Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Винтоверт Parkside от Лидл

    Ниския ценови диапазон-вземаш и се кръстиш.
    Може дефектна бройка да е било.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Винтоверт Parkside от Лидл

      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      Ниския ценови диапазон-вземаш и се кръстиш.
      Може дефектна бройка да е било.
      Абе напраЙ ми вчепатление /на снимката де/ че е направен прилично!!!
      В смисъл,мисля ергономична дръжка,и общо взето старание при изработката де!!!Тва,да се повторя,по снима!В четвъртък ще го огледам /то па и кво ли ще видя толкоз освен външния вид/,ще се почудя.....Блазни ме 1200-та вата!И цената де!
      Не че нямам два флекса де!
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • От: Винтоверт Parkside от Лидл

        Аз се надявам на дефектна бройка. Ще им предложа да си спестим месеца ремонт и да ми дадат един от новите.
        Ако не - ще си купя още един. За два дена ще го помъча и ако пак изпуши ще им го върна.
        Смесени впечатления имам от уредите им. Някои са си добри и помислени, други не си заслужават.
        Малката им водоструйка им я върнах след 6 месеца работеща, като категорично исках да ми върнат парите. Една-две пневматични машини -също.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Винтоверт Parkside от Лидл

          Като се каже "малък флекс",разбирам машина,с която можеш да работиш и с една ръка! Я ми кажете,с този как ще стане?

          Имам много машини от тази марка,ама с този флекс,не могат да ме грабнат.
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • От: Винтоверт Parkside от Лидл

            И аз приключих със инструментите от лидл,взех си акумулаторен винтоверт 20в и след около 30 дупки с бургия 8мм взе да бие патронника.Разглобих го за да сменя лагерчето както предполагах но за мое учудване се оказа че отпред не е на лагер а на стоманена втулка,пълен смях направо така да се излагат.Втори път няма да повторя с тази марка.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • От: Винтоверт Parkside от Лидл

              Този е среден размер. Не е за една ръка. Има си приложения- то всъщност ако нямаше, щеше да изчезне като вид от пазара.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                И аз приключих със инструментите от лидл,взех си акумулаторен винтоверт 20в и след около 30 дупки с бургия 8мм взе да бие патронника.Разглобих го за да сменя лагерчето както предполагах но за мое учудване се оказа че отпред не е на лагер а на стоманена втулка,пълен смях направо така да се излагат.Втори път няма да повторя с тази марка.
                За хоби инструменти някои от нещата си струват ,като цена,визия и гаранционна политика на фирмата спрямо откровенните китайци.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                  Имам 18V винтоверт,който тормозя последните 3 месеца професионално.Мислех,че ще го ползвам три дена,най-много седмица и ще умре,ама още държи кучето. Та,май си е и до късмет.
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                    Еми цените на професионалните инструменти е поносима само за майсторите. Да ама и аз искам да имам дрелка,шлайф,шмиргел,струйка,ренде... в гаража-те ти ниша.
                    Пък и доста често/както някой забеляза/, на снимки от обект редовно, една маркова машина подсигурена с един китаец.
                    Е ти нишата си стана пазар.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                      Аз мисля да пробвам един газов поялник, и една фреза за канали


                      08854467O8
                      LZ1YDA
                      Hundai Terracan 2.9 CRDI
                      Suzuki Samurai 1.1

                      Коментар


                      • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                        Оберфрезата на този магазин ,
                        доста се купува - не съм чул лоши мнения за нея .Поне от познати любители дърводелци.
                        Ама дървото не ми е по сърце . Иначе бих си купил .
                        Последната ми придобивка е "незнамкъвразмер" ъглошлаиф , на 125мм диск , с "дълга" дръжка като "големите" , с регулируеми обороти .....
                        Единственото което не ми хареса и веднага коригирах е предпазителя за диска - прекалено дълбок и прекалено широк .
                        Взех си мостра от другите и сега е в час с МОИТЕ изисквания.
                        Имам си още три ...една МОхиТа на 320 ,Един КрЕЕЕССС , на 125 , и едно менте пак на 125 за всеки случай.
                        Е Ледловсското го поцепих нарочно от бачкане - зер , дал съм цели почти шейсе лева...
                        Даже не иска да загрее като хората ...
                        Въпрос на късмет. И на серия.

                        Коментар


                        • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                          Здравейте, това ми е първоте мнение в този форум. Чета форума от години. В темата за лидълските инструменти в друг форум имам доста мнения, да напиша обобщено за това което имам тук.По ред на закупуване.
                          1. Винтоверт 10.8в(от първите) литиев със сваляемия патронник. - бях много доволен от покупката (преди това не съм имал литиев), удобен е сваляемия патронник, но леко бие което е нормално, зарежда бързо, не е особенно силен но държи доста батерията. На 3-4 месец се скапа батерията, оправиха го гаранционно. Сега е оставен командирован на един от обектите за авариен. След това вдигнах класа.
                          2.Ъглошлайф серия А1, яко бой издържа 5-6 месеца и спря да пали, смениха го гаранционно с по-нова серия не помня коя, отказа за няма и 20-30 минути работа, после ми върнаха парите, взех един скил изгорих и него, сега минавам на макита
                          3. Голям шлайф - тежък, вибрираше много в началото, но може и от диска да е било, рядко го ползвам за сега държи.
                          4. Шмиргел с лента шкурка, за гаража става да наточиш нещо, лесно умалява, не е за яко пилене. Дядото бая го ползва, аз не точа толкова много... брадви , мотики и такива :Д
                          5. Мултишлайф - не съм пробвал марков, доволен съм от покупката, рядко го ползвам, но е незаменим инструмент за "терсене" място.
                          6. Колям къртач - кърти добре, като за 200лв е много добре даже. При прибиране в къфара се пречупва кабела, премахнах му гумения предпазител и се навива по-лесно и няма проблеми.

                          Коментар


                          • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                            И аз приключих със инструментите от лидл,взех си акумулаторен винтоверт 20в и след около 30 дупки с бургия 8мм взе да бие патронника.Разглобих го за да сменя лагерчето както предполагах но за мое учудване се оказа че отпред не е на лагер а на стоманена втулка,пълен смях направо така да се излагат.Втори път няма да повторя с тази марка.
                            Разправят че стария винтоверт бил куче,от новия има доста оплаквания



                            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                            Имам 18V винтоверт,който тормозя последните 3 месеца професионално.Мислех,че ще го ползвам три дена,най-много седмица и ще умре,ама още държи кучето. Та,май си е и до късмет.
                            Твоя вероятно е от старите



                            Първоначално публикуван от Явор Аршинков Преглед на мнение
                            Аз мисля да пробвам един газов поялник, и една фреза за канали
                            Всекидневно запоявам,имам два газови поялника,с комбинация за топъл въздух,за термошлаувки,не съм ги ползвал повече от един два пъти.По добре малка горелка,ако не поиш платки на полето
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Разправят че стария винтоверт бил куче,от новия има доста оплаквания





                              Твоя вероятно е от старите





                              Всекидневно запоявам,имам два газови поялника,с комбинация за топъл въздух,за термошлаувки,не съм ги ползвал повече от един два пъти.По добре малка горелка,ако не поиш платки на полето
                              Мисля да го зачисля към караваната, ползвам друга марка и отнея съм доволен, дано е читав поялника


                              08854467O8
                              LZ1YDA
                              Hundai Terracan 2.9 CRDI
                              Suzuki Samurai 1.1

                              Коментар


                              • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                                Някой купи ли си от последните 16волтови винтоверти от онзи ден на 9ти.Май са нов вид.
                                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                                Враца

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X