Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инструменти за домашен майстор - Лидл и други

    Темата е продължение на Инструменти от Лидл

    от тук: https://offroad-bulgaria.com/forum/%...09#post6610743
    Последно редактирано от Ясен; 26-06-20, 18:29.
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    Е, да открием новата тема с едно сравнение между отверката от 2017г. и новата, вече наречена винтоверт. Новата няма регулиране усилието и отпред държача е само на магнит и няма заключване като старата. Битовете са същи брой, но имат разлика като видове. Буксата за зареждане е като на смартфон.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20200615_082931.jpg
Прегледи:8472
Размер:250.2 КБ
ID:6615238Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20200615_083013.jpg
Прегледи:8319
Размер:208.3 КБ
ID:6615239
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      Новата отвертка PAS4 C4 я има в Германия и във вариант с 4 приставки, едната от които е за регулиране на усилието . Разликата в цената от бедния вариант е 4 евро https://www.lidl.de/de/parkside-akku...o=also_clicked .

      Коментар


      • jiko64
        jiko64 коментира
        Редактиране на коментар
        Това го имаше по наште ширини преди нова година,не помня цената,но като за домашен маистор е супер.

      • IvanIvanovi
        IvanIvanovi коментира
        Редактиране на коментар
        търсих само приставката с регулиране на усилието и я намерих https://www.kompernass.com/bg/akseso...hmomentaufsatz

    • #4
      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      Новата отвертка PAS4 C4 я има в Германия и във вариант с 4 приставки, едната от които е за регулиране на усилието . Разликата в цената от бедния вариант е 4 евро https://www.lidl.de/de/parkside-akku...o=also_clicked .
      дано ги пуснат и тук, защото преди малко я ползвах за пръв път и установих, че ми липсва регулатор на усилието. Старата си ми вършеше работа, но батерията не държи вече и реших, че вместо да сменям елементите като на другия ми винтоверт, направо да купя новия.
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • veskov
        veskov коментира
        Редактиране на коментар
        Заради 2-2,5€ за два пъти по- добър елемент и половин час труд не бих дал 10 пъти повече пари, ако ще и лидълска да е машината.
        Последно редактирано от veskov; 19-06-20, 18:27.

      • IvanIvanovi
        IvanIvanovi коментира
        Редактиране на коментар
        e, то ако никой не дава, ще фалира лъдъла, бре )))))))

        аз спазвам принципа, всеки да прави това, от което разбира, като не разбирам си плащам и за другия ми винтоверт дадох колкото ми поискаха и чаках докато стане - сега за 30 лв. си ъпгрейднах отверката, а със старата ще зарадвам някой, който не може да си позволи да даде пари или пък просто не му се дават

    • #5
      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Темата е продължение на Инструменти от Лидл
      Аз съм просто краля на задниците

      Какво ѝ беше на старата тема?
      ​​​​​​минаваме тук или?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • Juiced
        Juiced коментира
        Редактиране на коментар
        Стана много голяма и трудна за зареждане , това беше и последният коментар преди да я заключат. Има резон все пак 450 страници са прекалено много.

      • Ясен
        Ясен коментира
        Редактиране на коментар
        На софтуера нещо не му понасят дълги теми.

      • turtey
        turtey коментира
        Редактиране на коментар
        Тенко
        Десетсимволакурамиянко

    • #6
      Този контактния грил който ще пускат в събота дали си заслужава?Сега съм с една скара тип едно време с ребра,но ми трябва такава която пече и отгоре.Притеснява ме че е с термостат а сегашната ми е от старите и пече на макс...

      Коментар


      • #7
        Другата събота ще пускат циркуляр с работен плот, някой има ли наблюдения става ли за домашно ползване? Пише, че е с височина на рязане 87мм, дали може да му се сложи малко по голям диск да стане 10-на см или няма да се получи.

        Коментар


        • #8
          Интересно ми е какъв е мотора, четков или асихринен. Предполагам с четки и редуктор. Чувал съм че редукторът бил слабото им място.

          Коментар


          • #9
            Да се абонирам.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • IvanIvanovi
              IvanIvanovi коментира
              Редактиране на коментар
              ех, таргов, за толкова години не разбра ли, че абонамента може и с копче /горе вдясно/ , без задължително да пишеш в темата )

          • #10
            Първоначално публикуван от b_u_b_o Преглед на мнение
            Другата събота ще пускат циркуляр с работен плот, някой има ли наблюдения става ли за домашно ползване? Пише, че е с височина на рязане 87мм, дали може да му се сложи малко по голям диск да стане 10-на см или няма да се получи.

