Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
    Пичове, кажете как точно става доставката от lidl.de с кой куриер, че връщах 20 страници назад ама не открих?
    Примерно с ГабКо
    Или всеки друг, който има адрес в Германия. Идеята е лидъл да ти доставят до техен адрес в Германия и от там вече габко ти го карат до бг.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от traun
      Интересно че никъде не видях нютоните на верта!Гледах,дзверих се по него,по книжката,ама не намерих...Ниво на шум са написали,вибрациЙ разни,не че толкоз ме интересува като ми върши работа де,ама любопитство така...
      Извинявам се за дублирането ама на вилата нета е шибан....Весели празници на всички и наздраве!
      Тук - https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-c3/p257220
      ... Max. Drehmoment: 35 Nm

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
        Интересно че никъде не видях нютоните на верта!Гледах,дзверих се по него,по книжката,ама не намерих...Ниво на шум са написали,вибрациЙ разни,не че толкоз ме интересува като ми върши работа де,ама любопитство така...
        Според lidl.de e 35Nm https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-c3/p257220 .

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
          https://www.toolstop.co.uk/
          Тук от време на време изпадат добри оферти,само трябва дебнене.
          Как става да дойдат до бг.Проблеми някакви.Пазарувал ли си от тези?



          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
          Ако е така,верта е чудна машина за Тея пари.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Ударният е 40Nm, с две батерии, само за 50 евро.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Това, че не можеш да разбереш си е твой проблем. Първо, изказването за "абсолютни боклуци" си е абсолютно изхвърляне. Със сигурност има и боклуци, но доказано има и съвсем читави за цената си уреди. Като гледам впечатленията на някои колеги, има и повече от читави, след като вършат работа и за професионална употреба.

              И офертите са от, общо взето, кварталния магазин. Т.е., няма нужда да се чудиш как да си докараш покупката от другия край на Европа, така че цената на транспорта да не ликвидира далаверата от добрата оферта. Да не говорим за предлаганите гаранции и логистиката при евентуалното им използване ...



              Въпрос на търсене и предлагане. Има населени места, в които няма Лидл и хората там така или иначе нямат шанс да си купят инструмента за 120 лв ...
              Явно си спал на течение щом смяташ че лидълските инструменти стават за професионална работа.А относно доставката ще ти кажа че доставката от Англия излиза колкото в България между 2 града,ама ако тръгвам да ти обяснявам как най вероятно няма да ме разбереш.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Мой приятели са пазарували и досега никакъв проблем,доставката примерно с габко около 10 дена,ако имаш късмет да тръгва камиона може и по малко,а цената е паунд на килограм за доставка.Забелязъл съм че от време на време пускат комплекти на под половин цена и ако се комбинираш с някой ще вземеш на оферта.Тукашните търгаши по нета само от англия взимат на промоция и тука продават на двойни или тройни цени.
                0 8 76 36 8 542

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                  Явно си спал на течение щом смяташ че лидълските инструменти стават за професионална работа.А относно доставката ще ти кажа че доставката от Англия излиза колкото в България между 2 града,ама ако тръгвам да ти обяснявам как най вероятно няма да ме разбереш.
                  Мммм, като гледам, май някой друг в момента застава на проветриво място. Леко да не настинеш!

                  Това, че някои от лидълските инструменти изглежда стават и за професионална работа, го твърдя не аз, а колеги, които работят с такива и са споделяли това нееднократно в тази тема. Отделно, дето в България е масова практика такива уреди да се използват и професионално. Макар че това не е от особено значение, тъй като в темата нееднократно е споменавано, че доста от лидълските инструменти са с много добро съотношение цена-качество за битова употреба, с каквато и цел ги купуваме повечето тук.

                  А въпросът колко точно ще излязат транспортните разходи става особено интересен, ако човек реши да се възползва от гаранция или правото на връщане на закупена стока. Защото в случая с Лидл просто отиваш в кой да е магазин и без проблеми ти връщат парите или приемат уреда за ремонт, с опция след това да ти го доставят безплатно обратно на адреса.
                  Докато английският сайт, който рекламираш, за гаранции те препраща с лек шут към производителите на съответната стока, а в случай, че искаш да минеш през тях, ще ти иска "такса за обработка" на рекламацията. Освен, че за връщането на стока транспортните разходи са за твоя сметка, може да ти бъде удържана и до 10% от сумата за "restocking charge", като можеш да върнеш стока само в "unopened original packaging and in saleable condition" ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                    Готин е, 1кг...зелен бош? Малко извън бюджета. Ако няма луфтове/биене в патронника ше си помисля.
                    Но е 20Нм (за разлика от парксайда който е с 22/25Нм и пробива 6мм, а не а 8мм метал).

