Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

    Аз взех импала,аринда,маделин и санте и вече ги засях. Остава да се грижим за тях, както следва и ще се надявам да има добив и цена.

    Коментар


    • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

      Цена не чакайте таз година!Картофения Великден бе миналата!

      Коментар


      • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

        Здравейте.Моля за малко помощ.
        Имам място около декар и малко,и реших даго засея с картофи. Купих сорт агрия,но проблема е,че земята не е обработвана около10 г. Направих дълбоката оран пролетта,брануване и накрая фреза,и както се досещате е пълно с корени на бурени.
        Въпроса ми е мога ли да мина с фузилад преди засаждането и след зас. Със стомп?
        Благодаря.

        Коментар


        • От: До: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

          Здравейте,прочетох много от коментарите Ви за начина на отглеждане на различни видове зеленчуци. Имам намерение да започна да се занимавам с отглеждане на различни видове зеленчуци в оранжерии в района на Община Царево и реших да се обърна към Вас с питане дали можете да ми окажете съдействие с консултации за технически карти за създаване на оранжерии и отглеждане на различните видове зеленчуци. Ще Ви бъде много благодарен и няма проблем да договорим и хонорар за отделеното време и внимание от ваша страна! Ще очаквам да се свържете с мен,ако имате възможност да ми осигурите въпросната информация,благодаря. Имейла ми е: axv@abv.bg - Асен Ванчев

          Коментар


          • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

            Здравейте
            От един чувал семе извадихме преди един месец ето толкова и още една две касетки.За две семейства смятам че ще стигне поне до нова година
            Прикачени файлове
            ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

            Коментар


            • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

              Какъв сорт са картофите на снимката колега?

              Коментар


              • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                Здравей
                То по нагоре пише сорта е Пикасо това е от едно 25 кг. чувалче за 48 лв без да поливаме ,че тази година беше влажно и един път пръскано с Нуроле и един път с Актара
                ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                Коментар


                • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                  Да знаете някой по Хасковско да предлага семе Агрия, Марабел или Трезор?

                  Коментар


                  • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                    Някой да сподели за покривалата против слана,воидове ,цени'размери ,взел съм импала ,агата и ривиера да видим какво ще стане общо 350 кг.семе.

                    Коментар


                    • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                      Темата зацикли а идват дни за сеитба айде да я раздвижим малко .

                      Коментар


                      • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                        Здравейте
                        Темата наистина зацикли,а времето минава.Тази година още не съм насял картофите но,ако е хубаво времето събота или неделя ще ги насея.От миналата година ми останаха бая картофи и ще сложа тях.Искам да попитам срещу теления червей с какво да третирам семената или слад това да пръскам картофите.
                        ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                        Коментар


                        • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                          Гугъл казва PYRINEX 5GR...
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                            Здравейте момчета!
                            Искам да споделя и да попитам: миналата година от десет килограма холандски семена "Арнова" извадих 200кг картофи! Това е мерено на кантар. Изобщо не съм специалист, но се старах много, а и годината при нас беше доста дъждовна. Този добив как е!? Нормално, зле или много добре???

                            Коментар


                            • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                              Първоначално публикуван от пълен новак Преглед на мнение
                              Здравейте момчета!
                              Искам да споделя и да попитам: миналата година от десет килограма холандски семена "Арнова" извадих 200кг картофи! Това е мерено на кантар. Изобщо не съм специалист, но се старах много, а и годината при нас беше доста дъждовна. Този добив как е!? Нормално, зле или много добре???
                              Здравейте
                              Според мен е много добре колега продължавай в същият дух.
                              Успех.
                              ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                              Коментар


                              • От: Картофи, технологична карта, цени, фирми, сортове...???

                                за телен червей ползваме ,,САНТАНА,,много е ефикасно също и за нематоди ,попово прасе и въобще за всякъкви гъдини в почвата
                                много отровно ползва се с маска и ръкавици.Прахообразно подобно на сол самоче розово.Разхода на дк.е около килограм.Слагасе в буркаче с надупкана капачка и буквално се соли върху всеки картоф при сеитба

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X