Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
    И в двата магазина около рботата нямаха налично. Заредили им по 3-4 бр и свършили. Съжалявам.
    Снощи един такъв кротуваше в Ринг мола до Икеа.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Соларнят прожектор ,,LIVARNO LUX" се оказа много добър. Вчера се заигрлах и си монтирах един пред гаража. Има два рижима на работа - ,,AUTO" - на тъммно прожектора свети постоянно с около 20% от номиналната мощност, като зареден./ в упътването пише, че в режим ,,AUTO", може да изкара 8 часа постоянно светене...На режим ,,максимум", прожекторът свети отколо 90 секунди, на максимална мощност, като се включват, след като отчете движение...Светлината е учудващо силна, като за толкомва евти и нисък клас соларен лед прожектор... Сълажаляв само, че купих само едни брой, защото като зцяло съм съм предубеден към малката на ЛИДЛ - ,,LIVARNO LUX"....Днес търсих соларен прожектор в четири магазина ЛИДЛ и го няма....
      Направи ми впечатление, че ЗЕГЕто залежава. Ямвно е боклук...Видях разопаковани / явно върнати бройки / от прободния трион и видят по 4-5 броу спокойно да си отлежават...това мисля е показателно за качествата на триона...Хубавата стока от ЛИДЛ / говоря като инструменти / се изкупува веднага...
      1300 ватовата прахосмукачмка е несериозна работа...Слаба е за чистене на стоителен прах...Днес я пробвах на гаража..

      Сега трябва да разкроя ламарина от корпус на пералня и мисля да използвам прободния трион и ще споделя мнение...

      За пръв път досега виждам такъв огромен интерес към осветителните тела, продавани в ЛИДЛ....Дали защото говорим за осветително тяло със соларен панел, но на четири места в София вече го няма соларния прожектор...
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        Баси - ем не кълвеме на мАркетинг, ем ни дърварат с цените, ем настава жестока истерия и дефицит със всяка промоция?!?

        п.п. и аз намамих една прахосмукачка. ще я истествам безжалостно в едно мазе, че не ми се мете и диша пахоляк...
        Днес чистих гаража с прахосмукачка PARKSIDE PNTS 1300 C3...Слабичка е пхрахосмукачката.Това е! Е, по-добре е от метла, но се мъчи и не може сда се срави по ефективност с домашният ми кЕтайски Филипс....Въпреки това .Изсмуках към 5-6 кг, ако не и малко повечко / на око в хартиената торбичка и по преценка на тежестта в раката ми / боклук....но е ПРЕКАЛЕНО ШУМНА, като за 1300 ватова прахосмукачка, фактически приставката с четката и гумирания кант е неизползваема при чистене на прах върху бетон..Дамо мажеш боклу;ите по пода...Трябва с гола тръба да смучеш, ако искаш да се ъбере нещо.......За толкова пари, толкова ,,качество"....Мисля, че ще върши работа, като се върже за приставката за засмукване на стружки, прашинки и други механичси частици от инструменти за рязане, шлайфане и т.н. Ще я полдвами за колата.....Друг сериозен недостатък, фиксиращите скоби / за съединяване корпуса на двигателя и за ,,казана" за отпадъци /, е супер несериозно е некачествено изпълнен...Пластмасови са скобите....Но най-големият недостатък / според мен / е филтриращият еемент...Ако не се добави нещо, фин прах ще навлезе до двигателя и ще я повреди безвъзвратно...Днес, амо за миг леко повдигна филтъра / с уточнението, че не е обърнат / така, както предписват в книжка а / , а си е сложен, така както си издва от производителя /...Ами, какво да кажа- дори след филтъра имаше ВИДИМА прах...
        Според мен, филтърът НЕ Е добър. А указаниетя за употреба в книжката са противоречиви...Например, пише, че преди първа употреба, да се обърне филтъра...какво значми това, ри услоия, че платненият филтър е поставен върху двигателя...Вътрешният слой на филтъра е много по-нежен от вънжната част и не вярвам, че трябва да се обръща / както пише в книжката-спецификация на прахосмукачката /...
        Трети сориозен недостатъкк, самият издатък, където се нахузва хартиената торбика, при чистене на сухо и на прав,прави така щото, при събиране на по-едрични парченца мазилка, същите да се налагватт и да опират, точто във вътрешвата страна на този издадът, разпорложен в казцана на прахосмукачката, ерго задължат повече частици, спада смикателат сила и трябва да се спира работа, за да се ичбутват на ръка тези механични остатъци...
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
          Днес чистих гаража с прахосмукачка PARKSIDE PNTS 1300 C3...
          Човече, не зная каква мания те е обзела да изкупуваш де що има машинарии от лидъл, но поне се старай да пишеш "ревютата" грамотно.

