Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Живеем в СТРЕС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Живеем в СТРЕС

    Можи да е лъскала...лостчето за мигачето
    и блондинкито и болонкито имат нервна система все пак
    и чуства също

    Коментар


    • #92
      До: Живеем в СТРЕС

      ами може мъжа и да и е дал такива инструкции
      може да му е писнало на човека

      Коментар


      • #93
        До: Живеем в СТРЕС

        Определено се увеличава с всеки изминал ден гласувал с да
        виш к'фо нешто е.......

        Коментар


        • #94
          До: Живеем в СТРЕС

          Аз се опитвам да нямалявам стреса доколкото мога. За съжаление достигнах някаква равновесна точка, от която няма мърдане. Цял ден шофирам в София, където положението е просто трагично. Хубавото обаче е, че откакто съм с джипката, карам спокойно и невъзмутимо, което се оказва, че действа доста стресиращо на другите участници в движениeто.
          Последно редактирано от братчеда; 16-11-09, 12:17.

          Коментар


          • #95
            До: Живеем в СТРЕС

            Първоначално публикуван от Antony' Преглед на мнение
            Аз се опитвам да нямалявам стреса доколкото мога. За съжаление достигнах някаква равновесна точка, от която няма мърдане. Цял ден шофирам в София, където положението е просто трагично. Хубавото обаче е, че откакто съм с джипката, карам спокойно и невъзмутимо, което се оказва, че действа доста стресиращо на другите участници в движениeто.
            С джип се чувствам по спокойно докато карам. Не мисля, че притеснявам и другите участници в движението. Просто успокоява. Предполагам с КАМАЗ или КРАЗ ще се чувствам направо спокоен като пеленаче
            Александър

            Коментар


            • #96
              До: Живеем в СТРЕС

              Според мене се увеличава стреса и времената стават все по тежки.В България все има криза,само че е приоменлива величина,ту е силна,ту понамалее.Това влияе на хората и се получава едно натрупване и увеличение на стреса

              Коментар


              • #97
                До: Живеем в СТРЕС

                А може би без стрес животя нямаше да е така интересен?

                Коментар


                • #98
                  До: Живеем в СТРЕС

                  За т'ва козичките, ракийката и да не ви дреме! Само да дойде лятото и паля джипката, качвам байка отзад, взимам повечко пари за ядене и нафта и 1 месец откарвам някъде в нищото из родните балкани. И ще забравя к'во изобщо е стрес. Който иска - не отказвам компания.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Живеем в СТРЕС

                    няма стрес ! Всичко в това как си го направиш
                    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                    Коментар


                    • До: Живеем в СТРЕС

                      Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                      няма стрес ! Всичко в това как си го направиш
                      Хората нямат твоята нервна система - модел ДЕБИЛ.
                      Не е нормално да си караш мотора с 340 и да се пртесняваш само да това, че разхода ти е повишен.
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • До: Живеем в СТРЕС

                        Първоначално публикуван от TsvetanVR Преглед на мнение
                        ... взимам повечко пари за ядене и нафта и 1 месец откарвам някъде в нищото из родните балкани. ...
                        Ми то ако имахме "повечко пари", един месец Свободен за разходки (че и повече), е и да сме здрави, дали щяхме да говорим Въобще за Стрес???

                        Коментар


                        • До: Живеем в СТРЕС

                          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                          Ми то ако имахме "повечко пари", един месец Свободен за разходки (че и повече), е и да сме здрави, дали щяхме да говорим Въобще за Стрес???
                          Не е нещо сложно, ако си млад и неангажиран бря... Ма мойте ... и те искат с мен. Жена ми дори книжка зе от мерак...
                          Весели празници на всички

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X