Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пералня...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пералня...

    Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
    Друг е въпроса колко и каква част от нея е прозведено и сглобено на немска територия .
    Произведено е това, което им е било изгодно да се произвежда там. Останалото - къде ли не. Моята уж е немска сглобка - ми вътре има и италиански и кви ли не още части. С халдилника и съдомиалнята хавата е същата - тях съм забравил че ги има откак са купени. Най-голямата издунка е сензорен керамичен плот на Gorenje - влиза една хлебарка в нагревателната част (защото е така направена че проблема на хлебарката е никакъв да влезе там), и оставаш без котлон, като в същото време пада и главния предпазител в таблото навън (50А) След втория инцидент в рамките на 3 години и електрониката нещо се гевези (току си помисли че е прегряла), и сега ползваме 2 обикновени котлона, сложени върху плота. Това без да споменавам че любимото място на хлебарките е точно върху сензорните бутони, защото са с инфрачервена светлина и те явно отчитат че там е по-топло. Добре че има функция "заключване", иначе да са ни подпалили.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Пералня...

      Абе Спарки, да ти кажа един препарат и да се отървеш от хлебарките?

      Коментар


      • От: Пералня...

        Казвай, ама съм умерен песимист.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Пералня...

          Познавам много песимисти.

          Коментар


          • От: Пералня...

            Казвай де. С удоволствие ще пробвам. Пък после и ще черпя, ако, съответно.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Пералня...

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Казвай де. С удоволствие ще пробвам. Пък после и ще черпя, ако, съответно.
              ОК, вече нямаш никакво оправдание.

              Коментар


              • От: Пералня...

                Спарки, пробвай с Айкън, убеден съм, че ще свърши работа.Ако не е менте, трябва да намираш трупове поне в продължение на две седмици

                Коментар


                • От: Пералня...

                  Айкъна е бегла закачка пред това което му написах. Трупове няма да има.

                  Коментар


                  • От: Пералня...

                    Спам...
                    Винаги съм се чудил,защо като чуят "хлебарка",хората пищят на умряло,а от хлебаря никой не бяга...
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • От: Пералня...

                      Айде стига за хлебарките, на Спарки въпросът е решен. Давайте за прането.

                      Коментар


                      • От: Пералня...

                        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                        Бош няма такава програма, с максимален капацитет пране. Само един Електролукс, през функцията time menager успяхме да смъкнем времето на час и 20 мин. И пак не съм много сигурен дали беше за пълен барабан. На Бекото си го бяха написали в книгата като хора - 1 чАс. Цифровият дисплей дори показа 50 и нещо минути. Може и Бош да може да бъде излъган, но не са написали като възможност. Продавачите се учудиха аз какво търся, а аз се изумих, че от 100 модела перални все откъм 2 и нещо чАса почват, чак докъм четири и нещо чАса плацикане. Тая дреха ще стане на парцал!
                        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                        Пълнене - загряване - плацикане (през всички етапи) - плакнене и центрофуга. Така го виждам аз, нищо сложно. По-малко търкане като време - по-кратка програма. Така ли са и старите Бош, дето толкова ги хвалите, 2 чАса и 20 мин? Защото при мен отпадат по тоя параграф.
                        Боша който взех аз,има 30 минутна програма!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0048.jpg
Прегледи:1
Размер:105.0 КБ
ID:5644254Излезе ми 700лв на Близинк!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Пералня...

                          Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                          Боша който взех аз,има 30 минутна програма!...Излезе ми 700лв на Близинк!
                          Благодаря! Питам изрично, че ме интересува само ако е с пълен барабан и програми до около час и малко, и температура около 40 градуса. Няколко дни чета де що има отзиви в нета, че и по 2 пъти. Досега не видях друг да е дискутирал тоя казус. Интересуват ме и други марки освен забелязаните от мен, де го могат това. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=72351 - гледам имам много сходни ядове подобно на коментираната тема. Еко-бъбъли-незнам си кви комбинации с тая вълшебна представка, А плюс-плюс-плюс-плюс, датчици, софтуер с незнайни имена, зелени и още по-зелени иконки с формат А4 ... а елементарна настройка да не може да му направиш!
                          Последно редактирано от Ivan Terziev; 22-02-15, 18:01.

                          Коментар


                          • От: Пералня...

                            Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                            Благодаря! Питам изрично, че ме интересува само ако е с пълен барабан и програми до около час и малко, и температура около 40 градуса. Няколко дни чета де що има отзиви в нета, че и по 2 пъти. Досега не видях друг да е дискутирал тоя казус. Интересуват ме и други марки освен забелязаните от мен, де го могат това. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=72351 - гледам имам много сходни ядове подобно на коментираната тема. Еко-бъбъли-незнам си кви комбинации с тая вълшебна представка, А плюс-плюс-плюс-плюс, датчици, софтуер с незнайни имена, зелени и още по-зелени иконки с формат А4 ... а елементарна настройка да не може да му направиш!
                            При боша (моя таимер е същия като този по горе) няма почти никакво значение колко ти е пълен барабана. Разлика да има 10 - 15 минути.
                            Говоря малкло на изус, но мисля, че стандартната програма на 40 градуса може да се свали и под час от настройките...

                            Коментар


                            • От: Пералня...

                              Току що пробвах. Боша на памук (40 градуса) или на EasyCare със включен SpeedPerfect дава време 1 час

                              Коментар


                              • От: Пералня...

                                Имам питане относно една пералня която тормози майка ми и вече няколко майстора който и се изредиха безрезултатно.Пералнята е Gorenje wa 543 купувана чисто нова преди 7-8 години,прано е по един и същи начин с нея с едно и също количество прах.Майсторите твърдят,че прахта е много ама не е пробвано е и с малко.Та да караме по същество-като започне да центрофугира или по точно се опита да започне някък мотора не може да я развърти (тормози се).Дрехите съответно са в пяна като я върнеш 2 -3 пъти някъде зацепи и работата става както трябва.Смениха някаква помпа но проблема остана.Въпроса ми е по скоро къде да я закарам да я направят като хората защото в къщи идваха техници,но за беля тя вземе да изпере като хората.Не знам дали бих се справил сам,че по пералните съм МНОГО БОС.Мога да я придвижа до София,Перник или около тях.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X