Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Колеги, като кръстник на този уред искам да внеса малко пояснение в името!
    "ВАЛАНДАР" Този уред ни е дар от колегата Валентил Вълков!
    Това имах предвид като го кръщавах.

    Пожелавам на всички да се сдобиете с този уред и да приготвяте на него само вкусотии!
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Благодаря Кръстник.
      Ще ти купя риза само дай актуална номерация.

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Миналата седмица минах през едно село,и на излизане направо спрях! Жената пита-какво стана??Нищо ,казвам-гледай!!А тя нищо не вижда! Бях спрял до рая на ВАЛАНДАРИТЕ!!! Бившо ТКЗС,ама все едно беше 86 година!! Около сградите пълно с паркиран прикачен инвентар.......брани!!Направо не ми се вярваше!!!И понеже беше почивен ден,нямаше кого да попитам,ама другата седмица съм там......с големия флекс!

        п.п Аз такъв уред си имам,ама ако стане работата,ще зарадваме доста колеги! Безплатно,разбира се!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
          ...от колегата Валентил Вълков!
          Това имах предвид като го кръщавах.
          Вальо, уреди се с ДВЕ ризи накуп

          ( Станимире, братко, ти да не се обидиш нещо )

          Името си приляга съвсем на кръщелника - благодаря ви, че я споделихте тая майстория!

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Здравейте колеги! Много интересен "уред" за приготвяне на здравословна храна. Имам същия но преди много години го използвахме с баща ми за основа на поставка за телевизор и я боядисахме, та въпроса ми е дали ще може да се ползва по "предназначение" . Мисля да го обгоря добре и го почистя с телена четка от боята, та дали ще е достатъчно ?
            По добре късно от колкото никога .
            Нула89781нула019

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              п.п Аз такъв уред си имам,ама ако стане работата,ще зарадваме доста колеги!
              Привет от мен От доста време следя темата,но все немога да намеря подходяща основа да си направя такъв уникален тиган ... Ако стане работата ще съм благодарен за една плоча,а бирата е от мен
              YAMAHA RAPTOR 700R

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Първоначално публикуван от aptt Преглед на мнение
                Здравейте колеги! Много интересен "уред" за приготвяне на здравословна храна. Имам същия но преди много години го използвахме с баща ми за основа на поставка за телевизор и я боядисахме, та въпроса ми е дали ще може да се ползва по "предназначение" . Мисля да го обгоря добре и го почистя с телена четка от боята, та дали ще е достатъчно ?
                Слагаш го на огъня, нагрява се....сипваш олио и то се нагорещява и с един парцал, навит на подходящ дълъг прът и започваш да търкаш докато падне боята

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Малко снимки и от мен.










                  Последно редактирано от traktorist; 25-04-12, 06:30.

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                    Миналата седмица минах през едно село,и на излизане направо спрях! Жената пита-какво стана??Нищо ,казвам-гледай!!А тя нищо не вижда! Бях спрял до рая на ВАЛАНДАРИТЕ!!! Бившо ТКЗС,ама все едно беше 86 година!! Около сградите пълно с паркиран прикачен инвентар.......брани!!Направо не ми се вярваше!!!И понеже беше почивен ден,нямаше кого да попитам,ама другата седмица съм там......с големия флекс!

                    п.п Аз такъв уред си имам,ама ако стане работата,ще зарадваме доста колеги! Безплатно,разбира се!
                    Кажи кога, идваме да помагаме

                    Аз от известно време се ослушвам за таквоз нящо..
                    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                    Mercedes w212 E350 4matic
                    Ducati Monster 600
                    O888795575

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Вальо, уреди се с ДВЕ ризи накуп

                      ( Станимире, братко, ти да не се обидиш нещо )

                      Името си приляга съвсем на кръщелника - благодаря ви, че я споделихте тая майстория!
                      Че не са и близо на клавиатурата да се оправдая
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Днес беше сефтето на моя. Със свито сърце го представих на планинари хора,които всяка седмица са в горЪтЪ ... определено казаха че е е супер и вече забравяме скарите. Учудвам се, че май за сефте се мъча да кача снимка и нещо не ми се получава, но се надявам клипа да покаже екстра към валандера
                        - http://www.youtube.com/watch?v=eBFFd...ature=youtu.be
                        Стойката е баскетболен кош, купуван за 3 лв от Кауфланд
                        Бях се засили да купувам решетъчна лъжица, която да удължа, ама май добре, че нямаше...

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Много идейно е това с завъртането на валандера.
                          Поздрави.

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Всички се уредихте с "тиганче" , а аз к`во ....да разглеждам снимки и да точа лиги ((

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Първоначално публикуван от brinda Преглед на мнение
                              Всички се уредихте с "тиганче" , а аз к`во ....да разглеждам снимки и да точа лиги ((
                              Ми вземи си , аз си поръчах при един земевладелец, като сменя браните да запази една за мен, почерпих, заварихме туй-онуй и стана. Или викай неволята
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Колеги ... не мога да оцеля клавишите от лиги ...... някой може ли да ми напраави такова чудо . .разбира се не безплатно
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X