                    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                    За хоби и домашна работа не са оправдани като цени.
                    Не се заблуждавай -всички искаме макита да е всеки иструмент ,но бюджета ...
                    Явно ще се отложи покупката...

                    1. Подобен IR термометър на по-ниска цена дали има в БГ?
                    https://www.lidl.de/de/powerfix-infr...geraet/p237863


                    2. Оферта ли са тези шкурки (имам такъв шлайф)
                    https://www.lidl.de/de/parkside-band...o=also_clicked

                    3. Нямам точен нивелир, както и ъгломер - този добър ли е?
                    https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=6425

                    4. Какво мислите за магарето - искам нещо сгъваемо и функционално за апартамента. Само не знам колко кг е, заради доставката. Това дето ще го пускат- ми се струва нещо като опора...докато тук може и самостоятелно да си функционира? Две ще са ми в тежест.
                    Ако някой не се е набутал със скоби от 15лв - може да делнеме тези от линка с магарето:
                    https://www.lidl.de/de/search?query=+Spannbereich

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      За нивелирът, колко да е точен, то си пише плюс-минус 1мм на метър. Според мене недостатъчно за отговорна работа, примерно поставяне на фаянс. В Германия пуснаха дигитален с точност 0,5мм https://www.lidl.de/de/powerfix-wass...igital/p241635 .

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        За нивелирът, колко да е точен, то си пише плюс-минус 1мм на метър. Според мене недостатъчно за отговорна работа, примерно поставяне на фаянс. В Германия пуснаха дигитален с точност 0,5мм https://www.lidl.de/de/powerfix-wass...igital/p241635 .
                        За шкурките ползвам такива от по- големия размер- средна хубост са, примерно по- здрави от откровенни ментета като Verto и mtx , но далече като качество от klingspor.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Инструментите са си до късмет, не до профи и не-профи работа. С риск да прозвучи нескромно повечето пъти любителската оправям "профи" направено ВиК, токове, дребни ремонти по колата... Оня ден си оправих олуците след 3 "профи" намеси и поне 50 кинта за сеанс. Доживях и адвокатката ми да ме пита за възможните издънки при купуване на имот, щото съм ненормален и проучвам всички възможни алтернативни сценарии, освен дето го взех чист и проверен по моему, иначе профито си взе 800 кинта.
                          Един поялник взех от Лидл, с автоматично подаване на припоя. Сложих му по-тънък безоловен, и машинката го пое и навря в корпуса на поялника. Ни да се оплача, ни да се фаля.
                          С един флекс за 15 лв. си направих банята, бачкаше 5 г. при зверско натоварване, и скърцащи зъбчатки. Пенсионирах го заради частично откъртени зъби на короната, иначе си бачка още. Куча марка, дори не се сещам коя беше.
                          Едно "зеге" за средна цена си разтопи водещите ролки още на първото натоварване. Ходи на ремонт, ония си питаха ушите и не го ремонтираха.
                          Върха на простотията беше новия ми флекс, измислили са няква тъпотия да се заключва спусъка с отделно копче невидимка. Забравил съм за него копченце, и като ми дотрябва не мога да го щракна. Тичах при комшиите, в яда си за малко да го анихилирам, разумът ми стигна само до културно разглобяване. После видях колко съм тъп, и още по-гузно го сглобих.
                          Та, до късмет си е.
                          Последно редактирано от Ivan Terziev; 27-12-17, 16:22.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                            Готин е, 1кг...зелен бош? Малко извън бюджета. Ако няма луфтове/биене в патронника ше си помисля.
                            Но е 20Нм (за разлика от парксайда който е с 22/25Нм и пробива 6мм, а не а 8мм метал).
                            Парксайда си е парксайд......
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              правото на връщане на закупена стока. Защото в случая с Лидл просто отиваш в кой да е магазин и без проблеми ти връщат парите или приемат уреда за ремонт, с опция след това да ти го доставят безплатно обратно на адреса
                              Акумулаторния перфоратор си го купух от Гърция, защото го дебнех от бая време и баш като го пускаха тръгвахме натам. А там пък като пристигнахме тамън приключваше локалната му промоция. По телефона тук ми казаха, че ако продуктът е пускан вече за продажба в страната в която се предявява гаранцията впоследствие, а той е купен от Лидъл мрежата на коя да е друга ЕУ държава, то те ще уважат гаранцията на място по идентичен начин стига да се пази касовата бележка.
                              WG 2.7 CRD

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                На мен лично са ми подменяли тук дефектна батерия на винтоверт купен от Германия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X