Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Купувам: работещо зарядно за X12v батерията.
    ------------------------
    Присадих я успешно на малкия винтоверт. Наложи се да обърна полюсите. (правя го повече за спорта )
    Машнката върти по-бодро с голямата батерия, обаче старото зарядно изобщо не я познава, а и не искам да го съсипя.
    Старата батерия е с 3 извода, новата с 4.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:X12vBatery.jpg
Прегледи:1
Размер:182.6 КБ
ID:5816274
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Питай в сервиза им, но не този на Бушона, а този на Стар Лозенски път, те имат батерии и зарядни на Grizlly. По спомен зарядно за батерия 1,5Ah(от винтоверт) беше 15 лева. Тази голямата батерия 4Ah, модифицирана с издялкване се зарежда със сигурност от зарядното на старото ъглошлайфче https://grizzly-shop.de/Parkside-cha...2-Li-A1-297696 . Днес ще пробвам става ли с това от винтоверта А1 https://grizzly-shop.de/PARKSIDE-Qui...IDL-IAN-282444 . Но ако си обърнал полюсите на голямата батерия, не знам какво ще се случи.
      Сега им се обадих, вече, от 1 година не били сервиз, но имали още стари наличности. Зарядното за старото ъглошлайфче било налично 20лева.
      Последно редактирано от mitko 53; 20-06-19, 10:58.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
        ... Но ако си обърнал полюсите на голямата батерия, не знам какво ще се случи.
        Ще обърна и тези на зарядното сега си имам батерия за еднократна употреба ....
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          В момента я зареждам с това .Разпозна я и зарежда. Само е малко бавно, само 30W . Оригиналното е май 40W.




















          Bitte beachten Sie:
          Leider ist dieser Artikel aufgrund der hohen Nachfrage online bereits ausverkauft.

          PARKSIDE® Akku-Bohrschrauber PBSA 12 B1

          Schneller, werkzeugloser Wechsel zwischen Bohr- und Schraubfunktion (78)
          19 vorwählbare Drehmomentstufen und zusätzliche Bohreinstellung
          Weitere Produktdetails
          online ausverkauft




          32
          .
          99
          *



          inkl. MwSt.









          Artikelnummer:

          Коментар


          • Инструменти от Лидл

            Някой ползва ли акумулаторния флекс който пускат от другия четвъртък. Със сабления трион мисля да отнеса и един флекс, та ме интересуват мнения за него.
            HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
            VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
            Няма да е все така!
            Нула две осмици 724 пет едно пет 1

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
              Някой ползва ли акумулаторния флекс който пускат от другия четвъртък. Със сабления трион мисля да отнеса и един флекс, та ме интересуват мнения за него.
              Aко мислиш да го ползваш интензивно и продължително, по- добре го пропусни. Имаше някъде назад един клип качен от Roninn, там добре се вижда с каква карантия е редукторът. Моят, от първия модел, два пъти ми го сменяха, сега съм с този с реглажа на оборотите. Специално го отворих да надникна, пак е със същата смешна съединителна шайба. Този който ще пускат е уж нов модел В3, но визуално си е същия като В2.
              Другото което е в минус че тука, вече трета година го пускат във вариант без зарядно и батерия. Батерии 4Ah поне пускат отделно, но при нас може да се намери само бавното зарядно PLG 20A1, 65W, което зарежда големите батерии за около 130мин, по мои наблюдения. Иначе в други държави си е комплектован със зарядното PLG 20A2, 85W, което зарежда 4Ah за 80 мин. по спецификация. Такова зарядно досега у нас са пускали само в комплект с гайковерта 400Nm.
              Последно редактирано от mitko 53; 20-06-19, 16:03.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                За първия вариант на флекса мога да кажа че става - с уговорката че го ползвам домашно и спорадично.

                Това че не дават батерия с него е простотия, това че пуснаха по 1 батерия 4Ач за всеки 10 флекса - пак простотия, с 2Ач е крайно неубедителен - батерията прегрява и изключва много бързо.

                Също е досадно че е всъщност 115мм и някои 125мм дискове влизат в предпазителя, а други - не съвсем.

                Втората версия с кривата батерия е досадна и с това че не можеш да я оставиш изправена на батерията, както повечето други уреди.

