Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тая помпа читава ли е

    https://www.lidl.bg/bg/p/nov-stil-v-...a-pompa/p37005
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • Здравейте, имам мултифункционален уред Parkside pamfw12 a1 . Стори ми се практичен и му купих втора батерия. Добре, ама малко преди да изтече гаранцията , спря да зарежда батериите. Редува червена и зелена светлина , а от сервиза бяха категорични че проблема е в батериите. Както и да е - пробваха с друго старо зарядно, то зареждаше и ми го дадоха. Добре, обаче гаанцията изтече и "новото" зарядно пак започна да прави същия проблем. В сервиза нямат, тъй като е стар модел. Дали може да се ремонтира , защото не ми се хвърля работещ уред с две батерии заради едно зарядно !
      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
      Toyota Land Cruiser KDJ 125

      Коментар


      • Интересно! В сайта на Бушона го има зарядното за 40лв. Сигурно не са си актуализирали наличностите.

        Коментар


        • Извинявайте не е по темата за инструмент от Лидл, но някой може ли да ми каже как се казва приспособлението за ъглошлайф за пробиване с бургия

          Коментар


          • Това си е обикновен патронник. Направил съм си същия, пренарязах върху резбата 1/2 UNF 24 такава М14 и стана без проблем. Само е хубаво шлайфът да е с регулируеми обороти, че на 10-12000 си е опасно. Ползвал съм го със Sparky M1200E. Вече не го и ползвам,има всякакви ъглови приставки за винтоверти, по- компактни са.
            Последно редактирано от mitko 53; 28-03-20, 19:27.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Това си е обикновен патронник. Направил съм си същия, пренарязах върху резбата 1/2 UNF 24 такава М14 и стана без проблем. Само е хубаво шлайфът да е с регулируеми обороти, че на 10-12000 си е опасно. Ползвал съм го със Sparky M1200E. Вече не го и ползвам,има всякакви ъглови приставки за винтоверти, по- компактни са.
              Там е въпроса, как да го модифицирам, че да да сложа патроника. Тези абривиатури UNF, M14 не ми говорят много, освен, че М14 май беше размер на резба. Някакъв адаптер или какво. И продава ли се такова нещо и ако се продава как да си го поискам в магазина (как се казва)?

              Коментар


              • taran
                taran коментира
                Редактиране на коментар
                Продават се т.нар. ъглови бормашини ,мисля,че ако се ползва често,е по-добре да се купи една готова. https://www.google.com/search?q=%D1%...hrome&ie=UTF-8

              • sparkybg
                sparkybg коментира
                Редактиране на коментар
                И UNF 1/2-24 е размер на резба.

            • Първоначално публикуван от Иван-бан Преглед на мнение

              Там е въпроса, как да го модифицирам, че да да сложа патроника. Тези абривиатури UNF, M14 не ми говорят много, освен, че М14 май беше размер на резба. Някакъв адаптер или какво. И продава ли се такова нещо и ако се продава как да си го поискам в магазина (как се казва)?
              Причината за модификацията е заради по-бързооборотността на шлайфа, не заради местоположението на бургията.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Иван-бан Преглед на мнение
                Причината за модификацията е заради по-бързооборотността на шлайфа, не заради местоположението на бургията.
                За какво ще ползваш бормашина с 10000 оборота?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • motor_men
                  motor_men коментира
                  Редактиране на коментар
                  Оберфрезата я ползвам и с по-високи обороти за пробиване на масивна дървесина , но има масивна основа. Та или иска да го приспособи като оберфреза /не става/ , или иска да го ползва за гравиране.

              • Първоначално публикуван от Иван-бан Преглед на мнение

                Там е въпроса, как да го модифицирам, че да да сложа патроника. Тези абривиатури UNF, M14 не ми говорят много, освен, че М14 май беше размер на резба. Някакъв адаптер или какво. И продава ли се такова нещо и ако се продава как да си го поискам в магазина (как се казва)?
                UNF е американски стандарт резба, в случая с 24 навивки на инч и диаметър 12,7мм.(1/2инча). Патронниците където се продават по железариите , освен на конус са стандарти 3/8, 1/2 и 5/8. Та, купуваш си най-евтиния патронник 1/2, около 5лв. и ако имаш метчик М14,най- добре комплект първи- втори, нарязваш вътрешна резба директно върху оригиналната инчова, по мой спомен не се наложи разпробиване. Това му е цялата философия. На клипа ползват някакъв адаптор с идеята след демонтиране да се ползва пак към бормашина. За 5лв., според мене няма смисъл да се занимаваш със струговане. Аз поне не знам да се продава такъв адаптор, виж за обратния вариант, консумативи на ъглошлайф да се слагат на бормашина с патронник 1/2 с резба, има приставки но се използват за съвсем друго- да се монтират бъркалки от миксер на обикновени дрелки.

                е
                ​​​​​​
                Последно редактирано от mitko 53; 29-03-20, 07:45.

                Коментар


                • Здравейте , на някой случайно да му се намира някой излишен пневматичен такер - лидълски

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                    За какво ще ползваш бормашина с 10000 оборота?
                    Идеята ми беше и все още е, да заразя около 1/2 куб. трупи с мицел на различни гъби. Метода е като се пробива дупка в дънера и се сипва мицел в нея. С обикновенна бормашина е бавно и трудно (предвид, че в една метровица трябва да се пробие 30-40 дупки). В клип в тубата видях колко лесно става с тази модификация - на 2.10 мин. е показното...

                    Коментар


                    • motor_men
                      motor_men коментира
                      Редактиране на коментар
                      Това по-скоро е машина за полиране , с други обороти е. Но и флекса ще стане като му сложиш бургия за дърво.

                  • А сигурен ли си че е "тая модификация"?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      А сигурен ли си че е "тая модификация"?
                      Не, но на това прилича. Виждам, че не е патронник. Ако вие имате друго мнение ще се радвам да го разбера. Това, което виждам е лесни дупки и ъглошлайф

                      Коментар


                      • На 06.04 има водоструйката намалена с 40 процента.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                          На 06.04 има водоструйката намалена с 40 процента.
                          Къде?
                          В брошурата го няма.
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • Чавдар (V93)
                            Чавдар (V93) коментира
                            Редактиране на коментар
                            https://www.lidl.bg/bg/c/dni-na-gole...-lidl/c1399/w2

                          • коко келеша
                            коко келеша коментира
                            Редактиране на коментар
                            Ако това долу, на малката снимка, че сама засмуква вода е вярно, то определено си струва купуването при такава цена и наличието на 3 годишна гаранция .

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X