Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

    Първоначално публикуван от capy Преглед на мнение
    ... ...
    Да, можеш да се прибереш до БГ, и да я регистрираш. Естествено, трябва да имаш МОТ, Роуд Такс, и застраховка.
    Да, обаче в ДВЛА се изпраща не само N6, а целия първи лист
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ
      Колега, относно несъответствието на номера на двигателя, няма никакъв проблем! Просто кажи на тъпаците в кат да ти дадат да попълниш декларация, че ти не си сменял двигателя в България, а така си го купил със сменен от Англия. По този начин те са длъжни да ти го регистрират, но не са ти казали за тази декларация, понеже са чакали да им бутнеш пари.

      Коментар


      • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

        Йори, такива изказвания дори и Мечо Пух не одобрява

        Тъпаците от КАТ веднага реагираха на проблема на колегата, и си предложиха услугите.

        Очаквам утре да се появи пост - Благодаря на колегата Стоян, за оказаното съдействие, колата вече е с БГ номера.

        Та така, Еeyore!
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

          Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
          Йори, такива изказвания дори и Мечо Пух не одобрява

          Тъпаците от КАТ веднага реагираха на проблема на колегата, и си предложиха услугите.

          Очаквам утре да се появи пост - Благодаря на колегата Стоян, за оказаното съдействие, колата вече е с БГ номера.

          Та така, Еeyore!
          Пич! Ти явно ме познаваш и знаеш какво имам предвид? Та бъди така добър да си спестиш подобни постове за в бъдеще. Моля! Еле това за тъпаците от КАТ.

          п.п. Между другото. Заради последният от форума с проблем (пак за английски автомобил) дължа лична услуга, камоли да съм изкарал пари от това.
          Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 01-02-13, 11:30.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

            Стояне,
            надявам се нямаш нищо против, че се обръщам така, защото не те познавам,
            предполагам си объркал кого да цитираш, или пък аз не съм се изразил правилно.

            Аз, като бивш тъпак от КАТ при РДВР София-окръг, ти свалям шапка за това, което правиш за колегите от форума.

            Опитах се да иронизирам изказването в поста преди моя.

            Моите най-искрени извинения!

            С уважение: ОЗ к-н К.Минчев!
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

              Мир! Ако имаш път към КАТ София се обади да пиеме по кафе. Не съм униформен, но ме дразнят изказвания, в които за всички беди на планетата са виновни от КАТ.
              Поздрави.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                Я,
                че то и война ли имало?!
                От тия f**ing МОТ-ита съм я пропуснал

                п.п. Благодаря! Непременно! "Кафето" ще е от мен!
                Оппа, това последното да се заличи от протокола! Плииййййз!
                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                Коментар


                • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                  Колеги, ИЗВИНЯВАМ се ако съм обидил някой от вас с поста си! Преди няколко години имах подобен проблем в КАТ, но никой не ми каза за тази декларация и оттам много ядове и разходи, но няма значение. Извинявам се още веднъж!

                  Коментар


                  • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                    Здравейте, имам следното запитване, извинявам се ако има някъде написан отговор на моя въпрос, но четох доста от темата и не можах да намеря такъв. Аз съм в България и искам да си купя кола от Англия, без да ходя лично до там, братовчед ми живее там и ще свърши необходимите неща при покупко продажбата. Колата е със всички английски документи: tax, MOT, HPI и пълна сервизна история, ще я докарам с автовоз до тук, та въпроса ми е, ще мога ли да регистрирам тази кола в България на мое име, без той да си идва до тук?

                    Коментар


                    • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                      Остава договора за покупко-продажба на автомобила да е от англичанина (собственика по английски талон) към теб и си ОК.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                        Автовоза трябва да е редовен и да ти даде транспортни документи. Ако нямаш такива документи, трябва да имаш англииските номера на колата. Ако ти я докара някой приятел, номерата са останали у бившия собственик, а ти си икономисал ония 20-30паунда за табели, береш ядове. Налага се да се правиш на палячо.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                          Не го хвърляй в размисли!
                          Английските номера няма как да останат в стария собственик, по простата причина, че никой (английски чиновник) не ги търси. Английската кола излиза от шоурума с номер, сменява М-найсе собственика, и с този същия номер отива в моргата.

                          Старият собственик може да си вземе номерата само и единствено ако са частни. Това означава, че ЦЯЛАТА регистрация е частна, негова. В случая СТАРИЯТ собственик е длъжен да пререгистрира колата преди да ти я продаде, т.е. да върне на колата номера, с който е излязла от шоурума.

                          Един съвет - щом ще я караш за БГ на автовоз, залепете едно черно тиксо върху номерата, още при натоварването на колата. Това, за да не осъмнеш някой ден със страшно главоболие, защото някой престъпен мозък e решил да си кара открадната кола с твоята регистрация
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар


                          • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                            Благодаря за съветите, ще им кажа да залепят номерата с тиксо

                            Коментар


                            • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                              Здравейте , много съм благодарен на всички и най-вече на колегата Стоян . Буса вече е регистриран . Дано скоро имам хот към София и време и кафето ще е от мен.
                              Land Rover Freelander 1,8i

                              Коментар


                              • От: Всичко относно ВНОС НА КОЛА ОТ АНГЛИЯ

                                Четох ,четох ама колкото повече чета повече се обърквам!
                                Мой приятел купи кола за мен от автокъща в Лондон има следните документи:
                                МОТ ,роад такса и иншурънс(последния много трудно го взехме)и дори има документ за технотест - има договор между
                                моя приятел и автокъщата!Листчето за ДВЛА е попълнено и изпратено и са му казали че след една 2 седмици ще получи
                                нов талон на негово име на лондонския му адрес.
                                Колата е докарана на собствен ход и е с английските номера(има купени винетки по патя насам и една българска за 1 година).



                                Прави каквото трябва ,да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X