Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотофреза...каква?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добре си се ориентирал
    Аз съм с такава вече доста години няма забележки , говорим за фрезоване. Към нея дават и плуг за оран не става , аз го ползвам да правя бразди.
    Какво е туй Порше със шест скорости -за чии са и на фрезата
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

    Коментар


    • Юлиан Русков
      Юлиан Русков коментира
      Редактиране на коментар
      GARDENIA 17-M-MEGA и WEIMA WM 900M-3

  • От къде да намеря филтър за моята фреза? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4747.jpeg
Прегледи:337
Размер:1.10 МБ
ID:6925522 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4746.jpeg
Прегледи:317
Размер:951.3 КБ
ID:6925523
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • коко келеша
      коко келеша коментира
      Редактиране на коментар
      Ако наистина е толкова труден за намиране този филтър, аз бих присадил нещо, което се намира във всеки плод-зеленчук ))

    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      е, то накрая така ще стане. с рулетката в магазина, ама въпроса е в кой магазин.

    • Juiced
      Juiced коментира
      Редактиране на коментар
      Аз преди време имах същият проблем с намирането на хартиен и си направих временен от дунапрен за кросарка(продават ги на парчета с различна дебелина). Изрязах точно колкото да запълня кутията, намокрях го с двутактово масло и после го изцеждах докато просто остане мазан.Перях след всяко ползване и го изсушавах, после пак с масълце и така. Отдолу входа на карбуратора винаги беше чист и нямаше дори и прашинка, а машнката дишаше добре. Така няколко години и после намерих един магазин където има хартиени филтри за моята фреза , та го смених. Аз си взех от КОледжиков във Варна, но мисля ,че продават и онлайн.Машинката ми е с двигател Бригс 5,5кс

  • Някой за авточасти разбира се.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      По скоро за подобни машини, гледам на сайта на щил имат подобни ама не са дали размер ще трябва да ходя на място а време няма

  • Тва ми прилича на филтър за Viking/Stihl и аз взех наскоро един Viking ,50kg тежи чудесна машинка. Сега ше гледам и браздир да потърся

    Коментар


    • IvanIvanovi
      IvanIvanovi коментира
      Редактиране на коментар
      можеш ли да измериш филтъра на твоята, че в сайта на щил няма размери

    • 19R
      19R коментира
      Редактиране на коментар
      Като отида там , ще измеря.

  • Прилича на филтър на Briggs, но Honda също имат такива. Кажи ми каква е машината и с какъв двигател и ще ти кажа от къде да купиш. При мен имам 5 модела филтри, които приличат на този.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
      Прилича на филтър на Briggs, но Honda също имат такива. Кажи ми каква е машината и с какъв двигател и ще ти кажа от къде да купиш. При мен имам 5 модела филтри, които приличат на този.
      Ето я Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4535.jpeg
Прегледи:216
Размер:520.3 КБ
ID:6925783

      Прикачени файлове
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • Нямам такъв, китайче е иначе. Най-близо като размер намирам това, вероятно трябва да го оформиш леко с ножицата, но може пък и да пасне. Гледай гумата да се притисне на всякъде и възхуха да минава само през филтъра, че на фреза е прахоляк и да не влиза вътре в мотора.

        http://instra-parts.com/product/4251...k-4109523.html

        Коментар


        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          Да, китайче е но ми изпадна изгодно и ми върши работа. Поръчах филтъра от твоя линк

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X