Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пейнтбол.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пейнтбол.

    Понеже набрахме инерция.... Какво ще кажете за една игра в неделя. Без усложнения. За кеф.
    LZ1VMH

  • #2
    За да стане силна играта, трябва да покълне лека агресия, затова понякога се дразним с противника, освен това ще трябва да мине време за да се възобнови ентусиазма!

    Ясно е едно - двата отбора направихме страшен купон и сме отговорни и следващите да са такива!
    Първо ще трябва да поставим нови условия за безопасност, защото не ми се мисли какво щеше да се случи на някой колоездач скрит зад завоя при това бясно шофиране...
    или маскирал се в храста боец, след като джипа не го различи и си мине през него и т.н. и т.н...

    Коментар


    • #3
      Днеска говорих с едни хора. Те смятат да направят турнир през септември. Голямата награда е УАЗ. Другите награди са по-малки, ама изобщо не са малки. Наградните пистолети например вървят барабар с разрешителното, служебно.
      Е, не като наште безумия, не са дорасли Първо каране, после стреляне по панички. Ама все нещо.
      Да, идеолозите са Националната гимназия по охрана. Кантора такава. Кво да правя, обещах помощ. Ше има да бера ядове, тука никой не може ни да кара, ни да стреля, сигурно ше ходя сам(((

      Коментар


      • #4
        Аз с едната карам, с другата стрелям с третата.....опс, нещо се отплеснах!
        Що разбрах ,че темата е за пейнтбол?!
        По панички не съм стрелял отдавна, но с радост пускам едно ухо за подробности?!

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Volk
          За да стане силна играта, трябва да покълне лека агресия, затова понякога се дразним с противника, освен това ще трябва да мине време за да се възобнови ентусиазма!

          Ясно е едно - двата отбора направихме страшен купон и сме отговорни и следващите да са такива!
          Първо ще трябва да поставим нови условия за безопасност, защото не ми се мисли какво щеше да се случи на някой колоездач скрит зад завоя при това бясно шофиране...
          или маскирал се в храста боец, след като джипа не го различи и си мине през него и т.н. и т.н...
          Абсолютно си прав! Трябва и нахъсване и мерки за безопастност и прецизиране на правилата. Аз лично в момента си мисля, за едно място, в сърцето на рая, където може да стане страхотна игра и купон, но е на 200км. от София. Иначе съм сигурен, че много хора ще се навият, защото ще съчетаем офроуда, освен с пейнтбол и с много красота и други забавления.

          Коментар


          • #6
            Re: Пейнтбол.

            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
            Понеже набрахме инерция.... Какво ще кажете за една игра в неделя. Без усложнения. За кеф.
            За неделя, не знам...! нещо по конкретно? Още не са ми минали синките от войната.
            ВИДЯХТЕ ЛИ ОТГОВОРА МИ НА ДИДКАТА? почуствах се длъжен да го дам
            В неделя къде,кога?

            Коментар


            • #7
              За който не е разбрал, аз съм aig63 с нов ник.

              Коментар


              • #8
                Така кажи бе приятелю - ГАД !

                Чакахме те да дойдеш вечерта да разкажеш какво се случи с вас горе!

                Все пак ,който иска да прави излизане с пейнтбоул, ще му дам телефона на Алекс и да се организира!

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Volk
                  Така кажи бе приятелю - ГАД !

                  Чакахме те да дойдеш вечерта да разкажеш какво се случи с вас горе!

                  Все пак ,който иска да прави излизане с пейнтбоул, ще му дам телефона на Алекс и да се организира!
                  Давай го !
                  Какво стана, ще разкажа тия дни,защото при нас нямаше съдия, всичко стана много спонтанно и истинско,бихме Вушеви и макетата с тактика и добра стрелба, при числено превъзходство за тях....!

                  Коментар


                  • #10
                    Хора, още не ми е дошла джипката тъй че аз говорих за една стрелба на място където има съответната организация. Фирми бол, вкючително в панчерево.
                    Има ли мераклий за неделя
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #11
                      Ние сме "за". Обаче препоръките са да не ставаме повече от 10 човека на отбор. Ще отидем на нашата тренировъчна база.

                      Оръжие и топчета имаме за 20 човека, така че можем да ви подсигурим и вас. Ако смяташ да правим нещо, кажи от вашия отбор колко можеш да събереш, но ако има дисбаланс ще се омешем и няма проблем. При 5 на 5 играта вече става, така че все ще се организираме.

                      Добре е да е някъде към 2 часа.

                      Коментар


                      • #12
                        Най-сетне един мераклия . Пък и говори за нас за вас... ужас. Обере, вникни в идеята . Войната свърши . Остава удоволствието да се съберем различни хора(не ловци или техничари) и да изкараме една приятна неделя.
                        Идеята ти за 14.00 ч. е приемлива. Има ли и други желаещи .
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #13
                          Меко казано съм вникнал в идеята ;-) Обаче не знам дали пак няма да кажете, че ви разузнаваме тактиките, както имаше подмятания преди месец, когато предложих просто да ходим да се стреляме. Иначе ние ще си се съберем в неделя по начало. Само остава да го заковем окончателно.

                          Мястото и релефът са много хубави за патаклама.

                          Коментар


                          • #14
                            Алекс - 0899857642 - много сериозно момче, но ако му върнете маркерите в кал и пясък, следващия път може и да не стане!

                            Понеже това в момента е единствената актуална пейнтбол тема, ще обявя тук едно мое решение.

                            Реших в следващата тупаница с "Отбор 1" да отстъпя мястото си на капитан на нашия отбор на Хънтъра, с негов заместник Булдога!

                            Мисля, че е добре при нас да има ротация, така всеки ще има своя шанс да оглави победителите и ако е пич, ще го преотстъпи след това на следващия!

                            А и ще направи всичко възможно да не го загуби!
                            Единственото ми последно условие е в бъдеще да не се бъркат играчите на двата отбора, на официалните битки.

                            За да бъде успешен един капитан, трябва да си подхване нещата отдалеч, така че ОТ ТОЗИ МОМЕНТ НАШИЯТ НОВ КОМАНДИР Е ХЪНТЪРА!!!

                            Следващата битка ще е неговата!

                            Коментар


                            • #15
                              Нямам право да откажа.ОСобено на НАШИЯ ОТБОР.
                              Нека и другите си кажат мнението.Всеки едшн заслужава
                              да води нашата чета.За мен ще бъде чест.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X