Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

    Хубави работи измислили хората, харесва ми. С това бързо мога да оправя недостига на контакти, подходяща боркорона за пробиване на плота ще реши проблема. Къде го продават това?
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
    "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

    Коментар


    • #77
      От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

      Не ми се струва че си заслужава. Уредите стоят постоянно включени, да дадеш пари за механизъм който да не ползваш а и да взема място и пречи...
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #78
        От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        Не ми се струва че си заслужава. Уредите стоят постоянно включени, да дадеш пари за механизъм който да не ползваш а и да взема място и пречи...
        Ето това е за постоянно включени уреди , включваш ги и се прибира в плота.



        Може да се вградят и в горните шкафове.

        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #79
          От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Жена ми работи в електрото в баумакс, и оня ден ми праща точно такъв разклонител по вайбъра, понеже въобще не включих за какво става на въпрос, реших че е изтрещяла с тоя странен удължител...
          Чак сега стоплих за какво иде реч[emoji3]
          Там ли ги има тези контакти? Колеги можете ли д ададете производител ,че ми предстои да правя кухня, а ми харесаха.

          Коментар


          • #80
            От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

            Аз съм леко скептично настроен към тези потъващи контакти.
            1. Те си искат място в шкафа- отдолу или отгоре- няма значение. Тези шкафове се пълнят с какво ли не и подобна конзола ще трябва да се пази от тенджери, тигани, подправки и прочее.
            2. По кухненските плотове редовно се разливат разни неща. Не знам колко са водоустойчиви тези контакти.
            3. Анатоли, предполагам че точно на теб е излишно да ти го казвам, но все пак... кухненските електроуреди са по правило сериозни консуматори. Готварска печка, перална, съдомиялна, микровълнова, термокана, грилче... почти всичко без хладилника е с нагреватели. Ти хубаво ще изкараш 10 контакта, а на колко кръга мислиш да са? Рядко всичко работи едновременно, но се случва.
            П.П. За мен, най- практичен си остава монтаж на височина 35-40 см. от плота.
            Последно редактирано от Тропчо; 17-02-17, 10:10. Причина: П.П.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #81
              От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

              Там е работата ,че трябва да се лишиш от дълбочина на някое чекмедже или ако е направено, да преправяш. Според мен за остров е ОК, но за стенна кухня няма много предимства пред "горзните" контакти на гърба. Предполагам не е и финансово красиво.
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • #82
                От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

                Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                Ето това е за постоянно включени уреди , включваш ги и се прибира в плота.



                Може да се вградят и в горните шкафове.

                Не се бях сетил че може и да се приберат с включени уреди. Но проблема с течностите остава.
                Последно редактирано от disko04; 17-02-17, 11:38.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • #83
                  От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

                  При изработката на голяма кухня , винаги остават трудно използваеми места които са подходящи за монтаж на въпросните контакти , примерно в ъгловите шкафове. Предназначението им е за миксери , бъркалки , изстисквачки , .... , неща които не стоят постоянно по плота. При много клиенти , кафе машината и микровълновата са вградени , и въпросните контакти са най-подходящи при условие , че искат да няма нищо по плота и стенния панел.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • #84
                    От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

                    Blumm имат такива


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Коментар


                    • #85
                      От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

                      Първоначално публикуван от milen_40 Преглед на мнение
                      , ще дам информация от моите проучвания.
                      Комплекта от темата + монтаж = Gorjene (керамичен плот, фурна с грил, обдухвания всякакви, но без електронни джуджавки и часовник, аспиратор алпака) = 400 Е + до 100 монтажа (ако шкафовете ви са готови)
                      а и + транспорта

                      Коментар


                      • #86
                        От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

                        Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
                        Там ли ги има тези контакти? Колеги можете ли д ададете производител ,че ми предстои да правя кухня, а ми харесаха.



                        29 лв.хоуммакс бившето баумакс

                        Днес взех 9 контакта



                        На два токови кръга е кухнята, кабелите са 2.5 квадрата,аз ги тормозя яко и в момента, таблото ми е чисто ново със немски сименс
                        Контактите са в тройка и са само за плота.
                        Котлони, печка сушилня и пералня ще са отделно, сушилнята ще е на трифазен евро конектор, печката и плота на твърда връзка
                        Последно редактирано от Roninn; 17-02-17, 20:02.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #87
                          От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

                          Мерси, ще ходя да им хвърля едно око.

                          Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

                          Коментар


                          • #88
                            От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

                            Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                            При изработката на голяма кухня , винаги остават трудно използваеми места които са подходящи за монтаж на въпросните контакти , примерно в ъгловите шкафове. Предназначението им е за миксери , бъркалки , изстисквачки , .... , неща които не стоят постоянно по плота. При много клиенти , кафе машината и микровълновата са вградени , и въпросните контакти са най-подходящи при условие , че искат да няма нищо по плота и стенния панел.
                            Удивително е как, точно тези труднодостъпни кьошета по плота винаги са заети с тостери, тенджерки, канички... които, ей сега ще ти дотрябват.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

                              [QUOTE=TigerHunter;3100610] Заради една стара Електролукс....
                              ...аз съм заложил на тази марка, хладилникът е на 12г., пералнята е на 9г. и ако може да комуникира-роман ще издаде. Фурна, аспиратор и плот(жената спуква от бой една малка готварска на терасата) са вече на 8г. Време е за подмяна, но още работят, не са дефектирали никога! За сметка на бойлер-Елдом подменен гаранционно (късмет 2 мес. преди да изтече гаранцията) след 2 ремонта и десетки неудобства. Вентилаторът в мокрото помещение изкара и той толкова! Със съдомиалнята направих компромис, но бързо се наиграх. Понеже се нуждаехме от малка(за под мивката) а в Техно...предлагаха МиНдеа и същата но с бранд Миндезит- греда изкара си гаранцията и до там. Сушилнята е многочувствена и за сега добре служи(4г. издевателство). Прахосмукачка вЗелмер Акуарио-уникална нямам думи, веднъж и сменях лагери на мотора(жената само когато си оправя маникюра, тогава я изключва), сменях и щепсел 2-3 пъти(кабел около), 2-3 пъти прекара вода през сухите филтри и мотора, дуракоустойчива!!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Избор на фурна,аспиратор,плот за вграждане

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение



                                29 лв.хоуммакс бившето баумакс

                                Днес взех 9 контакта



                                На два токови кръга е кухнята, кабелите са 2.5 квадрата,аз ги тормозя яко и в момента, таблото ми е чисто ново със немски сименс
                                Контактите са в тройка и са само за плота.
                                Котлони, печка сушилня и пералня ще са отделно, сушилнята ще е на трифазен евро конектор, печката и плота на твърда връзка


                                Браво бе, в Търново са по 69лв., в Роси.бг
                                Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X