Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    За инструментите от LIDL, най добре е да попаднеш на такива, за които нямат сервиз. Тогава връщат парите. В началото нямаха доверен сервиз и връщаха парите за всичко. Сега обаче са се договорили с някакви некадърници и само чупят, все повече и повече.
    Работи лошо, но все пак - работи ! Не можеш да възразиш. Имам и други примери .
    И все пак е най приемливо от всички други в България.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
      За инструментите от LIDL, най добре е да попаднеш на такива, за които нямат сервиз. Тогава връщат парите. В началото нямаха доверен сервиз и връщаха парите за всичко. Сега обаче са се договорили с някакви некадърници и само чупят, все повече и повече.
      Работи лошо, но все пак - работи ! Не можеш да възразиш. Имам и други примери .
      И все пак е най приемливо от всички други в България.
      Полезна информация. Ако давам нещо за ремонт задължително ще го снимам в присъствието на управителя на търговския обект, и ако го върнат в по-лош външен вид от колкото са го приели ще съжаляват много, че още в началото не са ми върнали парите [emoji1]
      По закон снимката не е доказателство, но КЗП ги уважават, лично проверено.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Връщането на парите е до 1 месец. След това взимат уреда за ремонт и го бавят 1 месец. След това си взимаш уреда, който "криво-ляво", но работи. Ако искаш рекламираш пак. Отново месец, след това работи, още по зле, но все пак работи. Ако отново рекламираш, и ти признаят рекламацията, ще върнат парите. Пробвано с една моя мултифункционална акумулаторна дрелка "Три в едно" - дрелка, трион и шлайфащ инструмент. Шлайфащият инструмент се зацепи и не искаше повече да се отдели от моторната част. Бяха минали 2 месеца. Върнах я. След месец ми казаха, че е готова. Отидох. Бяха го отцепили със щанга, драстични следи по пластмасата и лошо работеща ключалка. Отговориха ми: Върти ли? - Върти! - Значи е в ред. Отново рекламирах. Отново месец. Върнаха ми го. Сега вече квичеше и като прасе, докато работи мотора. Опитах да рекламирам - не го приеха.
        Та пих една студена вода, за 195 лева и си работя с дрелката, кУтУ Пич. Вярно квичи и се гъне като питон на сглобката, но по Лидъл - ски - РАБОТИ !!!



        Странно че не са сменили накрая дрелката или не са върнали парите. На мен един кухненски робот ми го сменяваха два пъти с нов, но блендера се чупеше отново (не сменяха само купата на блендера а цялото нещо) на третата рекламация, шевката на магазина ми каза че вече имам правото да ми върне парите и го направи. Та може и от самия магазиншев да зависи и да си попаднал на някой мърльо които да ти е създал виждането че не можеш да си вземеш парите. Трябвало е да отидеш в друг магазин може би.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          В последните си "словоизлияния", лидълци споменават, че даже има и нова услуга - връщане на ремонтирания уред до точен адрес на собственика. Е, разбира се, веднага са уточнили, че не винаги може да се осъществи това. Между другото, на теория наистина няма значение в кой магазин от веригата ще занесеш повредения уред. "Професионалният" им миксер, който взех, започна да работи само на най-високите обороти, но не мога да намеря касовата бележка. Ако я открия ще си пробвам късмета с една рекламация.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            От магазина в Лозенец, под бившия завод "Витоша", бе мойта злощастна покупка и по-нататъшна разправия.
            Ама сам съм си виновен "3 в 1" е равно на "ни едно".
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Ако оторизирания сервиз е така наречения Б****а на тия некадърници не им бах дал купчина слама на две магарета да разделят.
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Така е, не стават, но основно всичко зависи от Лидъл си мисля за гаранцията. Ако ги натиснеш, те ще ти върнат парите.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Би трябвало да можеш да го върнеш във всеки друг магазин. Понякога този който трябва да приеме стоката е селски меринджей.
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                    На мен са ми връщали парите и без бележка - когато е марка предлагана само от тях е ясно, че не е купена от другаде.
                    Това ми се струва малко смело твърдение и е било изключение, без бележка не бих опитал все пак нищо че може да е тяхна марка. Най малко касиерката няма такива права, от къде ще види датата на покупка.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Някой купил ли си е робота прахосмукачка? Лични впечатления?
                      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                      0898777327

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                        Това ми се струва малко смело твърдение и е било изключение, без бележка не бих опитал все пак нищо че може да е тяхна марка. Най малко касиерката няма такива права, от къде ще види датата на покупка.
                        Няма смели твърдения. Заменял съм нехранителни стоки без документ за покупка.

                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Заменял, (размер за размер), когзто наличноста в магазина се запазва е едно, и друго е да ти върнат парите. Но не искам да споря, може и някъде да могат да ги правят тия неща, просто ми се вижда нелогично.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            ... просто ми се вижда нелогично.
                            Значи няма да преуспееш като продавач.

                            Тия инструменти в лидл не се продават заради парите.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Значи няма да преуспееш като продавач.

                              Тия инструменти в лидл не се продават заради парите.
                              Тук си прав, търговията не ми е по душа.
                              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Тя и на мене не ми е по душа ама такива очевидни неща не бръкам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X