Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Маверик 2 лек обзор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форд Маверик 2 лек обзор

    Здравейте колеги, изчетох всичките 12 страници коментари. Искам да купя СУВ и се колебая м/у Маверик и СантаФе. Имал съм 4 форда досега и от всичките съм бил много доволен. Затова съм и пристрастен ... не искам обаче да правя големи компромиси с екстри и качества. Задължително ми трябва да е с автопилот джипа и да е бензин (ако може и с газ или метан). 3.0л двигател на маверика ми идва малко множко на разход, а 2-ката...малко слабичка, та 2.3л мисля, че ще ми е добре. В момента имам 2.5л Мондео и .... много ме кефи, само дето не е 4х4... и го кара жената. Много е важно да в без ръжди колата, читава, да е редовно поддържана, ESP и еърбегове отзад за децата - Задължително! Рейлинг на покрива ми трябва да има и теглич. Ако е и със степенки и ролбари (тук може компромис)....мечта кола ще да е! Да знаете някой да продава такава?

    Коментар


    • От: Форд Маверик 2 лек обзор

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20170509_19_42_17_Pro.jpg
Прегледи:1
Размер:333.9 КБ
ID:5752871

      3.0 V6 - има радост
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • От: Форд Маверик 2 лек обзор

        Честито

        Коментар


        • От: Форд Маверик 2 лек обзор

          Честито! Сигурно върви много добре ...
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • От: Форд Маверик 2 лек обзор

            Честито и от мен ,много да те слуша.

            Коментар


            • От: Форд Маверик 2 лек обзор

              Честито и безаварийно!
              Форд Маверик 2001 2.0 xlt

              Коментар


              • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                Здравейте колеги,

                Споделете впечатления за поведението на пътя на маверик след фейслифта от 2004. Четох някъде че като цяло много се клати и шумоизолацията е много зле.
                Търся си комфортно, високо проходимо комби и маверика ми изглежда добре, но тези оплаквания не ми дават мира.
                Ще съм много благодарен, ако се намери колега в София, който може да даде за кратък тестдрайв маверик 2006, 3л автомат

                Коментар


                • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                  Аз толкова години го карам ,пък незнам ,че клати и е шумен.

                  Коментар


                  • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                    Ми сигурно зависи с какво го сравняваш.Спрямо Нива ще е едно спрямо РР друго.

                    Коментар


                    • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                      Здравейте! Имам голямо желание да се сдобия с Форд Маверик 2.0 Някой има ли информация за предлаганите в Мобилен. Питам за да не попадна на някой вече оглеждан и неодобрен.

                      Коментар


                      • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                        Първоначално публикуван от rdo Преглед на мнение
                        Здравейте колеги,

                        Споделете впечатления за поведението на пътя на маверик след фейслифта от 2004. Четох някъде че като цяло много се клати и шумоизолацията е много зле.
                        Търся си комфортно, високо проходимо комби и маверика ми изглежда добре, но тези оплаквания не ми дават мира.
                        Ще съм много благодарен, ако се намери колега в София, който може да даде за кратък тестдрайв маверик 2006, 3л автомат
                        Моя Маверик е преди фейслифта.
                        Клати се много по-малко от Мерцедес МЛ и от Хюндай Санта Фе. Вози сравнително стегнато. Центъра на тежестта е високо и не може да взема завоите като лека кола. Накланя се. Шумоизолацията наистина не е на ниво. Доста силно се чува вятъра и задния мост ако го сравнявам с Лексус.
                        Като цяло на мен ми е перфектен.
                        Звука на V6 е пристрастяващ
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                          Здравейте, намислил съм да купувам Маверик 2004+ та да попитам за съвет къде мога да го закарам за преглед - най- вече 4х4 системата?

                          Коментар


                          • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                            Кажи поне кой град си?

                            Коментар


                            • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                              Извинявам се, че се включвам във въпроса на колегата. Ако може да кажете сервиз за София

                              Първоначално публикуван от maverick xlt Преглед на мнение
                              Кажи поне кой град си?

                              Коментар


                              • Здравейте - загубих си дясната вежда на предната броня. Някой да продава нещо такова?

                                Малко тъпо, ама не написах модела - 2004 г. - да ме прощавате.
                                Последно редактирано от CarTest™; 31-07-17, 09:09.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X