Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • И така, кам Отбор 1 прибавям Стас и числеността им вече е 14. В този отбор броя и Йорданчо, нали не бъркам?
    Ловците с Иван Попов са 11. Чакаме какво ще решат Вокел, Гичев и брат му. И Емо(Булдог), кой е тоя с Уаза и дали ще участва на страната на Ловците? И ще има ли някой друг в Уазката?
    Предлагам първата техническа конеференция да е на 16 март, четвъртък, от 18,30 на бензиностанция Екопетролиум на бул. България. Очаквам капитаните и техните стратези. Съгласни ли сте?
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • Първоначално публикуван от zzlatev
      И така, кам Отбор 1 прибавям Стас и числеността им вече е 14. В този отбор броя и Йорданчо, нали не бъркам?
      Ловците с Иван Попов са 11. Чакаме какво ще решат Вокел, Гичев и брат му. И Емо(Булдог), кой е тоя с Уаза и дали ще участва на страната на Ловците? И ще има ли някой друг в Уазката?
      Предлагам първата техническа конеференция да е на 16 март, четвъртък, от 18,30 на бензиностанция Екопетролиум на бул. България. Очаквам капитаните и техните стратези. Съгласни ли сте?
      С Уазката ще съм АЗ. На война не ми се ходи със Сузукито още му е рано за такива мероприятия,Уазката има голям опит по ловните полета.

      Коментар


      • Попрегледах мненията отгоре-отгоре, но не видях кога ще се проведе тая воина?
        Има ли определена дата и кога е ако има?
        ако е след 10 март пишете и мен...
        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

        Коментар


        • А към кой отбор?
          Густо майна , пътят свърши !!!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от e100
            А към кой отбор?
            Аз ли??? Към който и да е, стига да е по-силният))0
            Въпросът е да е межди 10 март и 7 април... само тогава ми е възможно.
            за оръжието разбрах че можеш да го наелеш, но за екипировката не ми стана ясно може ли да се наеме ???
            БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
            (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

            Коментар


            • За съжаление явно няма да можете да участвате, защото засега проектът е мероприятието да се проведе през месец май. Топлото време е едно задължително условие при игра с пейтболл... А иначе кой отбор е по-силен мисля е ясно...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • Можем ли да взимаме заложници?
                Примерно.....на противник му свършват патротине, ими го издебваш в гръб - стискаш го за гушата, опираш му цевта в тила и го питаш - къде ви е базата...
                Така може ли?


                Към "Отбор 1"
                Момчета, знам, че всичко е само игра, ама никой не иска да испусне почерпка с правенце и винце, та ако усетя, че с нещо ви затруднявам или преча, ще се "самоубиа"


                И още едно питане - ще можем ли да се маскираме като храстчета??


                кой отбор е по-силен - мисля, че е ясно.
                Венциииииии..рулираш.....

                Коментар


                • След като първото организационно събрание е на 16 март, е ясно че преди 10 март Войната няма как да стане. Конкретната дата зависи от климатичните условия, които трябва да са подходящи. Да е що годе сухо, топло, без сняг и деня да е малко по-дълъг. Т. Е. най-рано средата на април. Може би 15, събота ще е подходяща дата, но нека наближи и ще решим всички дружно.
                  Приканвам още веднъж колебаещите се дали да се включат и тези които твърдо искат да участват, но не знаят с кой, да си изберат отбор. От съдийско гледище големината на отборите е важен фактор, който може да повлияе на стратегическата постройка на играта.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                    За съжаление явно няма да можете да участвате, защото засега проектът е мероприятието да се проведе през месец май. Топлото време е едно задължително условие при игра с пейтболл... А иначе кой отбор е по-силен мисля е ясно...
                    Нали всички ще са с оффроудове, защо трябва да е топло?
                    БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                    (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                    Коментар


                    • Много просто, защото на студено желатиновите топчета с които се стреляме стават твърди и чупливи и могат да наранят някой, да не говорим за другите проблеми...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                        Много просто, защото на студено желатиновите топчета с които се стреляме стават твърди и чупливи и могат да наранят някой, да не говорим за другите проблеми...
                        Аха... разбрах. А аз си помислих че е за да се разшуми гората и уазкаджийте да се крият по-лесно, нали почти всички уазки са зелени)))
                        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                        Коментар


                        • Дидка, оттеглям се от идеята да ми пазиш гърба...

