Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предварението с тия тръби май не е като с чифтето, да не ни направи кофти номер...
    Трябва да направим тренировки, buldog я виж там някой циганьор от ония села дали не иска да се наеме като консултант по стрелба по жива мишена, най-много да стане шарен!

    Коментар


    • Тренировка по движеща се цел. Интересно И да има желаещи тия от мен бягат и без да стрелям, в нашето село ги уважаваме много

      Коментар


      • Тоя не става ли? :

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Тихомир Севов
          Тоя не става ли? :
          Тоя става, но няма да иска.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Volk
            Както се очертава, ще бъдем шепа хора срещу голяма армия.... "Техничарите" спечелиха първата битка / във броя на симпатизантите/, но не и войната...

            То, както е тръгнало, ако Хънтъра и Самурая също станат съдии или не дойдат, битката ще бъде Волк срещу Техничарите!

            Между другото обичам компютърджиите /много са крехки и сочни/
            Вальо пиши ме мене към твоя отбор и имам още двама кандидати

            тая воина май ще се чува фразата "I love the smell of neipalm in the morrning " kakto e тръганло леле

            Коментар


            • айде сега гръмнал монитор....
              а за онзи с очилата ако до закарате в гората и аз идвам да го гърмя нищо че съм от техническия враг...
              LZ1RED

              Коментар


              • Авджиите още отсега изпъкнахте с "ловните разкази". За играта не знам, но на фолклорния фронт ще сте първи.

                Коментар


                • Според предложението което беше дадено открих две нови теми които да служат за организация и дискусия между участниците в двата отбора:

                  http://www.offroad-bulgaria.com/view...?p=49148#49148
                  http://www.offroad-bulgaria.com/view...?p=49147#49147

                  Който желае да се запише в определен отбор моля да заяви участието си в съответната тема.

                  Нашия отбор засега няма нужда само от PR специалисти защото отбора на "Ловците" се грижи с много усърдие за нас...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • А бе ще признаете и другите ни качества , ама това като свърши играта ! Засега и това стига !

                    Коментар


                    • Колеги, отново кратко включване от името на съдиите.
                      Първо, записаните дотук:
                      Отбор 1- Венци, Пламен, Мишо, Фулдата, Фюрера, Йорданчо, Редайр+приятел, Дънди, Богинята на лова(Дидката), ТаткоБарба, Събин и Оня с Коня или общо 13 досега.
                      Ловците - Вальо, Хънтъра, Миро, Борко с двама стрелци, Булдог, Голди, Е100, Вокел, ЛюбоБънкър или 11 до момента.
                      Записванията продължават...
                      Важно уточнение, което трябва да направим преди старта, е кой отбор с колко танка(джипа) и колко кавалерия(мотори и атв) ще разполага. Това е един от показателите, който ще влияе и на броя на участниците в отбор, т.е. по-бронирания отбор може и с 2-3 войници по-малко.
                      Към средата на март ще е първата съдийска конференция. Ще трябва да дойдат капитаните и главните им съветници, да почерпят съдиите и да уточняваме някои фундаментални неща.
                      Общата тактическа постройка на Войната ще я изясним тогава, а детайлите ще са ясни в деня на старта, за да има изненада. Някои неща съдиите ще изберат със жребий, за да се премахнат всякакви съмнения към нашата честност и почтенност .
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • zzlatev,току що от теб разбрах ,че съм се записал за участие .Вярно е ,че имам симпатии към отбора на ловците,ама все още избор не съм направил.
                        B+

                        Коментар


                        • Извинявай Вокел, подведе ме твоето пристрастие и ми се стори, че си избрал отбор.
                          Ловците засега са 10.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • Моля ,за нищо .Въпросът е да не подведа цял отбор с тази твоя информация и да ме таксуват после предател.
                            B+

                            Коментар


                            • zzlatev аз като нямам нито "танк" нито моторетка....пехотинец ли ще съм? ARMY OF ONE

                              Коментар


                              • Няма проблем да участват и хора без джипове или мотори. Имаме достатъчно машини. Като се уточним за първото събиране всички ще получат допълнителна информация.

                                В нашия отбор всеки е добре дошъл, и на всеки ще намерим подходяща задача.
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X