Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко е данъкът за Вашия джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение
    От: Колко е данъкът за Вашия джип?

    София, Land Cruiser 100 4.2 литра, 2005 година, 150kW, без Евро в талона - 246.22лв с лихва 4лв за закъсняло плащане (забравих...).
    Горе долу толкова е било и миналата година във Варна.
    Тази година е 283.29лв - +41лв


    Най-бързо и лесно и за проверка, и за плащане е през системата на ОББ, която поддържа София и още няколко общини - https://ubbpay.bg/TaxesAndFees.aspx?regId=1
    С ЕГН и регистрационен номер показва веднага реалните суми безплатно. Таксата при плащане е 1.50лв, става за минутки онлайн без значение на коя банка сте. Така плащах и миналата година.

    Всички онлайн калкулатори са далече от реалната сума. Посоченият на сайта на община София - https://cartax.uslugi.io - дава 387.66лв! Ако отбележа Евро 3, каквото реално е, става 307лв. Ако отбележа Евро 4, както го водят на места става най-близка сумата - 276лв. По останалите калкулатори - на места 200, на места 500.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение

      Тази година е 283.29лв - +41лв


      Най-бързо и лесно и за проверка, и за плащане е през системата на ОББ, която поддържа София и още няколко общини - https://ubbpay.bg/TaxesAndFees.aspx?regId=1
      С ЕГН и регистрационен номер показва веднага реалните суми
      Много полезно - благодаря !

      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

      Коментар


      • Намерих читав калкулатор който поне за София показва точно колкото съм платил, но в момента не се сещам кой беше, а не ми се занимава с това.

        73kW или 99к.с. за миналата година беше 47.70, а за тази, след като общинарите гласуваха новите ставки, 60лв и нèкви стотинки.

        Ако се сетя кой беше калкулатора ще го посоча.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От 130 ,на почти 200лв.Обаче па въздуха стана чист ,особено в центъра на София тия дни !Днеска от чист въздух и некви стъкла се били.напукали!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • Е току що си платих данъците киа спортич 2 141 магарета 2009 набор 123,30 лв. С 10 по малко от миналата и с 50+ от по-миналата. Аз доволен.
            Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
            freelander 1,8 2001g.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от zmiori Преглед на мнение
              Е току що си платих данъците киа спортич 2 141 магарета 2009 набор 123,30 лв. С 10 по малко от миналата и с 50+ от по-миналата. Аз доволен.
              Искаш да кажеш, че за 141 коня данъка ти е бил под 100лв за 2018 ?!
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • Не е жиб ама днес платих на Крайслер 200 2015г. евро 5,156.00 лева за годината.129kw.На WJ-я 2001ва 4.7 щяло да е 400 лева ми обясняваха.
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение

                  Искаш да кажеш, че за 141 коня данъка ти е бил под 100лв за 2018 ?!
                  Не, искам да кажа че за 18-та бе 175+.
                  Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                  freelander 1,8 2001g.

                  Коментар


                  • Джоу (x3mrjoe)
                    Джоу (x3mrjoe) коментира
                    Редактиране на коментар
                    Това е друго.

                  • zmiori
                    zmiori коментира
                    Редактиране на коментар
                    И аз съм на това мнение, сякак е по добре.

                • Евалата на Фандъкова миналата година данъка 299лева ауди 3,2фси 255к.с 2007г. евро 4 сега 430 лева. Има ли колеги с такива драстични повешения.

                  Коментар


                  • IvanIvanovi
                    IvanIvanovi коментира
                    Редактиране на коментар
                    Има - при мен от 200 на 300 но пък нямам никакво ЕВРО

                • 120 долара за комбито

                  110 за дъртия Мерцедес

                  изедници
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • Pajero 3.0 150 коня - 139 лева и стотинки
                    Голф 3 1.9 90 коня - 40 лева и стотинки
                    Кия Рио 1.4 90 коня ЕВРО 6В - 30 лева и стотинки

                    това за гр.Пазарджик, като няма промяна от миналата година.
                    TLC LJ70 2LT
                    Mitsubishi Pajero II 3.0 V6

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      120 долара за комбито

                      110 за дъртия Мерцедес

                      изедници
                      Пиши в кой град и за каква мощност става въпрос. Тук данъците са са доста по-високи.
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • BENZBOSS
                        BENZBOSS коментира
                        Редактиране на коментар
                        Долна Калифорния

                        Комбито 380 коня,Бенци само 270

                    • Община Горна Оряховица ,данъци 2020г.

                      Hundai Santa Fe 2.0 crdi 113hp 4wd automat 2004 - 131,20лв
                      Mitsubishi Padjero 2.5 tdi 99hp 1991 - 72,96лв
                      Nissan Terano 2.4i 118hp 1998 - 176,09лв
                      Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                      Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                      Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                      0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                      Коментар


                      • Фронтера 3.2 V6, 2001 год., миналата година 220 лв а днес с увеличението платих 300 лева, щом излязох, подуших чист кристален планински въздух

                        п.с. Жалко че няма как да се плаща данък МПС, според това колко караш и къде, аз карам Фронтерата 99% само извънградско и при това не изминавам повече от 4000 (три нули е) километра годишно, но никой не ни пита....

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                          От: Колко е данъкът за Вашия джип?

                          Пловдив, 2019. Нисан Терано 2000г. 2.7 125 коня. Тази година е 155 лв. Увеличение с 15-тина лв.
                          Тази година 180,36 лв - увеличение с 25 лв.

                          Нищо, да горят отпадъците на цяла Европа и Третия свят, пък после да ми говорят старите коли колко замърсявали въздуха. Защо пък да не ни вдигнат данъците ..?
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X