Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Сдобих се с ударния винтоверт и една 4 ач батерия. Батерията върви без зарядно. Имаше много бройки от ъглошлайфа, винтоверта и 2ач батерии със зарядно. От 4 ач бяха две батериите и аз успях да се вредя да взема едната. Всичко хукна към куфарите, а аз фиксирах че са само 2 батериите и грабнах първо батерия. През деня няма толкова хора в магазина.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      В Пловдив май отварят в 8 часа,поне в жк.Тракия,чудя се за 4 амперчаса батерия,но пък цената и е добра,ключове ще взема със сигурност.
      Дисковете на 115 ММ.дали ги бива?
      Последно редактирано от Roninn; 14-06-18, 07:34.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Дисковете на 115 ММ.дали ги бива?
        Тц! Много бързо се стопяват, а метала който режеш не

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Взех батерията и отвертката, драми нямаше, имаше много бройки от всичко. Чистачката забрави включен ескалатора и за ужас на охраната в 6,55 нахлухме поне 10 човека в магазина. С колегата не се засякох, не видях никой с жълта шапка, явно е закъснял.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Отнесох и аз един импакт с 4А батерия.Лидъла в Младост 4 в 6,50 имаше 12 човека,чакащи нетърпеливо!Добре че бяха заредили къмто 50 бройки импакт,като отвориха магазина,народа влезнА на бегом!Големите батерии свършиха за 5 мин!
            Кофти е че батерията не влиза в куфарчето.Ако се изрежат две малки ъгълчета обаче,ще се намести.И другото,което не ми хареса е че приставките падат ако го наведеш напред,импакта де.Демек ако тряа да завиваш/отвиваш надолу,трябва първо с другата ръка да задържиш бита.
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
              Отнесох и аз един импакт с 4А батерия.Лидъла в Младост 4 в 6,50 имаше 12 човека,чакащи нетърпеливо!Добре че бяха заредили къмто 50 бройки импакт,като отвориха магазина,народа влезнА на бегом!Големите батерии свършиха за 5 мин!
              Кофти е че батерията не влиза в куфарчето.Ако се изрежат две малки ъгълчета обаче,ще се намести.И другото,което не ми хареса е че приставките падат ако го наведеш напред,импакта де.Демек ако тряа да завиваш/отвиваш надолу,трябва първо с другата ръка да задържиш бита.
              Издърпай черната гривна напред и бита се фиксира в импакта и няма да пада!
              Николай Папазов

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Някой ако е успял да се сдобие с повече от големите батерии и му се разделя с някоя, съм мераклия за една, че аз не можах да се класирам
                Николай Папазов

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  Взех батерията и отвертката, драми нямаше, имаше много бройки от всичко. Чистачката забрави включен ескалатора и за ужас на охраната в 6,55 нахлухме поне 10 човека в магазина. С колегата не се засякох, не видях никой с жълта шапка, явно е закъснял.
                  Закъснях да му се не види, в 7.20 от големите батерии вече нямаше, но пък малки имаше доволно та си взех от тях.
                  Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                  Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                    Издърпай черната гривна напред и бита се фиксира в импакта и няма да пада!
                    Еиййй...дейба!!!!Човек се учи до де е жиФ!
                    Благодарско!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Имаше 5 батерии на 4 амперчаса и първия който стигна ги взе всички,иначе импактите и флекса са в изобилие.



                      Ключовете ги бива,взех на колегите преди подобни,ония са доста по л
                      Последно редактирано от Roninn; 14-06-18, 07:47.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        И аз не се доредих за батерия . В 7:02 вече нямаше. Незнам колко бройки беха заредили сигурно десетина.
                        When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          И при мен нямаше батерии... Флекс отнесох и ще го мъча с 2ач.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Видео с новото вертче от Performance серията, нищо конкретно не може да се разбере все още...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Много им здраве! В 10:00 в Западен парк нямаше ни ъглошлайф, ни голяма батерия. Ще си пазарувам от швабско. новите модели. А господата прекупвачи да ме хванат за щепсела!
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Айдее батериите се появиха "там" по 85лв. Ъглошлайфа даже са го пуснали с батерия за 220лв

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X