Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е данъкът за Вашия джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

    Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
    Не знам как да си го обясня, но при Ловешките бирници за миналата година данъкът на ГАЗ 69, произведен през далечната 1969 г., беше 21 лв, а за тази е 19.80 лв. Да не би да са стигнали до извода, че преди 50 години автомобилите са излизали от завода с поне Евро 4 !
    Колега, тази година става на 50 години бусът ти, значи е с марка History
    JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
    Тел: +359 887 847261

    Коментар


    • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

      Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
      Колега, тази година става на 50 години бусът ти, значи е с марка History
      ЦЪ, бонус нЕма, просто някоя от сметките е едно към гьотере.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

        Как разбирате , каква еко норма са машините ?
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

          Трябва да го пише в талона. Но нашите от КАТ често пропускат да го впишат.

          Иначе всеки стандарт влиза на определена дата и ако автомобилът е продаден в Европа след тази дата, той трябва да отговаря на съответния стандарт

          https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95...BE%D0%B2%D0%B5
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

            При мен го пише също и в СоС-то ми. Отделно е в големия талон.
            JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
            Тел: +359 887 847261

            Коментар


            • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

              Дочух от няколко места, че еврокатегорията често не е вписана в големия талон!
              И по този начин плащаш по-голям налог.
              Проблема се решава като се отиде в съответното представителство на марката за България и се поиска удостоверение за еврокатегория.
              Обикновенно услугата струвала около 30-40 лв.
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                Това добре, ама на колко от автомобилите работят катализаторите и ДПФ-а, А? Щото в КАТ има хора дето слизат в канала и гледат дали поне има катализатор, а не резонаторно гърне примерно! Не само да се реве, че видиш ли "смотаняците" не са ми писали категорията.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                  На всичките ми коли отпреди повече от 10г е била вписана евро-категорията в талона...
                  Но са купувани от тук де...
                  Което не попречи да са сгрешили в базата данни и да са написали Кашкая Евро 3 Но поне се поправиха супер-експедитивно - учудващо за нашата администрация...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                    Аз единия джип ще го правя "ретро" - там било друго
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                      Аз единия джип ще го правя "ретро" - там било друго
                      Не е, щото в Ретроклуба всички са баровци и никой не си прави труда за предложение до НС за да е като в почти всички други държави.
                      Живота на автомобили за ежедневна употреба дори у нас не прехвърля 20-25г щото дори и да се движат технически изправни, то го правят с все по-малък процент от заводската си ламарина и е съвсем логично всеки момент да се превърнат в нЕква китайска техника ако вече не се е случило.
                      Във всичко което е прехвърлило 35г и съвсем логично са инвестирани време и средства, което пък съвсем логично ги прави със съвсем друго предназначение от ежедневните магарешки функции.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                        В София за Grand Cherokee 2.7, 2004 год. - 162.36лв
                        WG 2.7 CRD

                        Коментар


                        • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                          Това добре, ама на колко от автомобилите работят катализаторите и ДПФ-а, А? Щото в КАТ има хора дето слизат в канала и гледат дали поне има катализатор, а не резонаторно гърне примерно! Не само да се реве, че видиш ли "смотаняците" не са ми писали категорията.
                          Какво общо има екологията с данъка????????
                          Изсякоха горите, но увеличават данъците за за да се чисти въздуха.
                          Хората ако имат пари щяха да карат само евро 7 стандарт. Както са почнали управляващите единственото спасение е евакуация от тази територия.

                          По темата на колата ми алата година 130 сега 90, джипа от 24 на 50 тази.
                          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                          Коментар


                          • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                            Нали оценяваш факта, че се плаща такса за притежанието на возилото с всички произтичащи от това неща?
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                              https://m.facebook.com/sdvr.stolichn...403249/?type=3

                              В тоя ред на мисли, къде мога със сигурност да видя дали ще се промени данъка щото иначе не си струва разправията
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                https://m.facebook.com/sdvr.stolichn...403249/?type=3

                                В тоя ред на мисли, къде мога със сигурност да видя дали ще се промени данъка щото иначе не си струва разправията
                                до Евро 3 вкл. няма ефект
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X