Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
    Сега зарязаха, пък и другите се научиха.
    Не са твърде зарязали, а и другите не се твърде научиха. Жената не ще да спирам на Shell например, точно заради това.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Е да де, и аз така. Ама дойде управителят, който в същност беше дал указания на служителката на "Рекламации", и си повтори позицията - така било по Закона за защита на потребителите и ако искам, да се жаля в КЗП.
      След колко време тая работа, аз като взема нещо, веднага го пробвам? Защото баш по този закон, в рамките на седмица ли беше, или на десет дни, можеш да върнеш всичко без обяснения (не е нужно и да е дефектно).
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        След колко време тая работа, аз като взема нещо, веднага го пробвам? ...
        По-малко от 24 часа.

        Става въпрос за следния текст от ЗЗП

        Чл. 113. (1) Когато потребителската стока не съответства на договора за продажба, продавачът е длъжен да я приведе в съответствие с договора за продажба.
        (2) Привеждането на потребителската стока в съответствие с договора за продажба трябва да се извърши в рамките на един месец, считано от предявяването на рекламацията от потребителя.
        ...
        Обаче се правят, че не знаят за това:

        Чл. 124. (1) При предявяване на рекламацията на стока потребителят може да претендира за възстановяване на заплатената сума, за заменяне на стоката с друга, съответстваща на договореното, за отбив от цената или за безплатно извършване на ремонт при условията и по реда на чл. 113 и 114. ...
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 27-03-18, 19:18.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
          Това в немския лидъл е без батерия и струва 50 лева.
          И!Не мога да разбера коментара!
          Цялата галимация по поръчка от тук със чакането и куриера па и без батерия в случая!
          Лидл ми е под ...... балкона почти,даже два!И имам възможността като ида да разгледам дадения продукт колкот си искам,чешейки се......Между другото така съм се отказвал от някои неща от там......След почесване и разглеждане!Тия 10-15 лева дето евентуално бих спестил с поръчка нито ще ме сринат,нито ще забогатея от тях баш....
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Връщат стоки без бележка ако са тяхна марка. То очевадно от тях си ги купил щото ги няма извън лидл
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              По-малко от 24 часа.

              Става въпрос за следния текст от ЗЗП



              Обаче се правят, че не знаят за това:
              Ми е кат се правят, че не знаят, ти се правиш, че ги осведомяваш.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                А бе, колко ви плащат за да рекламирате тези...как да се изразя...!?
                Виж на Ronin му спряhа комисионната и взе да рекламира други.
                Не, че и аз нямам 2-3 бройки, ама ги купувам много избирателно.
                ААА...наглеждам и Лидъл редовно,днес например лидълския импакт ми е изкарал почти 8 пъти цената си печалба,нямам забележки, единствено куфара започна да се цепи и скоро ще се наложи да го хвърля,в метро видях на добра цена заместител.За другата марка,в другата тема!
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Поръчах си преходници. Кажи как да се разберем за кенчето.
                  Когато ти е удобно мини през нас кв.левски къщите ул,,велбъжд ,,23 в момента почти постоянно съм си в нас без кола съм че жена ми си припозна тераното ми като нейно.Инак вечер ако си близко около сухата река мога и дати го донеса на място.
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    По-малко от 24 часа.
                    Отиваш, гледаш Не купуваш. Прибираш се и поръчаш онлайн. До 14 дни(мин, ако е упоменато в сайта) или до 1 година и 14 дни(ако не е упоменато) можеш да върнеш стоката безусловно, при положение, че не е нарушена опаковката или комплектацията. Когато е нарушена опаковката, казуса е спорен....
                    Когато купуваш стока на место, връщането й е по усмотрение на търговеца, защото си се запознал със стоката преди да я закупиш......Повечето търговски вериги са склонни на замяна, а някои връщат директно пари.
                    В Баумакс( сега.....) за да изпробвам една машина се наложи да я платя и после върна веднага безусловно. В Практикет съм връщал стока купена по 'грешка', но искат да напазариш друго за сумата. В Лидл , Кауфланд, Декатлон безпроблемно връщат пари до месец(поне). С Бриколаш нямам опит.
                    Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                      С Бриколаш нямам опит.
                      Работят по актуалното законодателство, без импровизации. Демек, взимат и не питат.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Какво ще кажете за това https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=9543
                        Освен удара и дръжката има ли някаква разлика с 20в винтоверт който пуснаха на скоро.По описание оборотите са еднакви?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                          В Баумакс( сега.....) за да изпробвам една машина се наложи да я платя и после върна веднага безусловно..
                          В хоумакс не връщат пари,издават талон на стойноста и си купуваш нещо друго когато ,както...Това официално,ако има казус...при управителя,на мен завчера ми върнаха пари от една фреза Бош.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                            Е та баш тоя модел ще го пущат в четвъртък бре!!!!!Кво ти се е разминало!?!?!?!?!?!?!?
                            Не виждаш ли че е без батерия и зарядно и струва 25 евро? Кажи ми кога са го пускали или ще пускат такова у нас, че съм го пропуснал.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                              Какво ще кажете за това https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=9543
                              Освен удара и дръжката има ли някаква разлика с 20в винтоверт който пуснаха на скоро.По описание оборотите са еднакви?
                              Доколко знам имат различни въртящи моменти(35 И 40Nm). Оборотите също са различни 400-1400 и 440-1650.
                              Последно редактирано от mitko 53; 28-03-18, 06:42.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Малко странно е бормашина да има по-голям въртящ момент от винтоверт.Пък и разликата в оборотите е съвсем незначителна,иначе изглежда добре,но ще пропусна и ще изчакам импакта,понеже много ми станаха лидълските винтоверти,а още нито един от тях не съм пенсионирал.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X