Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Присаждане (ашладисване)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Аз па като че ли виждам присаждане с винтоверт Отдавна се каня да я пробвам и тая щуротия...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
      Аз па като че ли виждам присаждане с винтоверт Отдавна се каня да я пробвам и тая щуротия...
      Правилно виждаш.
      тествах го и на една череша и една ябълка. Догодина ще е ясно кое как.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • То ако са се случили нещата, би трябвало още тоя сезон да си покаже... От руснаците ли си гледал?
        Иначе точно слива и ябълка имам подходящи..

        Коментар


        • Едни италианци. Видях и руснаците после и някви англичани.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • Само този начин не съм пробвал. Но нещо не ми харесва на пръв поглед

            Коментар


            • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

              Правилно виждаш.
              тествах го и на една череша и една ябълка. Догодина ще е ясно кое как.
              Явно не разбра поста ми преди това.......... Вземай калеми от зряло /старо/ дърво и слагай на млада подложка , а не обратното.
              Що се отнася до резултатите то те стават ясни още тази година след около месец ,месец и половина.
              Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

              Коментар


              • На три години след ашладисването /подмна на сорт/.
                 
                Последно редактирано от traper2504; 22-04-21, 15:43.
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
                  Явно не разбра поста ми преди това.......... Вземай калеми от зряло /старо/ дърво и слагай на млада подложка , а не обратното.
                  Що се отнася до резултатите то те стават ясни още тази година след около месец ,месец и половина.
                  Разбрах те от първия път.
                  По няколко причини искам да запазя старите дървета. Ако стане - стане.
                  ​​​​​​
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • На една година година съшата лоза от по горното видео ашладисана /подмна на сорт/..
                     
                    Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

                      Разбрах те от първия път.
                      По няколко причини искам да запазя старите дървета. Ако стане - стане.
                      ​​​​​​
                      За по голм шанс да се получи върху старо, възрастно дърво е хубаво да се търсят млади едногодишни филизи. Иначе става , но се обезмисля защото километража на старото дърво е превъртян.
                      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                      Коментар


                      • Сега , както си ги отрязъл поливай и през лятото има шанс да изкарат по някой млад филиз , който още това лято /юли , август / можеш на пъпка да ашладисаш и ще имаш млади дървета с дълъг живот на , които да разчиташ.
                        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                        Коментар


                        •  
                          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                          Коментар


                          •  
                            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                            Коментар


                            • Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                              Коментар


                              • Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X