Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    И аз го имам въпросния шлайф, но имам две забележки- много малоумно разположен пусков бутон, отзад на корпуса, не може да го спреш с една ръка. Диаметъра на шийката е някакъв настандартен, Ф 39мм. по спомен беше, не може да се монтира на стойка за оберфреза, ако не се направи преходна втулка за Ф 43.

    Коментар


    • #47
      Някой има ли впечатления от тази прхосмукачка https://www.lidl.de/de/parkside-akku...geraet/p350908 . Синът ми си я беше харесал лани, но не успя да се вреди, но явно ще я пуснат пак. Трябва му да си чисти бюрото и работната масичка(занимава се с компютри).
      Гледам 5 нови инструмента излизат в Германия от серията Х20- пистолет за топъл силикон, за боядисване, някакъв хибрид между саблен и прободен трион, потапящо циркулярче (Ф85) и герунг(от Performance серията);.

      Коментар


      • 4umata
        4umata коментира
        Редактиране на коментар
        Преди година си я взех въпросната прахосмукачка(тогава беше с батерия), доволен съм , дърпа добре дребни леки неща. За нещата за които питаш за сина ти е повече от перфектна.

      • mitko 53
        mitko 53 коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря за информацията, но се оказа че синчето се е обзавело с някакъв аналогичен Ейнхел, явно няма кой да ги чака година да повторят офертата.

    • #48
      Разглеждам предстоящите промоции и се зачетох във функциите на Мултифункционален детектор 5 в 1 - Скенер за скрити дървени конструкции. Дори не знаех, че има такива уреди. Някой използвал ли е уред за откриване на дървена греда. Би ми свършило работа, ако може да намери къде са гредите на селска къща измазана с плет и кал. Не държа да е точно този уред.

      Коментар


      • Savov
        Savov коментира
        Редактиране на коментар
        Имам такова от предишна промоция. Предстоеше ми ремонт на стара сграда, където не знаех как е изградена ел инсталацията. Не останах възхитен от детектора.

      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        Е то гредите можеш и с удряне с юмрук да ги намериш.

      • orela
        orela коментира
        Редактиране на коментар
        Трябва да пробвам с юмрук

    • #49
      И аз имам детектор от предната версия, без лазера, ами не открива нищо освен проводници, но само при работеща верига с консуматор.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #50
        Колеги някъде по магазините някой да е виждал останали акумолатори за 12 волтовия винтоверт дето беше последно в продажба ? Вече продават всичко по отделно и батериите са свършили даже и в сервиза . Вчера звъннах на един познат да види в ЛИДЛ Царево и Созопол дали са оцеляли .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • NovemberCharlie
          NovemberCharlie коментира
          Редактиране на коментар
          Аз си купих батерии от Компернас https://www.kompernass.com/en/accessories/

        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          Станьо, правиш си регистрация в Габко и получаваш адрес в Германия и Англия, поръчваш на тези адреси и после минава камион и за седмица е в София

        • NovemberCharlie
          NovemberCharlie коментира
          Редактиране на коментар
          Компернас ги доставиха в България.

      • #51
        Тъкмо щях да пиша че са пуснали 20в батерии - и малки, и големи, и зарядни към тях и сега виждам че Станьо търси 12в

        Коментар


        • #52
          Последни мнения за тази бормашина? От предишната тема не разбрах добре става ли за нещо? Модела е PARKSIDE PTBMOD 710A1. Уж е копие на някакъв Бош.
          Изпада ми на добра цена, та чешим репу...


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image;s=800x600-1.jpg
Прегледи:1506
Размер:57.4 КБ
ID:6634101
          -Чем занимаетесь по жизни?
          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

          Коментар


          • Кольо
            Кольо коментира
            Редактиране на коментар
            Бах я в бормашината-10 мм отвор в 5 мм ламарина?...
            Това е директно за боклука. Такива, че и по-големи отвори.че и в по-дебели железа се пробиват тривиално и с обикновена дрелка...

          • Roninn
            Roninn коментира
            Редактиране на коментар
            Аз я взех преди 6 месеца,пробивах медни шини,и на ръка ми бяга отвора на където си иска,а имах стотици отвори да правя.Та я взех,не ми харесва,но върши работа.За домашни работи е Ок.Силата на тая машина е че ще направи отвор където искам,и ще бъде вертикален и кръгъл...Както пробива мед, алуминий,така дупчи и черно..

        • #53
          Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
          Последни мнения за тази бормашина? От предишната тема не разбрах добре става ли за нещо? Модела е PARKSIDE PTBMOD 710A1. Уж е копие на някакъв Бош.
          Изпада ми на добра цена, та чешим репу...


