Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    И аз не мога да разбера каква е тая мания към тези абсолютни боклуци,има намаления в англия където импакт или винтоверт на макита или деволт идват на една цена с тази на парксайд.
    Да, и там има същия интерес и мания. Същата история като тук. 1:1. Странно, че не го разбираш като е същото.
    Аз лично имам посочения по-горе двускоростния 10.8В ли-йон верт със сваляемия потроник и за цена от 70лв в куфар, 25Нм, 1ч зарядно и 3 год. гаранция без тъпи въпроси - ами копче не мога да кажа - прекрасен е даже!
    Ами 20В ли-йон перфоратор, който ронин много хвали? Треперя от удоволствие като малко дете, когато ми предстой дупчене в бетон/тухла и с една ръка от най-неудобната позиция, на стълба, без да разпъвам, закачам, размотавам и разплитам кабели в които се спъвам и после пак да навивам сред прахта и имам 1.2J в лек уред! И това всичко пак в куфар с комплект битове, сдс свредла, 1ч зарядно и 3 год. повече от безупречнна гаранция срещу 125лв?! Къде отиваш ти може би...

    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
    Взех го верта!Даже и влезнА в употреба днес.Дупчене и завиване.Доволен съм от машинката на първо четене.Баш от тоя в Младост до Фантастико.Ама в 9.00 имаше 3-4 човека дето нарамиха по 4 бройки...
    Навсякъде ги има. Некъде да има храна за всеки. Но не може да им се отрче на лидъл, че бяха заредили.
    // Абе с тебе много често се разминаваме в квартала и ми прави впечатление, че мигачи не ползваш. Във ВА има крушки мисля

    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
      Може да идват на същата цена, ама със сигурност няма да са със същите показатели.
      Прав си ,едното е еднодневка и направено от най калпавите матряли а другото при правилна подръжка могат да го наследят и децата и.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
        // Абе с тебе много често се разминаваме в квартала и ми прави впечатление, че мигачи не ползваш. Във ВА има крушки мисля [/FONT]
        Къде бре!?!?Давам бре!!!Па титни нЕкой път да пиЙм по........нещо!!!
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Аз се обзаведох само с длета и стеги.

          Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
          ...
          // Абе с тебе много често се разминаваме в квартала и ми прави впечатление, че мигачи не ползваш. Във ВА има крушки мисля [/FONT]
          Ти ся пък тя темата е за инструменти а не за крушки и мигачи [emoji2] ;-) [emoji481]


          TT
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            И аз скарах в употреба моя винтовеет.Доволно работа свърших. Правих монтажни отвори в тухлена стена..Доволен засега
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Миналата седмица бяха онлайн пуснали този https://www.lidl.de/de/parkside-akku...dition/p243381 , но се изчерпа за един ден. Сега е на далавера ударният с батерията Х20V , само за 50 евро с две батерии 2Ah и зарядно.
              Няма ли бутон - за следене...
              Ще ми се от там да поръчам - мисля че и качеството ще е едно ниво нагоре, а и цените са им по-добри от нашите.
              Въпросния верт от днес - в сайта на лидл.де е 50Е.
              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
              Имам такъв 12 волтов винтоверт, като от първият линк.
              Става, но според мен си купи с 20 волтова батерия...
              При моя имма ,,биене" на патронника...върши работа...
              Изчакай, ще ги пуснат и в Б)ЛИДЛ България. Аз моят го купих на 04.02.2017г. от ЛИДЛ....
              Компактно, малко интовертче, което реално е 10.8 волта...С три акумулаторни чбатерии от 3.7 волта е.
              А защо го пишат 12Вт? Какво е това "биене" - нали е стационарен? Имам чувството че тук ни дават трето качество, на по-солени цени.

              Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
              И аз не мога да разбера каква е тая мания към тези абсолютни боклуци,има намаления в англия където импакт или винтоверт на макита или деволт идват на една цена с тази на парксайд.
              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
              Може да идват на същата цена, ама със сигурност няма да са със същите показатели.
              Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
              Да, и там има същия интерес и мания. Същата история като тук. 1:1. Странно, че не го разбираш като е същото.
              Аз лично имам посочения по-горе двускоростния 10.8В ли-йон верт със сваляемия потроник и за цена от 70лв в куфар, 25Нм, 1ч зарядно и 3 год. гаранция без тъпи въпроси - ами копче не мога да кажа - прекрасен е даже!
              Ами 20В ли-йон перфоратор, който ронин много хвали? Треперя от удоволствие като малко дете, когато ми предстой дупчене в бетон/тухла и с една ръка от най-неудобната позиция, на стълба, без да разпъвам, закачам, размотавам и разплитам кабели в които се спъвам и после пак да навивам сред прахта и имам 1.2J в лек уред! И това всичко пак в куфар с комплект битове, сдс свредла, 1ч зарядно и 3 год. повече от безупречнна гаранция срещу 125лв?! Къде отиваш ти може би...
              metalgiar, Kъде ги има, защото така да си говорим...
              Оглеждам се за читав винтоверт до 100лв (с малка батерия, 10.8-12V), от такъв калибър:



              ПП: Със свалящ се патронник - има ли голям луфТ?



              В КАуф-д ще пускат Ейхел от този клас, но като чуя тая марка ми се повдига.
              Последно редактирано от hakama; 26-12-17, 17:03.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                И аз не мога да разбера каква е тая мания към тези абсолютни боклуци,има намаления в англия където импакт или винтоверт на макита или деволт идват на една цена с тази на парксайд.
                Къде точно.Искам импакт на макита,може и девалт на смислена цена.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Ами под ,,биене" имам предвид нецентрирана въртене на патронника с бит или бургия. Как по- ясно да го напиша?
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                    Оглеждам се за читав винтоверт до 100лв (с малка батерия, 10.8-12V), от такъв калибър:



                    ПП: Със свалящ се патронник - има ли голям луфТ?



                    В КАуф-д ще пускат Ейхел от този клас, но като чуя тая марка ми се повдига.
                    http://www.e-shop-bg.eu/Akumulatoren...039A210A-BOSCH
                    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      В ,,Продавалник" сега видях, че продаватвинтоверта, който зайчкупих днес з 120 шева. Цената съответно е 170 лева или 195 лева. Не ги е срам, не ги е грях! Даже имам чувството, че някой си прави майтап с нас! Тоя от Свищов и от София, дето слага безумните надценки е един гнусен педераст! Е такива, налитат, ръгат се и купиват по 5-6 бройки.....Бай Ганьовщина!
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Къде точно.Искам импакт на макита,може и девалт на смислена цена.
                        https://www.toolstop.co.uk/
                        Тук от време на време изпадат добри оферти,само трябва дебнене.
                        0 8 76 36 8 542

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                          https://www.toolstop.co.uk/
                          Тук от време на време изпадат добри оферти,само трябва дебнене.
                          За хоби и домашна работа не са оправдани като цени.
                          Не се заблуждавай -всички искаме макита да е всеки иструмент ,но бюджета ...
                          Последно редактирано от //Радо//; 27-12-17, 07:08.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                            И аз не мога да разбера каква е тая мания към тези абсолютни боклуци,има намаления в англия където импакт или винтоверт на макита или деволт идват на една цена с тази на парксайд.
                            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                            https://www.toolstop.co.uk/
                            Тук от време на време изпадат добри оферти,само трябва дебнене.
                            Това, че не можеш да разбереш си е твой проблем. Първо, изказването за "абсолютни боклуци" си е абсолютно изхвърляне. Със сигурност има и боклуци, но доказано има и съвсем читави за цената си уреди. Като гледам впечатленията на някои колеги, има и повече от читави, след като вършат работа и за професионална употреба.

                            И офертите са от, общо взето, кварталния магазин. Т.е., няма нужда да се чудиш как да си докараш покупката от другия край на Европа, така че цената на транспорта да не ликвидира далаверата от добрата оферта. Да не говорим за предлаганите гаранции и логистиката при евентуалното им използване ...

                            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                            В ,,Продавалник" сега видях, че продаватвинтоверта, който зайчкупих днес з 120 шева. Цената съответно е 170 лева или 195 лева. Не ги е срам, не ги е грях! ...
                            Въпрос на търсене и предлагане. Има населени места, в които няма Лидл и хората там така или иначе нямат шанс да си купят инструмента за 120 лв ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Интересно че никъде не видях нютоните на верта!Гледах,дзверих се по него,по книжката,ама не намерих...Ниво на шум са написали,вибрациЙ разни,не че толкоз ме интересува като ми върши работа де,ама любопитство така...
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Пичове, кажете как точно става доставката от lidl.de с кой куриер, че връщах 20 страници назад ама не открих?
                                Николай Папазов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X