Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд Тиган или Барбекю

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

    Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
    Някой има ли за продаване диск ? Че няма как да обикалям в София или около селата тука по вторичните суровини.Искам и аз да си направя една таква благинка
    Аз имам за подаряване, 0898532785-КИКО-Дупница.
    0898532785-КИКО

    Коментар


    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

      Кико,уреди ме и мен с таква брана-не помня от кога търся....
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

        Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
        Кико,уреди ме и мен с таква брана-не помня от кога търся....
        Вече го имаш обади се 0898532785-КИКО
        0898532785-КИКО

        Коментар


        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

          Хехехе,ако днеска не се бях сдобил с една,много щеше да ми е мъчно как ми я отмъква някой под носа Скоро ще я ъгрейдвам и ще пусна снимки... струва ми се,че мойта май ... май... най-голяма ще излезне ))

          Коментар


          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

            Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
            Хехехе,ако днеска не се бях сдобил с една,много щеше да ми е мъчно как ми я отмъква някой под носа Скоро ще я ъгрейдвам и ще пусна снимки... струва ми се,че мойта май ... май... най-голяма ще излезне ))
            Нямаше да ти е мъчно аз си държа на думата, да разбирам ли че вече е свободна че имам няколко запитвания на лични?
            0898532785-КИКО

            Коментар


            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

              Да колега,благодаря ти много! Давай я и пак ти благодаря за благородния жест.

              Коментар


              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
                ..... ,че мойта май ... май... най-голяма ще излезне ))
                Това хубаво ли е, че се сетих за вица за съветските микросхеми които били НАЙ-големите в света.
                Като ги направите пуснете по някоя снимка да видим какво сте сътворили.

                Коментар


                • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                  Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
                  Нямаше да ти е мъчно аз си държа на думата, да разбирам ли че вече е свободна че имам няколко запитвания на лични?
                  Държа на коректността,и понеже fnqkhhhzzz беше първи в списъка, за това не се обадих по телефона на Кико,а писах тук в темата.Но в така развилата се ситуация ще се радвам ако Кико ми изпрати браната.
                  Поздрави
                  Cherokee WJ 4.0L- NP242
                  Honda Africa Twin XRV 750

                  Коментар


                  • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                    Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                    ...ми изпрати браната
                    Браната няма да влезне в буса на куриера, ма поне диск да ти прати! И снимки после пуснете да се порадваме!
                    0885600006 - Чичо Коце

                    Коментар


                    • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                      Приемам забележката
                      Като се разберем и всичко стане готово ще се похваля
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                        Хах,това за микросхемите ме изкефи междодругото колега мислех точно да ти подосаждам на лични,за краката на твоя диск,че много ми харесаха.Ама нека да му оправя първо дупката на моя и после

                        Коментар


                        • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                          Ново двайсе,тоя дето му дадох диска да го приведе в годност за експлоатация вече една седмица нищо не свърши.Днеска му теглих една майна и си го взех. Та въпроса ми е следния,има ли някой колега който много държи да ми направи скарата,естествено срещу заплащане от моя страна.От София съм,а през живота си електрожен,оксижен или телоподаващо не съм виждал та за това...

                          Коментар


                          • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                            Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
                            Ново двайсе,тоя дето му дадох диска да го приведе в годност за експлоатация вече една седмица нищо не свърши.Днеска му теглих една майна и си го взех. Та въпроса ми е следния,има ли някой колега който много държи да ми направи скарата,естествено срещу заплащане от моя страна.От София съм,а през живота си електрожен,оксижен или телоподаващо не съм виждал та за това...
                            Обади се, ще те оправим
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                              Искам да изкажа искренната си благодарност на търтьо ,за това че прие проблема ми с паржолите присърце и ми измайстори скарата.Икзлючително професионална изработка,независимо от махморлука който го мъчеше Мерси брат.. голУЕм си Скоро и аз ще се похваля с някоя и др. гозба на него

                              Коментар


                              • От: Оффроуд Тиган или Барбекю

                                Снимки?
                                0885600006 - Чичо Коце

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X