Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Както се очертава, акумулаторният ъглошлайф на ,,Парксяйд", май ще се окаже разочарование......Написаното от Ронин, потвърди и моите преки лични впечатления отакумулаторния ъглошлайф.....Дв батерии ги изяжда за нула време.
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40
      Както се очертава, акумулаторният ъглошлайф на ,,Парксайд", май ще се окаже разочарование......Написаното от Ронин, потвърди и моите преки лични впечатления отакумулаторния ъглошлайф.....Дв батерии ги изяжда за нула време.
      Ако искаш да те отърва от него?
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Знам и други които искат такъв.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Предвид един дървен проект с навиването на много винтове в близките седмици много исках да си взема ударния винтоверт. Само че разни строителни бригади и разни търгаши ме лишиха от удоволствието да си дам парите, които изкупиха всичко 1 минута след отварянето на магазина (аз бях там 2 минути след отварянето му).

          Накрая си го поръчах от немския Лидл онлайн. За машината и доставката до адреса на куриера в Германия ми взеха 61лв. Предвиждам още 2-3 транспорт до България. Т.е. сумарно към 10 кинта отгоре.
          Да го духат спекулантите пълнещи пазарски колички и продаващи в ОЛХ.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Не мисля че акумулаторния шлайф е греда,по скоро батерийте са зле.Понеже казвате че е производство на енхел а този производител предлага в гамата си акумулаторна батерия 5,2 ампера та се чудя тя няма ли да пасне на тялото на ъглошлайфа.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Познавайки последните им инструменти,едва ли.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                При мен изключи след това на снимката и 30 градуса температура.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Flex power.jpg
Прегледи:1
Размер:528.3 КБ
ID:5757110
                За тия пари толкова.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Ако искаш да те отърва от него?
                  Спарки, не го продавам. Ще го нося в багажника на колата, за зор-заман, ако нещо дребно трябва набързо да се нареже. Все пак, Благодаря за предложението все пак!
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                    Не мисля че акумулаторния шлайф е греда,по скоро батерийте са зле.Понеже казвате че е производство на енхел а този производител предлага в гамата си акумулаторна батерия 5,2 ампера та се чудя тя няма ли да пасне на тялото на ъглошлайфа.
                    За батерии / за акймулаторния ъглошлайф /, остава опцията за групова поръчка от Германския ЛИДЛ( както предложи Ронин) или да чакаме някога, някъде, в неясното и далечно бъдеще ЛИДЛ България да благоволи да пусне в продажба по-мощната батерия за флекса..
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                      Не мисля че акумулаторния шлайф е греда,по скоро батерийте са зле.Понеже казвате че е производство на енхел а този производител предлага в гамата си акумулаторна батерия 5,2 ампера та се чудя тя няма ли да пасне на тялото на ъглошлайфа.
                      Батериите са много зле, защото акумулаторния флекс ги унищожава за нула време. Аз имам две батерии за флекса, но явно ще трябва да си нося в куфарчето още един брой /общо 3 броя- една в комплекта и 2 броя резервни батерии/.
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                        При мен изключи след това на снимката и 30 градуса температура.
                        [ATTACH=CONFIG]919127[/ATTACH]
                        За тия пари толкова.
                        Наистина жалка история. Дано е от неподходящите батерии
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Я кажете, на този малкия акумулаторен флекс с дискове 115 мм на ,.Бош" няма ли са реже повече? 125 мм диск също става, ако се демонтира щита за искри...
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                            За батерии / за акймулаторния ъглошлайф /, остава опцията за групова поръчка от Германския ЛИДЛ( както предложи Ронин) или да чакаме някога, някъде, в неясното и далечно бъдеще ЛИДЛ България да благоволи да пусне в продажба по-мощната батерия за флекса..
                            Или след като се установи че елементите са нормални 18650, просто да си тунинговате наличните батерии с елементи с по голям капацитет?

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              Я кажете, на този малкия акумулаторен флекс с дискове 115 мм на ,.Бош" няма ли са реже повече? 125 мм диск също става, ако се демонтира щита за искри...
                              125мм диск влиза точно в предпазителя за искри, съвсем леко закачаше в едното ъгълче, но след първото пускане се изпили и става без проблеми.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                В алати май видях аку-шлайф за около 75 с батерия.
                                Това е толкова специфичен инструмент,че въпреки,че и аз прекалявам/да има/, не можах да се сетя къде може да ми потрябва. Тясно специализиран за профита. Ако работиш в многоетажна сграда например и на всеки етаж имаш по много малко работа с шлайф.
                                А да го продават без батерия си е цигания-дай да си поразтикаме по малките си батерии,барабар със зарядните.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X