо гориво

                Колега,да не те отчайвам,но на мой приятел по същия начин му се спука котела,а неговия чичо е заварчик в института по заваряване и не се наема с такива заварки.По негови думи "горял чугун не се заварява, защото не държи заварка". На право си тътси ново ''ребро''.

                Коментар


                • #23
                  До: Спукан котел за твърдо гориво

                  Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
                  Колега,да не те отчайвам,но на мой приятел по същия начин му се спука котела,а неговия чичо е заварчик в института по заваряване и не се наема с такива заварки.По негови думи "горял чугун не се заварява, защото не държи заварка". На право си тътси ново ''ребро''.
                  Направо не ми се вярва , че Ерато имат резервни части за котлите, ама ще проверя още утре.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #24
                    До: Спукан котел за твърдо гориво

                    Спуканата част или ребро, не ми става ясно от снимката може да се направи от дебела ламирина, примирно 4-5 мм.
                    Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Спукан котел за твърдо гориво

                      Първоначално публикуван от fireman160 Преглед на мнение
                      Спуканата част или ребро, не ми става ясно от снимката може да се направи от дебела ламирина, примирно 4-5 мм.
                      То сигурно може но за там направо не става двата метала имат различни степени на топлинно разширение.
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #26
                        До: Спукан котел за твърдо гориво

                        Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                        За чугуна оправия не знам , ама е тук
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...9&postcount=79

                        съм понаписал как се спасявам лично аз.

                        Дано ти е от полза , че студа е по-кофти от глада, който пък бил по-силен от тока.....
                        Благодаря за съвета, имам на село такова кюмбе, наистина работи добре и ако не оправя по друг начин проблема ще се наложи да го инсталирам.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #27
                          До: Спукан котел за твърдо гориво

                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          ..... ако не оправя по друг начин проблема ще се наложи да го инсталирам.
                          Съвсем ако го закъсаш за отопление, и аз имам от тези преносимите печки, (дето им викат газова камина) една в повече, та временно може и да ти реши проблема
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #28
                            До: Спукан котел за твърдо гориво

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            Съвсем ако го закъсаш за отопление, и аз имам от тези преносимите печки, (дето им викат газова камина) една в повече, та временно може и да ти реши проблема
                            Благодаря за предложението.

                            А сега молба към колеги с по-добър английски: ето какво лепило имам - виж прикачения фаил - но техническите му характеристики са на английски. Пише, че става за чугун и издържа до 1093 градуса по Целзий. Молбата ми е за превод на Техническите Данни.
                            И после да преценим дали би свършило работа.
                            Прикачени файлове
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #29
                              До: Спукан котел за твърдо гориво

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Е, не съм, Неделя е днес. А в София Ерато работи само с дистрибутори, ще трябва явно чак до Хасково да се ходи. Тука дистрибуторите, щом не е нещо по-едро за продан, не ти обръщат много внимание, то и котела като купувах им трябваха 40 дни да го докарат от ......Хасково.
                              Аз проверих в сайта им, но не знам цената ще Ви хареса ли. Задна секция е 459,60 лв. От обясненията разбрах, че за нея става въпрос. За такава поръчка мисля, няма да имате проблем с доставката. За ремонта не знам дали ще се навият да направят.
                              Успех и пишете за резултата!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Спукан котел за твърдо гориво

                                Първоначално публикуван от YOSIF Преглед на мнение
                                Аз проверих в сайта им, но не знам цената ще Ви хареса ли. Задна секция е 459,60 лв. От обясненията разбрах, че за нея става въпрос. За такава поръчка мисля, няма да имате проблем с доставката. За ремонта не знам дали ще се навият да направят.
                                Успех и пишете за резултата!
                                Благодаря за съдействието, моля за линк, че на "ерато.бг/отопление" не можах да видя подробности за части и цени.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X