            Доста е писано тук и там за тези машини, но накратко - ламаринените плотове отстрани са нестабилни, най-вероятно и линеалът няма да е съвсем в ред. Ще работи, но няма да си прецизен в срязовете. Ако правиш зайчарник или кошери два пъти в годината, ще стане, ако търсиш точност - по-скоро не.

            Най-вероятно ще трябва да си поиграеш да доработиш и стабилизираш споменатите възли.

            Най-вероятно ще трябва да си купиш и нов диск.

            Относно размера - дълбоки стезове се правят на няколко паса. После обръщаш трупчето и го разбичваш докрай. Така имаш 14-15см дълбок срез. Слагането на по-голям размер диск, може да е възможно, но не е безопасно. Струва ли си за 15мм?

            Коментар


            • #11
              Има ли смисъл да се купува въобще уреда за почистване на прозорци? Смисъл до колко въобще е ефективно, защото на практика, просто спестява последното търкане/забърсване на прозореца, след като е напръскано вече с препарат/вода?

              Коментар


              • Stefanov1
                Stefanov1 коментира
                Редактиране на коментар
                Ето това уредче върши хубава работа. Аз не бих си го купил сам, но ми го подариха и съм много доволен.
                https://bashmaistora.bg/ured-za-poch...prod60928.html
                Още повече, че е на KARCHER, доволен съм от качеството.

            • #12
              Ходих да си взема щипката за кърлежи.
              Пак има дистанционния термометър. Изглежда се крадът, защото на рафта са само празните кутии, самия термометър ти го дават на касата
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • p-pleven
                p-pleven коментира
                Редактиране на коментар
                Да не се изцепя много, ама на 3 ходенета, поне веднъж виждам как някое дете си хапва хлебче, поничка и какво ли не, докато родителите му пазаруват. АБСОЛЮТНО съм убеден, че изяденото не се заплаща на каса.
                И това поведение се възпитава в децата!

                Имах една "позната", да речеш - социално слаба (баща и голям болт в МВР, майка и - болт в МВР, брат и в ДАНС) - дето правеше същото - като огладнее иде да се нахрани в Куфланд. После ни лайна яла, ни лайна мирисала.

              • IvanIvanovi
                IvanIvanovi коментира
                Редактиране на коментар
                още по байтошево време, като отвориха големия супер до зала Хр.Ботев /сега май е Фантастико/ доста студенти си закусваха, че и обядваха колбаси и бързо, бързо направиха колбасите да се плащат директно на щанда, а не на касите на изхода.

                откак преди време попаднах на половин шоколад в един супер, сега внимавам и проверявам целостта

              • Juiced
                Juiced коментира
                Редактиране на коментар
                Моето дете най-редовно си хапва от поничките и кроасаните в лидл още на количката докато пазаруваме(просто на детенце което идва изгладняло от детска градина не може да се обясни , че първо трябва да го платим) , след това и казвам да остави опаковката в количката и на касата ме питат какво е това и аз си казвам- поничка с ванилия например(и най-често употребявано).

            • #13
              Това излиза идната седмица в Лидл. Някой ползвал ли го е от предишни промоции и какви са отзивите?

              https://www.lidl.bg/bg/p/nov-stil-v-...d-4-v-1/p40233

              Коментар


              • #14
                Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                Това излиза идната седмица в Лидл. Някой ползвал ли го е от предишни промоции и какви са отзивите?

                https://www.lidl.bg/bg/p/nov-stil-v-...d-4-v-1/p40233
                Имам такова от емаг, върши много работа а е и по-евтино, щайнхаус е кучата марка.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #15
                  Нямам опит много с моторните коси. До сега съм ползвал само типа с двете ръкохватки. Този начин на държане и управление дали е удачен?
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • plamkata
                    plamkata коментира
                    Редактиране на коментар
                    Въпрос на навик, това че се разглобява и е по-компактно при транспорт и съхранение е сериозно предимство.

                  • plamkata
                    plamkata коментира
                    Редактиране на коментар
                    Въпрос на навик, това че се разглобява и е по-компактно при транспорт и съхранение е сериозно предимство.

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X