Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    1. Най-добрите врагове стават от приятелите. Ще вземем да ви разделим.
    2. Ако ще се объркваме с оборудването, ще ви облагородим бракониерското настроение с някоя тема от "Ла Травиата" за фагот... с триножник:
    http://www.new-factoria.ru/missile/w...ot/fagot.shtml

    Отборите най-вероятно ще трябва да се правят със жребий, че иначе нищо няма да стане.

    Коментар


    • #62
      Мечтай си за "фагота"ние боравим с реалности.
      А за отборите-то нашия е ясен,не знам как е при
      вас.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #63
        Абе, то и това са реалности, ама после на едните ще им събират парчатиите с кучета, а другите дружно ще посетим местата за лишаване от свобода... Сега ще се консултирам с чл. 12 от НК дали употребата на ПТУРС на пределна дистанция може да се квалифицира като неизбежна отбрана...

        М, да... Според чл. 12а, ал. 2, т. 4 - "Неизбежна отбрана обаче не може да се допусне при предполагаемо, бъдещо или завършено нападение, защото такова в момента обективно не съществува." Значи, може, обаче ще струва страшно скъпо...

        Глупостите настрана, все пак, считам, че отборите трябва да се направят със жребии, а не "ние на вас", "мотористи срещу каратисти" и прочее.

        Коментар


        • #64
          Обер,проблема ви е че поради естеството на практикуваните
          от нас"хобита"Сработката на отбора е много бърза.Може би това
          "по жребий"идва оттам.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #65
            Лично аз проблем нямам. Няма да играя с обичайния ми отбор и ще си правя кефа. Уменията от т.нар. ви хоби няма да свършат много работа срещу компетентни стрелци.

            Въпросът е да се получи балансирана игра и всички да се забавляват. Целта е да се сплотява колектива, а не да се правят фракции, както отбелязах преди малко. Неизбежно е да се появи съперничество между отборите и от опит знам, че прикритата вражда е следващата крачка. В началото, установените отбори играехме, а сега по-скоро се бием. Не това беше моята идея, като повдигнах тази инициатива на времето и определено не е това идеята на Венци сега.

            Коментар


            • #66
              Не си ме разбрал.Злоба не влагам,никаква.Всичките
              ми хобита са за удоволствие.Що да неприбавя още едно?
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #67
                Преди години играехме с http://paintballbulgaria.com/ в едни изоставени строежи някаде в Младост 4 маи беше

                Гадория беше ако те уцели някои от близо - остават големи синки и боли яко!!!!
                Фен съм на тази игра
                Пишете ме!

                Коментар


                • #68
                  Естествено, че всичко това е за купон....
                  Но за да стане купона пълен, трябва да се разработи определена тактика /което е половината игра/.., а за да се направи това трябва да познаваш хората с които ще я правиш!
                  Примерно, знам че Индиана Джоунс / Злати / е живял сред човекоядци и винаги ще ни пази гърба / иначе да е нахранил някой африканец/...
                  Хънтъра винаги има един фар, който му свети вдясно за да вижда нещастните животинчета, а щом е вдясно, значи от дясната му страна седи Samurai 1 с чифтето, значи и от там сме защитени!
                  Аз ще гледам напред, за да видя пръв прасето и винцето, а лявата страна ще я оставим уж оголена за заблуда на противника!
                  А Обера го виждам само отсреща и за мен?!

                  Коментар


                  • #69
                    С тия от сайта сме отдавнашни познайници и не храним топли взаимни чувства. По ред причини. Лошото на този спорт е, че лесно прераства във вражда и затова трябва да се внимава.

                    Ловците хубаво навързаха отбора, но кой с кого ще е смятам да подложим на разискване.

                    Хантъре, никаква злоба не ти вменявам, просо отбелязвам, че рибата е още в морето, а вие вече се обособихте, че и плашите даже ;-)

                    Волк, мен почти никой от тук не ме познава лично и ще си остана анонимен и по време на играта, че с тия твои люти закани не смея да се обознача...

                    Коментар


                    • #70
                      OK, както искате така да бъде... Определям отборите както следва:


                      Жълт с ръководител Аз (Венци)

                      и

                      Червен с ръководител Volk.

                      Всеки от нас ще има грижа да осигури организационно отбора и да се грижи за неговата подготовка. Специално нашия отбор смятам освен да разработим тактика и стратегия и да по тренираме съвместно...

                      Предлагам всеки да си избира предпочитания отбор. Ако не става по-този начин т.е. не се получи добро разпределение ще теглим жребий.

                      При успешна игра за по нататък ще помислим за друго разпределение на хората. Към момента се оформя нещо като ловци срещу другите. Тъкмо стимул да видят ловците как стои въпроса с ловуване срещу хора и дали е толкова лесно колкото срещу бедните животинки... Моля всеки желаещ да участвува в играта да избира един от двата отбора и да се записва. Ако по някаква причина много хора се записват само в единия отбор разликата ще бъде разпределена чрез жребий...


                      На общо събрание на двата отбора ще определим съдийския състав, условията и правилата.
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #71
                        Нещо не те разбрах? За какви вражди говориш?

                        Коментар


                        • #72
                          Хайде сега виетнамски скатавки.Вълка даже и тактиката
                          ти каза(глоба едно винце(пък ти"анонимен.Бъди мъж.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #73
                            Така... То е ясно, че съм от отбора на Венци. Стефан също да рабортува, а де не се ослушва. Нали все разправя, че джипът му е полувоенен.

                            XJ, какво има за неразбиране?! Казал съм го кратко и ясно.

                            Хантъре, майтапя се. Обаче, това за "бъди мъж" ми е последна грижа. Врагът трябва да се заколи, докато спи или се въргаля болен от тиф или нещо такова. Рицарството отдавна съм го отърсил и действам коварно и подло с минимален риск за мен и за съотборниците ми и максимална вреда за противника. Не излизам, за да блесна в доблестна светлина, а да ви очушкам. Още повече, че като гледам нямате опит, но а приори се мислите за по-сплотени и отракани.

                            Ще я видим тая работа...

                            Коментар


                            • #74
                              Айде стига бе!И след това ние ловците сме били подли,гадни и
                              кръвожадни.Къде отиде благородството и достойнството?
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • #75
                                Айде... Опряхме до благородство и достойнство... Да оцелея и да опазя няколко съотборника, пък вие да сте омазани със желатин ми стига. Всичко останало са вредни приказки за промиване на мозъците на чавдарчета и пионерчета.

                                Явно сте много далече от боя между хора, щом изобщо ви минават такива мисли през главата.

                                Не бъркай правилния подход с кръвожадност. Напротив. Така се намалява кръвопролитието и стремежът е то да се сведе само до врага.

                                Само който не се е бил си позволява лукса да се идентифицира с лирични герои. Практиците гледат да ти скочат 5 човека в гръб.

                                Квото и до говорим, само да се позатопли...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X