                п.п. нищо не им пречеше и да го направят с бързо спиране.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Ето го клипът за най- слабото звено на тези модели https://www.youtube.com/watch?v=gTp5...ature=youtu.be (на 0,37) и начинът за тунинговането му.
                  Последно редактирано от mitko 53; 20-06-19, 19:33.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
                    Някой ползва ли акумулаторния флекс който пускат от другия четвъртък. Със сабления трион мисля да отнеса и един флекс, та ме интересуват мнения за него.
                    Аз го притежавам и го използвам от две години. Наричам го (не) галено ,,Пиличката за нокти". За дребни и много леки работи може и да свърши работа, но иначе НЕ! Не става!помням си как през месец януари на тази година си ,,играх" да режа 30 минути анкерни болтове ф10. Аз използвам акумулаторния ъглошлайф с 2 ah батерия и с 4аh батерии. Специално с 2ah батерия много често заклинва и спира диска. Абсолютно несериозен инструмент, да не кажа даже ,,чикия", но го държа, ако нещо леко ми се наложи да срежа, а нямам достъп до електрическа мрежа. Съветът ми е да не го купуваш! Виж, акумулаторния саблен трион, си е направо задължителен за всеки домашен майстор или опиваш се да пунтира такъв!
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                      Аз го притежавам и го използвам от две години. Наричам го (не) галено ,,Пиличката за нокти". За дребни и много леки работи може и да свърши работа, но иначе НЕ! Не става!помням си как през месец януари на тази година си ,,играх" да режа 30 минути анкерни болтове ф10. Аз използвам акумулаторния ъглошлайф с 2 ah батерия и с 4аh батерии. Специално с 2ah батерия много често заклинва и спира диска. Абсолютно несериозен инструмент, да не кажа даже ,,чикия", но го държа, ако нещо леко ми се наложи да срежа, а нямам достъп до електрическа мрежа. Съветът ми е да не го купуваш! Виж, акумулаторния саблен трион, си е направо задължителен за всеки домашен майстор или опиваш се да пунтира такъв!
                      Анкерни болтове ф10 ще ги реже като масло.Със 2 амперчаса батерия прави по спомен около 80 сряза на закалена шпилка ф8
                      Говоря за флекса на 115 мм.
                      Флекса си върши работата,стига да не го надценявате.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение

                        си ,,играх" да режа 30 минути анкерни болтове ф10.
                        Абсолютно несериозен инструмент, Съветът ми е да не го купуваш! Виж, акумулаторния саблен трион, си е направо задължителен за всеки домашен майстор или опиваш се да пунтира такъв!
                        Щом с ф10 се озорва май ще ти послушам съвета и ще си взема само сабления трион!
                        Него съм го ползвал отдавна при познат, и имам спомен че е солидна машинка!


                        С колегата Ронин сме писали по едно и също време. Та Ронин искаш да кажеш, че въпросното флексче по добре работи с нож ф115 или...
                        HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
                        VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
                        Няма да е все така!
                        Нула две осмици 724 пет едно пет 1

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Флекс няма как да работи добре с 2ач батерия, на него му трябва ток, за да реже. Един елемент може да даде до 20а ако е от читавите, няма как да стигне за флекса .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Ми с тази механика и с електрожен да го захранваш, още по- бързо ще сдаде. Смятано, като при автомобилите от онази тема?
                            Знае ли се колко и какви са елементите на 20в/4ач батерия?
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Остави механиката, въобще за да може да реже му трябва ток, малките на 220в са поне 500вт. 20А х 18в = 360вт умряла работа, за 4Ач батерия трябв да са по два елемента в паралел, общо 10 .
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Не обичам да се повтарям ,малкия лидълски флекс си работи с 2 амперчаса батерия,и ако не бъркам ,прави около 80 среза на шпилка ф8 и то закалена ,щото има и такива дето на два сантиметра от края като дръпнеш гайката и излиза през резбата.

                                Има някъде из темите клип ,имам и 3 или 4 амперчаса батерия.Разбира се колкото повече,по добре.

                                За шпилки,болтове,гайки,видии ,пластмаси е идеален.Винкел също реже.

                                Качил съм поне десет клипа с него.На винкел с 2-Ка батерия умира за 2-3 минути.

                                Със лидълския флекс съм свършил работа поне за една чисто нова кола.Именно лидълския флекс ми показа удобство ,щото аз лично бях скептичен към такъв инструмент на батерия.След него се обзаведохме със мисля 4 в момента макити.

                                Разликата е огромна,но лидълското си е ок за парите ,стига да не искате прекалено много от него.

                                Слабото място на лидълския шлайф са батериите.Ниско качество на елементите,малък живот,брой цикли,гадна пластмаса която за една година се троши.Бавното зареждане и т.н

                                https://youtu.be/FD4QCRHpn6s
                                Последно редактирано от Roninn; 20-06-19, 23:19.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X