                          Злати, открийте нова тема в която да се коментират правилата и тя да има част от вече окончателно приети позиции, които не подлежат на промяна...

                          Забележка : правилата не трябва да ги правим аз, ти и Венци в Екопетролиум, а всички участници, за да не си играем накрая сами!

                          Знам, че територията която е избарана и съм убеден че е подходяща е позната на пръсти на "Отбор 1 ".., но това не ни притеснява ни най-малко...

                          Ние сме ловци по дух, обичаме да влезем в леговището на мечката и да я простнем пред камината, нищо че тя си знае добре горичката!

                          Коментар


                          • Забележка : правилата не трябва да ги правим аз, ти и Венци в Екопетролиум, а всички участници, за да не си играем накрая сами!
                            Имам известен опит с организирането на разни подобни прояви и мога уверено да кажа че ако не седнем ние да направим правилата игра няма да има. Не може да се разчита спонтанно всички да се уговорят и да направят правила. Нито пък може да се организират всички хора които са откъде ли не да дойдат да си говорим за правила. Дайте да се държим сериозно. Правилата ще се предлагат от двамата капитани и ще станат валидни след одобрението на съдийския състав и двете страни се съгласят безусловно. А всеки от капитаните да се допитва до който желае по въпроса.

                            Знам, че територията която е избарана и съм убеден че е подходяща е позната на пръсти на "Отбор 1 ".., но това не ни притеснява ни най-малко...
                            Съжалявам, но организирането на подобна игра за първи път е възможно по моя преценка само на място, което да е достатъчно близо до София и същевременно притежава следните характеристики:

                            1. Да не е национален парк или каквато и да е форма на защитена територия.
                            2. Да е достатъчно удобен достъпа до него и същевременно да осигури достатъчно голяма площ, на която да няма никакви населени места или обработваеми площи.
                            3. Да има сигурност за разрешаване от страна на местните власти за осъществяване на подобно мероприятие в тази местност.
                            4. Да не изисква продължителни преходи и отсъствие на съдийския състав при маркиране на територията.

                            Ако противниковия отбор има друга идея за място да я сподели. Ако не се чувстват уверени в крайния резултат или мислят, че имаме някакво преимущество да се уточним отсега, за да не стане после: да де бихте ни но защото познавате мястото...

                            Да не говорим, че на това място сме правили две състезания и един преход, които не са били секретни. Освен това днес сме 28 февруари 2006г, играта я планираме за краят на май. Мисля, че има достатъчно време, който желае да иде и да кара, разглежда или картографира. Но все пак държа да сме наясно отсега, ако ще си търсите извинение защо не бихте се представили добре защо не вземете да се откажете, то като гледам сте доста добри във виртуалните нападки което предполага точно обратното в реалността
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Volk
                              Дидка, оттеглям се от идеята да ми пазиш гърба...

                              Злати, открийте нова тема в която да се коментират правилата и тя да има част от вече окончателно приети позиции, които не подлежат на промяна...

                              Забележка : правилата не трябва да ги правим аз, ти и Венци в Екопетролиум, а всички участници, за да не си играем накрая сами!

                              Знам, че територията която е избарана и съм убеден че е подходяща е позната на пръсти на "Отбор 1 ".., но това не ни притеснява ни най-малко...

                              Ние сме ловци по дух, обичаме да влезем в леговището на мечката и да я простнем пред камината, нищо че тя си знае добре горичката!
                              E това са приказки))) За вашият отбор съм, жалко че няма да мога да участвам :x

                              ПП Заглавието на темата е... Първо мероприятие за 2006г.
                              Края на май едва ли се явява като първо мероприятие... тя годината почти преполовена
                              БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                              (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                              Коментар


                              • Венци, забелязвам изпускане на нерви!
                                Тая пътечка не води към купон, а за нас това все пак е купон, ако някой ни е възприел бъзиците насериозно, значи трябва да бъде служебно отстранен!

                                Както казах, терена е подходящ и имаме време да го проучим!

                                Освен това, нищо не пречи общите условия да се превъртят във форума, защото аз не считам че ние тримата сме най-умните и досетливите, все някой ще каже нещо полезно и смислено и тогава вече ще се оформи общия вид на играта...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X