Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
    Лошото на тъмницата е, че топчетата винаги дават сериозно изместване на групата над 20 метра и корекциите се правят като виждаш къде летят. На сумрак, вече не си е работа.
    .
    ще си лепнем по едно лачерно фенерче на цевите

    Коментар


    • Проблемът не е в целеуказателите. Има лазерни и прочее глупости, ама не вършат работа, защото отклонението и предварението са специфични.

      За нощен бой има трасиращи топчета - в пълнителя ги осветяват UV лампи за да им възбудят луминисценцията и после става цирк. Опасността е, че не се вижда по какво се стреля и може да стане сакатлък. Пък и щом има машини в цялата работа, трябва да е на светло.

      Коментар


      • значи нощно пуцане се изключва.А ако на някой му е мерак да е повече от 12 часа- правим базови лагер някъде и на сутринта продължаваме.

        Коментар


        • А артилерията разрешена ли е ?
          че почнах да смятам наситеноста на огъня при артилерийска подготовка ...
          Ако термина не е ясен на ловджиите - Волк сигурно може да го обясни
          Път без препятствия обикновено не води до никъде.

          Коментар


          • Хайде сега малко по-делово...

            Някой пробвал ли е какво става с ламарината на джипките при стрелба отблизо?!
            Особенно при алуминиевите купета, проблема е сериозен!

            Нещо като яка градушка, така, че тези които си пазят джипките или да не ги взимат, или да им измислят някакви щитове!

            Пак питам, необходимо ли е бройките да се изравняват служебно, при положение че сме горе долу равни...

            Или искате да кажете, че трябва примерно Хънтъра да отиде при техничарите?!

            Ако не той, защо пък трябва някой друг от нашите, които са един дол дренки по дух, да застава срещу нас!

            Нашите сили не се нуждаят от принудително изравняване, ще се бием тези които сме, вече сме достатъчно!

            Коментар


            • Дидка, аз няма да давам тактически съвети на отборите, но в някои моменти играта може да се реши точно от пехотинците. Бъди сигурни, че вражеския флаг, който трябва да се вземе, ще е на такова място, което и на поне 10 метра от най-близката точка, достижима от джип или мотор. Но като имаме впредвид, че района е 40 км2 и си дама, все си мисля, че е редно да те возят. Ако нещо нещат, ще те вземе при съдиите .
              От друга страна, Венци правилно забеляза, че джипове има бол, и считам за редно тихомълком и тайно и от другия отбор, и от съдиите, Вие, Отбор 1, да си направите разпределението и да си изясните тактиката. Същото очаквам и от Ловците. Накрая, като стане ясна стратегическата цел, просто набързо ще промените само някои детайли.
              Искам дебело да подчертая, че кой къде ще се вози, от кой прозорец ще стреля и дори преразпределението на патроните(топчетата) вътре между членовоте на един отбор, си е грижа само и единствено на този отбор.
              Съдиите ще имат грижа да поставят целите на играта и да следят, доколкото могат, да се играе по правилата, които са обсъдени и приети от двата отбора. И естествено, накрая съдиите ще са най-активни в изяждънето на прасето и изпиването на виното. .
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • Само да поправя Злати. Територията на която ще се проведе мероприятието не е 40 квадратни километра а е приблизително с 40км диаметър което е доста повече като квадратура. Това което със сигурност мога да кажа е че територията е голяма и трудно достъпна и наистина ще стане доста интересно - само да не стане така че единия отбор няма да разбере накъде да върви...
                VPetrov.photography

                Коментар


                • Волк, топчетата няма да ти нагърчат джипката. Все пак са направени да се ползват по хора. Изпробвано е и е сертифицирано от нас. Ако почнем да калиброваме джанки, вече е друга работа.

                  Една препоръка - вместо да се правите на циркаджии, вземете вербовайте още хора, че сте една шепа ентусиасти, а отбор под 20 човека е гаранция за провал на мащаба на мероприятието. Към нашия отбор имам поне още 5 резерви, които мога да мобилизирам, така че мислете конструктивно.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от zzlatev
                    Но като имаме впредвид, че района е 40 км2 и си дама, все си мисля, че е редно да те возят. Ако нещо нещат, ще те вземе при съдиите .
                    абе все си мисля, че не съм от кекавите
                    ше ме возят няма къде да идат
                    ако не искат "гръмвам" противников шофер и му пленявам джипката
                    ако не ме приюти никой
                    отцепвам се като новосформиран батальон и ви скривам знаменцата и на двата отбора
                    Първоначално публикуван от zzlatev
                    Съдиите ще имат грижа да поставят целите на играта... И ще са най-активни в изяждънето на прасето и изпиването на виното. .
                    хехееее....ако има сладолед искам и аз да съм от съдиите

                    имам сериозно питане
                    при отстрелване на противник ще имаме ли право да му вземем "уръжието"
                    дори и да са с различен цвят топчета поразената цел си е поразена цел
                    ако те "застреля" твой човек - падаш и това е....всмисъл - пак си "застрелян"

                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                    вземете вербовайте още хора,
                    от моя страна има един желаещ, но иска по-конкретна информация - дата, място......

                    Коментар


                    • Аз и брат ми също искаме да участваме(с мотори)но трябва да се приближи във времето малко защото не се знае какви ще са ангажиментите точно тогава. А може ли някой да ми обясни каква е разликата в отборите освен имената?

                      Коментар


                      • Тактиката ,естествено
                        B+

                        Коментар


                        • Ми че аз като не съм ловец, като не съм ходил в казармата, какво трябва да използвам големия си опит от компютърните игри, трябва да качвам тогава стратегии, батълфиилд, рейнбоу сикс нещо, знам ли?

                          Коментар


                          • е прощавай..то и аз не съм ходила в казарма....ама......знам как се прави.... то е като на кънтъра, ама не седиш, а търчиш на сам на там

                            Коментар


                            • Абе аз бях доста добър на CS по едно време ама то няма много общо
                              А въпросът със оръжията? Плаща се таксата там 15-20 лв. ли колко и организаторите осигуряват оръжията? Нали и маски има спецялни то и с каската става ама

                              Коментар


                              • Извинявам се за грешката, не 40, а около 100 км2 ще е терена.
                                Не знам мнението на Отбор 1, но от съдийско гледище са ударили кьоравото с факта, че Дидката е от техния отбор. Освен огромен хъс, плам и подкрепления, тя е извор и на много смислени забележки.
                                И така, отбори, ще се пленява ли оръжието на сразен противник или не( имам предвид пушкалото, не джипа) и като убият шофоьора на джипа, дали колегата до него ще може да поеме управлението, да вози "трупа" до себе си и последния да го напътства? На съдийската конференция очаквам от Вас и двата отбора да изкажат категорично мнение по тази тема.
                                Гичев, освен имената, разликата в отборите е почти никаква на този етап. Тактическата посторойка е тайна и така трябва да остане, така че не знам какви са разликите там. И двата отбора са максимално нахъсани и самоуверени, прекрасно оборудвани и доста свирепи . При Ловците на моменти взима превес строгата военна дисциплина и организация и аз ти предлагам( с оглед на факта, че не си ходил в казарма) да се присъединиш към таях. Те също имат нужда и от кавалерия, в другия отбор има ендурист, а при тях все още не. Така че Вие с брат ти решете, но мисля че при Ловците ще Ви хареса.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X