Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Присаждане (ашладисване)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
    ...
    Тая седмица ако даде Началника - ще пръскам.
    Какво и с какво ?

    Интересно видео за присаждане на орех:



    Коментар


    • Първоначално публикуван от 19R Преглед на мнение
      Какво и с какво ?

      То май ако отпиша сливата и черешата, оставам само със семкови. Преди 2-3 седмици пръсках с бордолез и нуреле, но няколко дена след това имаше хубави дъждове. Сега с дитан или шампион и на следващото ще ги завъртя. И вазтак ще сложа де.

      Коментар


      • И това в каква фаза на развитие? Няма разлистване нали?

        Коментар


        • Няма разлистване още, предполагам. То две седмици тука дъждове, снегове и т.н. Днеска имаше всичко - суграшка, дъждец, по едно време се изясни, после едни парцали взеха да хвърчат - красота и шантава работа.

          Коментар


          • По книгите го водят цветен бутон, сега изпълзяват ларвите и трябва инсектицид, + акаризин прилепва по акарите и ларвите. заради снега и влагата аз ще добавя и фунгицид- дитан, шампион ...

            Коментар


            • Вчера си взех Дитан от аптеката, за съжаление бяха останали само стограмки, тая седмица ще карат от по-големите разфасовки. Лелята каза че и миналата година били казали нещо за него, сега пак се говорело, но така или иначе ги зареждат.
              И за вишнап каза, че есенно време зареждат и има избор, но не съм я разпитвал хибрид ли е някакъв, подложки ли или от кой разсадник доставят. Но мога да проуча при интерес.

              Коментар


              • Не знам дали е правилно,такава операция правя за първи път Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20210408_110116.jpg Прегледи:0 Размер:222.0 КБ ID:6730620

                Коментар


                • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210408_105710.jpg
Прегледи:286
Размер:300.5 КБ
ID:6730623

                  Коментар


                  • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210408_105436.jpg
Прегледи:280
Размер:666.0 КБ
ID:6730629

                    Коментар


                    • Със сигурност не е правилно, но ако се получи, какво ти пука?

                      Коментар


                      • Как е правилното?Би ли споделил? Да,интересно би било нещо да се прихване ама предпочитам да знам къде греша.Благодаря

                        Коментар


                        • Старецът, който ме е учил, привързваше с лико и замазваше с една адска смес от лайна и лой, та от негова (лека му пръст) гледна точка със сигурност не е правилно как увиваме сега калемчетата с тиксо, но и аз го правя.

                          Коментар


                          • Един опит да се съживи една стара слива.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210411_093718.jpg
Прегледи:636
Размер:919.2 КБ
ID:6731242
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • Дитан тука при нас го има навсякъде и засега не знаят нищо за него. Нуреле обаче вече е спрян, взех си някакво Суми алфа, уж било подобно. Имам малко Нуреле останало, ще си го пазя за чемшира, че не знам другото дали ще върши работа...

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Един опит да се съживи една стара слива.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210411_093718.jpg
Прегледи:636
Размер:919.2 КБ
ID:6731242
                                ,,Калем от старо дърво на младо дърво,, се пее в една песен.
                                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X