Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно пушените продукти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Относно пушените продукти

    Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
    Сега за ролето.
    Колега Макс,ще черпя!

    Стана...мозък!След опушването го затиснах с тежест 2-3 часа,после го подържах в камерата,и ето резултата!
    Измислих и чалъм за серийно производство,че първото ми взе ума докът стане.
    Стягай с канапчето повече и оставяй гърдата да подсъхне повече разгъната,да не ти се пързаля в ръцете при "опаковането".Става по-сочно/в сърцевината/ и няма нужда от затискане преди опушването.
    Добре е станало,но може и още по-добре.
    Аз съм пестелив на похвали-докато не ме задминеш в приготвянето,значи съм бил кофти напътствуващ.

    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
    Това не е ли сурово от вътре а?
    Не е,най-вероятно е сложил нитрит/може и щипка захар/кг,но тогава темпероването във всички фази е с повишено внимание/,който след 40 градуса се разгражда и придава този цвят.След варене и пушене няма начин да не е готова,колко и трябва на обезкостена гърда?

    Коментар


    • До: Относно пушените продукти

      Макс това накрая много еротично ми звучи
      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

      Коментар


      • До: Относно пушените продукти

        Това роле беше от обелен на тасма свински врат и пилешки гърдички.Вътре ръсих само подправки и лютичко при увиването.Ползвах съвета ти да заваря леко преди опушването.Стоя доста във фризера докато му дойде реда.След опушването го затиснах 2-3 часа и после го държах в камерата на хладилника да дръпне още влага.Не беше сурово,получи се много пикантен вкус от комбинацията външна кора и вътрешността.И видът беше много добър.Не съм го оцветявал с лютеница и ли друго.
        Следващият път ще пробвам точно по рецептата на Макс,и една която ми дойде на ум след този експеримент.
        Ролето падна на жар...не можа да се задържи и два дена.
        Последно редактирано от Мещера; 29-04-10, 07:41.

        Коментар


        • До: Относно пушените продукти

          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
          Макс това накрая много еротично ми звучи
          "Фасонирана предна свинска четвъртина,с отделена котлетна и вратна група,както и ребрената част"
          -Така може ли да се чете и от непълнолетни?

          Коментар


          • До: Относно пушените продукти

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            "Фасонирана предна свинска четвъртина,с отделена котлетна и вратна група,както и ребрената част"
            -Така може ли да се чете и от непълнолетни?
            Отдавна съм те признал за най добрия из между нас в тази насока.
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • От: Относно пушените продукти

              Гледах по един руски канал "Охота и ..." как оброботват(опушват) прясна риба
              от там съм си взел идеята за моя уред но руснаците херметизират уреда
              и никъде не споменаха защо аджеба се прави така някой който знае или си има на идея за какво става дема да драсне два реда ако обича.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • От: До: Относно пушените продукти

                Първоначално публикуван от Мещера Преглед на мнение
                Пиниз!: във всяка рибка има или хайвер,или едно бяло подобно по форма на хайвера-при мъжките.Отделете тези неща,измийте,осолете и с олио и лучец по желание,изпържете или запечете на фурна-много бира пие това...
                ...
                Онагледил съм със снимки това, за което говориш.
                Хайвера както и да е, ама "едно бяло подобно по форма на хайвера" е всъщност семенната течност (спермата) на мъжките риби и няма шанс да си го изпържа ...колкото и бира да пие.
                Прикачени файлове
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • От: До: Относно пушените продукти

                  Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                  Онагледил съм със снимки това, за което говориш.
                  Хайвера както и да е, ама "едно бяло подобно по форма на хайвера" е всъщност семенната течност (спермата) на мъжките риби и няма шанс да си го изпържа ...колкото и бира да пие.
                  Бъркаш понятията, той ти говори за едно дълго белезникаво като дробче, а не за сперма. Съвсем друго нещо е. И не е в течна консистенция. Само дето не е точно бяло, а белезникаво-жълто.

                  Коментар


                  • От: Относно пушените продукти

                    Точно така.Годзила,аз казвам специално за замразената скумрия която се продава с кашоните.в нея има такова нещо и е много вкусно.може и да си поиграеш да го панираш с малко галетка...

                    Коментар


                    • От: Относно пушените продукти

                      Херметизация,е силно казано.Аз от скоро се запалих по топло пушена риба.
                      Много изгледах и прочетох-братята поляци са велики в това отношение.
                      Уж за временно ползвам една стара тенджера.На 1\3 откапака имам решетка за рибетата.
                      ползвам стърготини от меше.За наесен ще си направя пушилня за студено пушене.Там температурата е по ниска
                      и сега не става.http://fishercity.narod.ru/kopt/soderj.htm .http://www.wedlinydomowe.pl/articles.php?topic=53
                      Ако това не е достатъчно ще ти пратя още.Успех

                      Коментар


                      • От: Относно пушените продукти

                        Първоначално публикуван от fti4ka
                        Херметизация,е силно казано.....
                        Ако това не е достатъчно ще ти пратя още.Успех
                        Благодаря и аз съм на варианта с тенджерата в момента обмислям надстройка така да се каже.
                        Руския сайт ми дойде много добре но не мога да се оправя в полския.
                        Ако можеш качи някоя снимка на твоя уред.
                        Винаги е интересно до какви решения са стигнали колегите.
                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Относно пушените продукти

                          Вчера се хванах да понаправя малко вкусотийки.По принцип знаете кое и как,но новото сега е , че пробвах да опуша риба-хек.В момента се вее,утре най-вероятно ще нарежа и ще пусна снимки и характеристика относно вкуса.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Относно пушените продукти

                            Евала Мещеро! Добре, че не съм трудна... Обаче съм повтинлива...

                            Коментар


                            • От: Относно пушените продукти

                              Ето го и резултата от тридневната подготовка.Лично мен,тия снимки ще ме будят нощем облян в пот и с пресъхнала уста...Станаха супер мезенцата.Това в чинията може спокойно да изпие един кег 30 литра бира.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Относно пушените продукти

                                Мещер на няколко пъти гледам по една телевизия как готвят със свински пушени крачета ти пробвал ли си да пушиш крачета.
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X