Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Купих си първо импакта, а за Коледа и винтоверта. Импакта е идеален за колата. Става за всичко без развиване на гайките на джантите и яко стегнати болтове по окачването. Родих се с него. Не работа с дърво, но за теста на работа го тествах с винт за дърво 8мм с дължина 250 и за моя изненада много гладко го нави в един пън... Винтоверта за сега не съм го зорил, но за моите хоби цели също е много добър.
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Много пъти е ставало въпрос за импакта,в момента работя с него на един язовир.Страхотно попадение от зеленчуковия магазин.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
        Вероятно винтоверта-бормашина ще ти достатъчен,другият(импакта) ще ти трябва за някакви големи винтове за дърво - например 10/300мм. или подобни. Батериите 2АH според мен за винтовертите са напълно достатъчни, обаче за ъглошлайфа е добре да имаш по мощни. Гаранцията от немският сайт ще важи ли и тук? В противен случай защо не си ги вземеш от тукашен Лидъл,че понякога има леки дефекти а по отношение на гаранция,връщане,замяна нямат забележки и губене на време.
        Благодаря за препоръките и защото знам че вече мина доста време от покупката на акумулаторният ъглошлайф , смятам че има вече доста натрупани впечатления . И аз знам че 2 Аh са малко и заради това питам . Ако за момента няма по-мощна батерия за него , дори и с още една батерия , работата с него ще е гадна . Готов съм обаче ако някой е виждал или знае че има по-мощна батерия за него да рискувам и първоначално да го ползвам така . Живея и работя в Германия и заради това ще си ги поръчвам онлайн . Излишно хабене на ресурси ще бъде да си купувам реномирана марка инструменти и да ги ползвам един , два пъти в годината . Сега имам планове за нещо което ще мога да свърша доста по-бързо и удобно с акумулаторни иструменти и единствената причина е че ме мързи всеки път когато имам вдъхновение или време за работа да опъвам кабели .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          По мощната беше 3Ah но според мен и това е малко за тази машина. Поне 4.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            На тоя язовир опъваме едни кабели със стоманени въжета,цял ден режа със голямата батерия и няма проблем,но среза е 2-3 секунди и толкова.

            Последно редактирано от Roninn; 11-01-18, 14:45.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
              Ъглошлайфа с 2Аh по добре да го нямаш. Минимум 4 но май такава още не са изкарали.
              Ако имаш и го намираш за излишен мога да те отърва от него
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                По мощната беше 3Ah но според мен и това е малко за тази машина. Поне 4.
                Хубаво 3 Аh ама сега и нея я няма на сайта . Докато разглеждах видях и това PARKSIDE® Hybrid-Akku-Schlagschrauber PHSSA 12 A1 . Продавано ли е това в БГ и има ли отзиви . Четейки отзивите на сайта , не са много доволни .
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                  Ако имаш и го намираш за излишен мога да те отърва от него
                  Имам но не Парксайд, и не продавам.
                  Последно редактирано от disko04; 11-01-18, 15:28.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                    Имам но не Парксайд, и не продавам.
                    Гледам и какво предлагат Ейнхел и виждам че батериите поне на пръв поглед са много подобни . Дори си мисля да се обзаведа директно само с тях че предлагат повече различни машини с еднакви батерии . Остава да набера целият нужен ми комплект и да се реша .
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Парксайд са добри за парите си, само това че няма мощни батерии не ми харесва. Айнхел имам един стар винтоверт на 12в li-Ion който го платих скъпо тогава но не съм особено доволен от него. Сега не знам как са.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        https://www.youtube.com/watch?v=CnW5UVDS9xI&t=
                        Импакта изглежда доста убедителен,ако отговаря на това в клипа си заслужава парите в троен размер.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Имам я същата модел А1, купувана май месец 2015г. Това относно питането на Crazyjob 83. Пак пролетта 2016г. излезе моделът В2, май е абсолютно същият с полиамидните ремъчни шайби и настройка на 5 обороти. През май месец 2017г. излезе съвсем различен модел С3, с алуминиеви шайби, има паразитна шайба в средата и скоростите са вече 9. Сега погледнах в Lidl service, са я качили въпросната бормашина, така че скоро ще я пускат при нас http://www.lidl-service.com/static/1.../290757_BG.pdf . Друго интересно дисковия шлайф, герунга без изтегляне и мултикътър.
                          Моята доста я тормозех в началото и бях доволен, до 16мм. нищо не и се е опирало. Сега се сдобих с една трифазна Б12 И лидълската много рядко я пускам. За 150 лева не знам да има оферта с 500вата мотор и 16мм. патронник. Хубаво беше да има по- дълбок ход на шпиндела, нейният е 5 см. и повдигане на масичката със зъбна рейка, но от този клас са си по- скъпи.
                          A за джаулите на перфораторчето, вярно ги написали върху шилото, изобщо не ги видях.
                          Последно редактирано от mitko 53; 11-01-18, 17:30.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                            Хубаво 3 Аh ама сега и нея я няма на сайта . Докато разглеждах видях и това PARKSIDE® Hybrid-Akku-Schlagschrauber PHSSA 12 A1 . Продавано ли е това в БГ и има ли отзиви . Четейки отзивите на сайта , не са много доволни .
                            Поръчай на накой познат да ти вземе 3 Аh батерии от България. Имаше ги в сервиза по 55лв., аз от там си купих, дано са останали още.
                            Хибрида не е пускан у нас, но някои си го везеха от Гюргево. На клиповете ми се чува много бавен удар има.
                            Последно редактирано от mitko 53; 11-01-18, 17:05.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                              Гледам и какво предлагат Ейнхел и виждам че батериите поне на пръв поглед са много подобни . Дори си мисля да се обзаведа директно само с тях че предлагат повече различни машини с еднакви батерии . Остава да набера целият нужен ми комплект и да се реша .
                              Наблизо имам един Глобус Баумаркт,от известно време се сополявя по техните акумулаторни инструменти Greenworks .
                              Имат доста разнообразни уреди и големи батерии -24 волта,4 амперчаса,но и цените им се доближават до марковите.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                                ...................Greenworks................................................
                                Много ми приличат на пръв поглед на Парксайд и се доближават до цвят на Ryobi ONE+ Akkubohrschrauber-Set R18CK3C-LL99S . Имам достатъчно време за размисъл да си избера едно бюджетно решение .
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X