Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инструменти от Лидл

    Нещо се омаза тапаталк и дублирах мнението.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от ceko45 Преглед на мнение
      Какво имате предвид засмукване? И защо да не стават? Слаба струя, малка мощност или какво?
      Много слаба струя,малка мощност.Първо бях купил малката.Пробвах я и я върнах.После пуснаха голямата тя беше около 200 лв.Купих я и нея същата работа.Пак казвам за тези пари толкова.Стават да си измиеш колелото примерно.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
        Много слаба струя,малка мощност.Първо бях купил малката.Пробвах я и я върнах.После пуснаха голямата тя беше около 200 лв.Купих я и нея същата работа.Пак казвам за тези пари толкова.Стават да си измиеш колелото примерно.
        Бояне,да не подведем някой,за малката нямам представа,но за коя голяма говорим? Аз мия 4 коли,джип,два мотора и 8 колела,отделно килими пътеки,имам три на кирхер ,едната я подарих на дядото,втората на кирхер с която мия джипа замръзна зимата и сега тече, работи но тече,за да съм сигурен взех голямата лидълска,работи отлично,единствено ме дразни че всеки път не се сещам как да засмуче препарата за безконтактно,на кирхер просто завивам вариото и толкоз.По отношение на налягане,дебит никаква забележка.

        Перфоратора на батерии е чудо?
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Бояне,да не подведем някой,за малката нямам представа,но за коя голяма говорим? Аз мия 4 коли,джип,два мотора и 8 колела,отделно килими пътеки,имам три на кирхер ,едната я подарих на дядото,втората на кирхер с която мия джипа замръзна зимата и сега тече, работи но тече,за да съм сигурен взех голямата лидълска,работи отлично,единствено ме дразни че всеки път не се сещам как да засмуче препарата за безконтактно,на кирхер просто завивам вариото и толкоз.По отношение на налягане,дебит никаква забележка.

          Перфоратора на батерии е чудо?
          Явно не си имал "истинска" за да направиш разлика.За мен и двете не стават.


          Голямата е тази:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:goliuama.jpg
Прегледи:1
Размер:87.5 КБ
ID:5759112

          На малката не намирам снимка в гугъл.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
            Соларнят прожектор ,,LIVARNO LUX" ... Сълажаляв само, че купих само едни брой, защото като зцяло

            .
            Според брошурата, идният Четвъртък 13.07 ще ги има прожекторите. https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=87

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
              Явно не си имал "истинска" за да направиш разлика.За мен и двете не стават.


              Голямата е тази:
              [ATTACH=CONFIG]920678[/ATTACH]

              На малката не намирам снимка в гугъл.
              Точно за тази става въпрос.Няма забележки.
              Не намирам модела в момента на кирхерите,но съм ги купувал на 680 или 780 лв.
              Последно редактирано от Roninn; 07-07-17, 07:53.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Бояне, ТОЧНО ТАЗИ водоструйка, която си показал на снимката ли си пробвал? Това е уж най-мощният модел със самостоятелното засмукване на вода. Аз съм я гледал на една автомивка, но там не се карат за миене "блатоходи".

                П.П. Има още десетина модела лидълски водоструйки, та затова питам дали си пробвал конкретния модел от снимката
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                  Явно не си имал "истинска" за да направиш разлика.За мен и двете не стават.


                  Голямата е тази:

                  На малката не намирам снимка в гугъл.
                  най-лесно е търсенето в сайта на лидл, в раздела упътвания и софтуер, дори и да не се знае номер, на търсене "водоструйка" излизат 6 модела
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                    за 100 /СТО/ кинта, АЙДЕ НЕМА НУЖДА! Много по-добре е резервната гума / било ,,патерица" или стандартен размер " / да се напомпва веднъж годишно на 3 атмосфери и така...тая седмица, ,,промоциите" на ЛИДЛ хич не са им добри и дори не отидох да им гледам измислените продукти на живо.
                    Еми аз ги върнах духалките тая сутрин, тъй че не съм назад. Взех ги от любопитство... и най-спокойно ги върнах, с обяснението, че просто не ми харесват.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Точно за тази става въпрос.Няма забележки.
                      Потвърждавам, взех я преди няколко месеца, при последната "промоция" и за сега съм доволен. Спрях се на нея заради възможността да дърпа вода от резервоар и мога да кажа, че работи пълноценно.
                      Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                      Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Няма как да ги сравнявате. Имах Бош най-високият и модел в хоби серията.Миеше добре.Поне така си мислех,преди да взема един Керхер на 15г от Германия.Не е хоби серия.Една профилактика + няколко гумени уплътнения.
                        С керхера не се налага да повтарям.Сваля всичката мизерия с едно минаване.Когато колата е бяла,се вижда веднага разликата.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Генераторчето е прилично за парите си. Пробвано е с флекс 850 вата, хидрофор 650 вата и бормашина 750 вата. Малко е шумничко но за 350 лева инвертор толкова. Само да допълня, понеже живеем "Европейска България" точно в 07:04 часа бях в Лидъл на "Вагон ресторанта"-бившият "Рамстор" и генераторите бяха два, след мен остана един.....Напълно в традицийте на "Клета майка България".... А забравих, извинявам се: няма извод за 12 волта, само за 220.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            айде, понеже нямаш достъп до сайта на лидл

                            [ATTACH=CONFIG]920651[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]920652[/ATTACH]

                            телефон имаш поне, нали
                            Ами в сайта им никъде не излиза такава дюза, нито ти си посочил
                            Ще пробвам на телефона, ама аз не говоря за покриване на гаранция. Просто когато си купих водоструйката нямаше такава дюза, после ми я смениха гаранционно със следващия модел, който се продава с таква , ама аз нямам
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Fipa Преглед на мнение
                              Генераторчето е прилично за парите си. Пробвано е с флекс 850 вата, хидрофор 650 вата и бормашина 750 вата. Малко е шумничко но за 350 лева инвертор толкова. Само да допълня, понеже живеем "Европейска България" точно в 07:04 часа бях в Лидъл на "Вагон ресторанта"-бившият "Рамстор" и генераторите бяха два, след мен остана един.....Напълно в традицийте на "Клета майка България".... А забравих, извинявам се: няма извод за 12 волта, само за 220.
                              Аз го взех случайно, минавайки през Благоевград. Някъде към 16 часа. Имаше още осем, май. На 05.07.2017г. /Сряда/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                                Ами в сайта им никъде не излиза такава дюза, нито ти си посочил
                                Ще пробвам на телефона, ама аз не говоря за покриване на гаранция. Просто когато си купих водоструйката нямаше такава дюза, после ми я смениха гаранционно със следващия модел, който се продава с таква , ама аз нямам
                                именно, посочих какво са дали като резервни части със съответните номера, а адреса на сервиза не е само за ремонти, там се поръчват и резервните части, вкл. батерии. нищо не пречи да се провери по телефон какво предлагат като резервна част.
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X