Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
    Какво намесвате съдията не мога да разбера. Никой не му оспорва нито авторитета, нито капацитета. Даже никой не го е и споменал досега.

    Единствено забелязах, че по служебен път набързо се разпределиха ролите. Щом като смятате, че хората, които все пак имат повече опит в частта "пейнтбол" няма с какво да допринесат и вие еднолично ще изработите целия правилник и всичко останало, след което ще го сведете до знанието на останалите - нямате грижи. Преждеговорившият съдия даже намекна нещо за строежите, без да се е поинтересувал с какво и доколко съм се занимавал. Априори работата е решена и организацията се поема изцяло от батковците.

    Тук не става дума за зачитане - пука ми. Ставаше дума да се позволи всеки от инициаторите да даде своя принос, за да се получи най-добрият резултат. Не се съмнявам, че ще стнае добре и не омаловажавам ничии усилия. Обаче към момента това ще е първо от рода си мероприятие и няма паралел, по който да го мерим. Напротив, то ще наложи стандарта за евентулани бъдещи такива и имах желание в организацията да има поне някой с по-голям опит в пейнтбола. Към момента вече е без значение.

    Един от недостатъците на общуването през форум е възможността отдалечените във времето мнения тотално да се разминат без тези, които са ги писали да се усетят. В случая става въпрос именно за това. Хайде сега загърбвайки емоциите да успокоим топката и да формулираме задачите изпълнението, на които би довело до успеха на играта като цяло.

    1. Уточняване на правила. Тук моя опит сочи, че малка група хора трябва да направи нещо - добро или лошо, което след това представено за обсъждане ще позволи чрез отсейване на смислените от лошите идеи да стане финален правилник. Ще бъде взето мнението на всеки без изключение така че няма проблем.
    2. Определяне и конституиране на отборите и техния състав. Нещо, което мисля вече постигнахме, оттук нататък всеки капитан отговаря за отбора си, кой както се справи.
    3. Създаване на съдийски състав, който да отдели необходимото време и усилия за привеждане на правилата в действие. Това е и основния разход като време, средства и усилия. Тук се очаква състава да е от порядъка на 5-6 човека съоръжени с автомобили, GPS, радио и всичко останало. Естествено основен елемент е съдиите да са еднакво добре приети от двата отбора, безпристрастни и да се съгласят да не играят, а да се грижат за нашата забава. Тъй като те ще са най-ощетените моля и да проявим съответното уважение към усилията им.

    Дотук по служебен път са определени:

    Капитан на „Отбор 1” аз – Венци Петров
    Капитан на „Ловците” – Вальо –Volk
    Главен съдия – Злати Златев (избран от двамата капитани и ползващ се с пълното доверие и на двамата)

    Не виждам някакъв проблем в това. И пак завършвам мнението и вижданията на всеки ще бъдат взети в предвид. Само моля за търпение и желание за сътрудничество. Иначе нищо няма да стане. Естествено е че точно мнението на Obersturmbahnfuehrer ще е определящо за предложенията които нашия отбор ще отправи към съдийския екип по отношение на пейтбола, но още не му е дошло времето. Нека да се свърши основата на организацията и после действаме...И да не забравяме че Obersturmbahnfuehrer-а е участник в нашия отбор така че ще преди съдийския колектив да приеме нашите предложения ще трябва и отсрещния отбор да ги одобри...за да е честно...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • Мисля , че Злати е прав - и аз възприех идеята като нещо весело и възможност повече хора да се опознаят , а то се превърна в борба за надмощие и в доказване на кой колко голяма специалист е . Отначало ми беше забавно и затова си позволих да постна някои смешни снимки без да засягам някого и Дидка ми отвърна веднага , за което й благодаря! Но напоследък някои колеги май се вживяха много и прекалено навътре вземаха нещата в стремежа си да се самоизтъкнат колко са компетентни и забиха в меко казано странни посоки. Дори си позволиха и да обсъждат и засягат българската ни националност . На което Volk пък нямаше как да не реагира . Пък и не само той. Тъй че предлагам да се сключи временно примирие м-у двата отбора , за да не се провали играта още преди да е започнала . Защото идеята е много хубава , и си заслужава да се осъществи. Много ме е яд , че поради здравословни причини не мога да участвам /естествено от ловците / , но мога да се сборя с Дидка на пропагандното бойно поле. Не се карайте , преглътнете гордостта си и направете така , че тази идея да стане реалност и май месец да си начешете крастата , и най-важно да си прекарате добре!

