Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е данъкът за Вашия джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    5.7 литра 380 и малко коня ми взеха 200и няколко долара гадовете,вдигнали са цените нещо,застраховката за 6 месеца ми е 135 долара
    Ъъъ, па то по-малко от тука - 407 лева за джоганчето е новата ГО а и кубиците и конете са наполовина
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

      Е че то тук кое е повече?
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Достра странен поглед към застраховките, като такива.

        Един вид, ако имам 20 или 200 коли на мое име, за колко от тях би трябвало да плащам НУЛА, и дали не трябва да ми върнят някой лев?
        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Ти не, но твои подопечни със сигурност могат заедно с всички произтичащи от това евентуалности. По твоята логика и данъчните требе да ти върнат некой лев, щото нали не абиш пътищата с всичките коли едновременно.

        П.П. 4000 кубика - 190к.с. - 211 лева в общината - София. За 2019-та очаквам над 300.
        П.П.П. Май ще се слиза на Тойота .
        Много странно ви работят веригите за възприемане на информация...
        Аз пиша "намаление", вие разбирате "да ми върнат".
        Коко? Какви подопечени, какви 5 лева те гонят???
        3-те джипки са си мои и си ги карам само аз. Две са за в гората - оффройдерски, а третата е за асфалт.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          ...Коко? Какви подопечени, какви 5 лева те гонят???
          3-те джипки са си мои и си ги карам само аз. Две са за в гората - оффройдерски, а третата е за асфалт.
          Лошото е, че при данъчните важи презумпцията, гласяща "Всеки е виновен в данъчна измама, докато не докаже собственоръчно невинността си". И за да не са те минатите, плащаш всичко в пълен размер. Аз ли да ти припомням максимата, че всяко удоволствие се заплаща по някакъв начин.

          П.П. Не искам да прозвучи много грубо, но и тоя дето преди две-три години изтъркаля една виетнамка в гората заедно с возещите се в откритата каросерия, сигурно е мислел като тебе.
          Последно редактирано от коко келеша; 21-11-18, 10:38.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

            Jeep Wrangler Sahara (JKU) 2007 2.0CRD - 565.00 GBP
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

              .
              ... Някой може ли да знае , колко ще е данъка 99 коня от 1999г. в община Красна поляна..... Спрямо провинциален данък , след като пререгистрирах возилото (данъка си му беше платен за 2018 и беше 36лв.) , -трябваше да доплатя 25 лв....
              Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

              Коментар


              • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                130 и тая година,повече и не заслужават,това за бензин 2.4 ОФА ДБ.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                  Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                  .
                  ... Някой може ли да знае , колко ще е данъка 99 коня от 1999г. в община Красна поляна..... Спрямо провинциален данък , след като пререгистрирах возилото (данъка си му беше платен за 2018 и беше 36лв.) , -трябваше да доплатя 25 лв....
                  За 2019 ше ти е около 60лв., но това е цената за "сОфийски номер мале-ле" !
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    За 2019 ше ти е около 60лв., но това е цената за "сОфийски номер мале-ле" !
                    Благодаря * Джоу *
                    а дано само да не е повече ...... Нали нещо се коментираше из *политиката* за увеличаване на данъците за старите МПСта....
                    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                    Коментар


                    • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                      Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                      .
                      ... Някой може ли да знае , колко ще е данъка 99 коня от 1999г. в община Красна поляна..... Спрямо провинциален данък , след като пререгистрирах возилото (данъка си му беше платен за 2018 и беше 36лв.) , -трябваше да доплатя 25 лв....
                      нещо гнило има, при платен данък не се доплаща
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        нещо гнило има, при платен данък не се доплаща
                        Колега , в моя пост съм дал подробности.... Да беше ги осмислил ,преди да пишеш ...
                        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                        Коментар


                        • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                          Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                          Колега , в моя пост съм дал подробности.... Да беше ги осмислил ,преди да пишеш ...
                          дал си ......грънци, има ЗМДТ където пише че не се дължи данък, ако вече е платен. Аз не казвам, че не си платил, казвам, че според закона не е трябвало.
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            дал си ......грънци, има ЗМДТ където пише че не се дължи данък, ако вече е платен. Аз не казвам, че не си платил, казвам, че според закона не е трябвало.
                            Бях потърпевш по същия повод, та ще кажа как се случиха нещата - БМВ 320 - покупка - пререгистрация в общината. Колата се подвизава в София и преди и след покупката, но в различни общини. Диалог:

                            – Ъъъ, таковата, госпожо, данъкът е платен за цялата година. Ето бележката от стария собственик. Защо да плащам и аз? Нали в закона се казва...
                            – Господине, вие сте възрастен човек. Защо ме карате да се смея - БМВ и данък от 37 лева. Старият собственик е изфабрикувал някаква данъчна измама. Искате ли и вас да подведем като съучастник?
                            - Ама вие сериозно ли говорите?
                            - Разбира се. След като свърша с вас, отивам при началничката, за да подам сигнал.

                            Естествено, поне според моите сведения, получени от стария собственик, никой никого не е подгонил, но се съмнявам, че и най-нахаканите от вас щяха да си сложат главата в торбата заради 50-тина лева. Е некоИ като Гагич, с познания в съответната материя, можеха и да се решат...
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                              дал си ......грънци, има ЗМДТ където пише че не се дължи данък, ако вече е платен. Аз не казвам, че не си платил, казвам, че според закона не е трябвало.
                              1во - данъка за 2018та е платен в друг град и съответно на друг рег. номер.
                              2ро - като отидеш на ГТП ти искат платен данък на актуалния рег. номер
                              3то - отиваш в общинското ТДУ където ти казват че в Сф. е по скъпо и трябвало *преизчисление*... (в моя случай , + 25лв.)
                              4то - плащаш си кат поп...


                              ...... и те така .
                              Последно редактирано от nbajani; 21-11-18, 14:04.
                              Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                              Коментар


                              • От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                                Бях потърпевш по същия повод, та ще кажа как се случиха нещата - БМВ 320 - покупка - пререгистрация в общината. Колата се подвизава в София и преди и след покупката, но в различни общини. Диалог:

                                – Ъъъ, таковата, госпожо, данъкът е платен за цялата година. Ето бележката от стария собственик. Защо да плащам и аз? Нали в закона се казва...
                                – Господине, вие сте възрастен човек. Защо ме карате да се смея - БМВ и данък от 37 лева. Старият собственик е изфабрикувал някаква данъчна измама. Искате ли и вас да подведем като съучастник?
                                - Ама вие сериозно ли говорите?
                                - Разбира се. След като свърша с вас, отивам при началничката, за да подам сигнал.

                                Естествено, поне според моите сведения, получени от стария собственик, никой никого не е подгонил, но се съмнявам, че и най-нахаканите от вас щяха да си сложат главата в торбата заради 50-тина лева. Е некоИ като Гагич, с познания в съответната материя, можеха и да се решат...
                                затова казвам, че има нещо гнило - 2016г. купувам Тусона от Благоевград, понеже беше на фирма, човека нямаше бележка за платен данък, а извлечение от банката, където бяха описани всички коли и платените им данъци /бяха много/. Пред нотариуса там мина това извлечение, но в О.Купел лелката каза не, искам удостоверение от общината в Благоевград, че е платен данъка - не ми се занимаваше за 30 и няколко лева и ги платих пак. Това беше данъка за 2 месеца, ако беше целия, щах да вадя удостоверение естествено.
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X