          Що се отнася до зегето (и не само то) разопакованите продукти са от клиенти искащи да видят дали случайно в другата кутия няма нещо различно. Върната стока не се излага обратно на щанда за продан.

          А за прахосмукачката - имаше поне 3 поста, че тоя "филтър" не струва.
          Отделно закривената пластмаса в казана служи да отклонява водата и боклука към дъното, а не да се набиват директно във филтъра. Е да, пречи да засмуче 10см парче мазилка, но тая прахосмукачка не е мислена за подобни издевателства.

          В заключение ще кажа само - добре, че не живееш в Германия [emoji1] там пускат в пъти повече и по-скъпи всякакви машини, та щеше да си фалирал до сега.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Това последното беше забавно....
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Аз си купих лазера вчера. Пробвах го и ме устройва как работи.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                Аз си купих лазера вчера. Пробвах го и ме устройва как работи.
                Има ли възможност за сравнение примерно с dewalt 087 или 088 примерно,наясно съм че единия е 50 лв.другия 300 третия 680 лв.но ми е интересно, понеже ми трябва втори а точно 088 не ме кефи,на всички бройки ,нови и втора употреба лъча от близо се вижда че трепти.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Аз нямам особени претенции, дали и доколко лъча трепти. Впрочем, дори не съм забелязал подобен феномен, За моите нужди върши идеална работа, щото за една замазка или едно таванче да викам втори да ми държи маркуча да пренеса нивата, или да си кова маркуча с пирон или винт. Предвид и факта че се занимаеам предимно с някоя и друга баня, върши идеална работа. Има и опция да се застопорява и да го въртиш и на 45, 90 градуса. Мен ме устройва идеално. Предвид това, че се занимавам предимно с малки помещения, не ме интересува особено и какво отклонение и разсейване дава. Ся, виждал съм професионални с въртене и т.н. Не ми се оправдават разходите за недотолковапрофесионална употреба. Ползвали сме в Италия и професионални, не си спомням на коя фирма, но трептенето на лъча, е било последното нещо, на което съм обръщал внимание. Не е като да не го е имало.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Някой има ли наблюдения върху инверторния генератор PGI 1200 B2?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Взех си помпичките на батерия... за пет минути напомпа една гума 15 цола от 0.9 на 1.6, стопли се леко, батерията от ярко зелено почна да свети мъждаво жълто... за зор заман става... ама още се чудя над смисъла на покупката.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Какъв размер се водят тия битове

                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Помпата е за велосипедна гума... все пак...
                          Good guys drive Land Rovers!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lidl.jpg
Прегледи:1
Размер:164.9 КБ
ID:5759081
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Дали може да се намери такава дюза за пяна , отделно?
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                                Дали може да се намери такава дюза за пяна , отделно?
                                айде, понеже нямаш достъп до сайта на лидл

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lidl 2.JPG
Прегледи:1
Размер:53.9 КБ
ID:5759100Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lidl 3.JPG
Прегледи:1
Размер:46.4 КБ
ID:5759101

                                телефон имаш поне, нали
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X