      Коментар


      • Всички сме приятели, не се връзвайте, не бъдете толкова чуствителни!

        Всеки възприема Войната както иска, не е казано че за всички трябва да е само за запознанства или за разходка. Важното е всеки да си прави кефа!

        Аз лично ще се изкефа много да ги начаткам тези ловци, особено след многото приказки дето изговориха. Само да не стане да седим в гората 2-3 дена и да се дебнем по цели нощи, не че имам нещо против де, ама да знаеме предварително, че да си взема ножа на Рамбо с мен

        Коментар


        • Рамбо = Sabin : Бегайте ловци бат ви Рамбо иде ( с двата ножа)

          Коментар


          • Тази война ми напомня за 'нам

            Коментар


            • Първоначално публикуван от sabin
              Първоначално публикуван от Volk
              Да не забравяме прасето и между другото, кога ще ни остане време да го ядем, ако свършим вечерта?!
              Не се притеснявай, убитите ще го изядът, гокато добрите продължават да се бият цяла нощ
              Двама се карат трети печели
              Ако го направим всичко това дето го изписахме голяма работа та дори и българска нали го правим за собствено удоволствие и възможност за приятно изкарване сред природа и приятели.

              Коментар


              • като стана дума за приятели.....
                може да е доста натрапчиво от моя страна, но.....когато си правите срещата, в която ще обсъждате правила и други неща, свързани с "войната" може ли и аз да дойда? Тук не познавам никой и....да се запозная в крайна сметка, щото ще ми е малко кофти да се "бия" рамо до рамо с хора, които не познавам. Няма да преча.Само.....ще гледам и слушам. Може ли ?

                Коментар


                • Първоначално публикуван от didkata_s
                  като стана дума за приятели.....
                  може да е доста натрапчиво от моя страна, но.....когато си правите срещата, в която ще обсъждате правила и други неща, свързани с "войната" може ли и аз да дойда? Тук не познавам никой и....да се запозная в крайна сметка, щото ще ми е малко кофти да се "бия" рамо до рамо с хора, които не познавам. Няма да преча.Само.....ще гледам и слушам. Може ли ?
                  Добре си дошла само че няма да сме рамо до рамо в боя, но за вечерта МОЖЕ

                  Коментар


                  • имах в предвид да си се запозная с поне част от моите хора
                    а враговете ---- ще ги разучавам

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от didkata_s
                      имах в предвид да си се запозная с поне част от моите хора
                      а враговете ---- ще ги разучавам
                      Опознай враговете си за да ги обикнеш Когато свърши играта и ви победим няма да си говорим ли:Кой ще яде прасето,кой ще пие бирата, сами ли
                      Отговорът е НЕ ще бъдем всички участници: КУПОН ДА СТАВА

                      Коментар


                      • стига де....питах сериозно - ще мога ли и аз да присъствам?

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от didkata_s
                          стига де....питах сериозно - ще мога ли и аз да присъствам?
                          Разбира се.

                          Коментар


                          • Ще ни е нужен много точен баланс на отношенията, ако подходим към тази битка небрежно, ще е скучна, ако прекалим с конфронтацията - ще е неприятна!

                            Засега забелязвам, че Венци и Злати са напълно в час, въпреки, че "дръпнаха плувката" на нашата психоатака!

                            Обера, както винаги е различен, ще видим колко от приказките му са подплатени в реална ситуация, стига да не се се измъкне!

                            Събин е МНОГО ОПАСЕН!

                            Ако завлече и други ориентирани мотористи към техния отбор, ще заложим дъски с пирони!

                            Коментар


                            • Ще бъдем по средата, да го направим както можем с желание да бъде приятно за всички. За дъски с пирони незнам но може да уредим едни други неща но няма да им остане и една здрава гума.
                              P.S. На мотористите тези който карат на задна гума ще спасят предната,но докато карат на задна няма да могат да стрелят.

                              Коментар


                              • Булдог, кой говореше за начин за заглушаване на ГПС сигнал?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X