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image;s=800x600-1.jpg
Прегледи:1506
Размер:57.4 КБ
ID:6634101
          За по-честа употреба - само за дърво!
          За метал става инцидентно. Имах въпросния БОШ (от който е копирано това) - 2 пъти ходи гаранционно за ротор. Като му свалиш оборотите на най-ниските и сложиш свредло Ф10 да пробиваш 5мм ламаринена планка и на 2-рия отвор вече е загрял целия корпус. На 10-тия ротора е мЯу.

          Коментар


          • KingofROAD
            KingofROAD коментира
            Редактиране на коментар
            ахам, на ниски обороти не може да се охлажда добре ли? Тогава малко над минимума 800 оборота ще деяни ли? аз толкова дебели ламарини няма да дупча често, по-скоро колкото да не пробивам на ръка. Гледам че е около 8кг. може да се носи в колата насам натам.

          • mitko 53
            mitko 53 коментира
            Редактиране на коментар
            Копието на Бош е с две скорости и дисплей, но беше по спомен доста по- скъпо, нещо 400лв. ми се върти в главата.

          • I.Stoyanov
            I.Stoyanov коментира
            Редактиране на коментар
            Даа копието е двускоростно и е с дисплей, но по същество са еднакви с горепосочената бангия. Сега виждам, че тази е с една скорост. Аз мислех, че си е като другата, само без дисплей.
            Абе за разнасяне насам натам ще я бива вероятно.За инцидентни дребни ремонти вкъщи също. Но за да я разнасяш с колата, явно ще ходиш насам натам да вършиш услуги срещу заплащане. Ако е така и ако си нямаш читав винтоверт, по-добре инвестирай в безчетков Dewalt с 5А.ч. батерия и ще си решиш голяма част от главоболията.

            Успех
            п.п. такова нещо без гаранция не бих взел и като подарък.

        • #54
          Дълго време очаквах Lidl да предложат двускоростна бъркалка и сега ме изненадват даже с двувитлова https://www.lidl.de/de/parkside-dopp...rigPageSize=36 . Цената е много добра. Имам подобна на Аtika, купена от Германия за 100евро и то на промоция от Baumarkt Globus.

          Коментар


          • #55
            За нагера някой нещо да каже за тази цена няма аналог , обаче да не е съвсем боклук .

            Коментар


            • #56
              Маска за заваряване: Картинките са две. Доколкото виждам има разлика и в сензорите.
              Каква е разликата между двете маски?
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                Днес си купих ръбестата, черната, упътването е общо, но се рзаясняват инструкциите за двата модела по отделно . На първо четене разликите са в местоположението на регулатора за затъмнение, мястото на батериите и че на черната има обхват на затъмнението от 5 до8 и превключвател за него и от 9 до 13. Още разучавам упътването, но май ще я връщам, съмнява ме че не работи LED осветлението.
                Няма и нищо, усетих че осветлението се включва автоматично при лоша видимост.
                Последно редактирано от mitko 53; 23-08-20, 14:39.

            • #57
              Аз отдавна и се чудя на маската, ама такова не съм слагал на главата, та не съм в час. Може ли мнения на собственици от предните акции.

              Коментар


              • turtey
                turtey коментира
                Редактиране на коментар
                Ако е за веднъж годишно няма какво да мислиш.

              • mitko 53
                mitko 53 коментира
                Редактиране на коментар
                Ако останат бройки до понедлник може и да си купя. Кой модел е по- функционален, ръбестият или заобленият?

              • turtey
                turtey коментира
                Редактиране на коментар
                Слагаш на гъзата и виждаш коя ти е по удобна.
                Бяха пускали една с вграден фенер - има идея ако се работи при лошо осветление

            • #58
              В събота 29.08 пускат двувитловия миксер, цената си е германската 140лв. Само не схващам в брошурата, какво ще рече включително принадлежности и снимка на две бъркалки. Предполагам не е втори комплект за тази цена.
              Последно редактирано от mitko 53; 20-08-20, 05:43.

              Коментар


              • #59
                Преди две-три години си купих такава маска за заваряване. Любител съм и не заварявам непрекъснато. Използвам я по-често при заваряване с електрожен,по-рядко с СО. За моите нужди съм удовлетворен напълно. Преди нея заварявах с обикновен шлем със затъмнено стъкло. Тази ми е много по-удобна. Бързо реагира на промените в светлината и лично за мен си е голямо улеснение.

                Коментар


                • #60
                  Ключ за големия флекс. От супернискокачествен говнолин ...

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PHOTO_20200822_121243.jpg
Прегледи:844
Размер:79.7 КБ
ID:6637893

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PHOTO_20200822_121324.jpg
Прегледи:865
Размер:98.0 КБ
ID:6637894


                  Сдаде багажа при втората употреба. Така и не можа да развие гайката за сваляне на диск. Некачествен материал + лоша конструкция. Освен, че цялото изделие е от много мек метал, пиновете са прекалено дълги.
                  Резултатът - изкривен ключ и невъзможност за сваляне на диска.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X