Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Маверик 2 лек обзор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форд Маверик 2 лек обзор

    Здравейте, някой има ли информация за Ford Maverick 3.0i автоматик '02г? С доста запазен интериор, без течове... Един приятел го е оглеждал и карал, джипа не е в София. Каза, че няма забележки. Той от доста години си поддържа сам Трибюта, който е 2.0. На 99% съм се навил да го купя, но зачетох руския форум Maverick Club, в който споделят за проблеми с автоматика. Основното ми притеснение е цената на ремонта на тази кутия...не ми се дават 3000лв, всъщност не знам колко би струвал ремонта. От октомври месец се оглеждам за такава джипка с ръчни скорсти, но единствено този Maverick ми харесва. В гугъл инфо от българи за този модел не намирам. Може би и тук никой няма да ми отговори, но пробвам.

    Коментар


    • От: Форд Маверик 2 лек обзор

      В интернета гледах, че има ребилд кит за тази скоростна кутия за около 500 лв.
      Притеснение за мен са високите разход на гориво, данък и застраховка.
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • От: Форд Маверик 2 лек обзор

        Благодаря! И аз това гледах, но не са всички части за тази цена. Разбрах и от други хора днес, че ми е доста стара информацията за цените на ремонтите при автоматиците. Не би трябвало да надвиши 1500лв. Май ще я купувам.

        Коментар


        • От: Форд Маверик 2 лек обзор

          Първоначално публикуван от Cherep Преглед на мнение
          Благодаря! И аз това гледах, но не са всички части за тази цена. Разбрах и от други хора днес, че ми е доста стара информацията за цените на ремонтите при автоматиците. Не би трябвало да надвиши 1500лв. Май ще я купувам.
          Хайде успех! Ще чакаме да се похвалиш!
          Форд Маверик 2001 2.0 xlt

          Коментар


          • От: Форд Маверик 2 лек обзор

            Първоначално публикуван от filgun Преглед на мнение
            Хайде успех! Ще чакаме да се похвалиш!
            Много е fun-ски.
            Днес ми го докараха.
            Дайте идея от къде да купя кори под двигателя?

            Коментар


            • От: Форд Маверик 2 лек обзор

              Честито със здраве да се кара. Снимки да видим.
              Кори от Тези на части по обявите.

              Коментар


              • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                Първоначално публикуван от Cherep Преглед на мнение
                Много е fun-ски.
                Днес ми го докараха.
                Дайте идея от къде да купя кори под двигателя?
                Честито!
                Много безаварийни километри и много да те радва!
                Форд Маверик 2001 2.0 xlt

                Коментар


                • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                  Благодаря ви!
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maverick.jpg
Прегледи:1
Размер:460.7 КБ
ID:5744572

                  Коментар


                  • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                    Здравейте колеги, подхвърлиха ми, че може да се направят подложки на макферсоните и с тях да се увеличи клиренса. Ма не съм сигурен, от зад дали ще стане, освен това дали ще трябва да се преправя още нещо... Много ми се ще да го вдигна със 4-5см.
                    Форд Маверик 2001 2.0 xlt

                    Коментар


                    • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                      Може ли някаква снимка на гайките на гумите. Взех си джанти от Форд за Трибюта и имам 2 капачки за джанти, ама не стават на моите гайки. Или трябва си намеря гайки или да ги махам тия капаци.
                      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                      Коментар


                      • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                        Здравейте , нов съм във Форума , и викам да не отварям нова тема , да пиша в тази. Харесва ми фордчето , тези дни ще ходия да видя 2 обяви в Плевен **********************

                        Доста изчетох за модела , но подчертавам , че не разбирам от джипове , карал съм : Опел вектра 2,0 бензин/гас , Мазда 626 1,8 бензин , пасат 1,9 дизел 98г.
                        Не знам какво точно да очаквам при един тест , какво да приемам като нормално и евентуално , като дефект.

                        Ще ползвам колата като основна , ще бъде газифицирана при всички положения . Сега пускам пасата да се продава , и в момента в който се продаде мисля да скачам на един форд. Ако има някой от Плевен с Маверик , ще съм благодарен ако ме повози малко , да видя за какво става на въпрос.
                        За офф роуд не става дума , дори да ми се наложи да карам по черен път , то ще е до някой язовир , по вече отъпкан път или до лозето на село

                        Коментар


                        • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                          Аз купих моя от Плевен преди 1 година, много съм доволен, читав екземпляр излезе. Гледай за ръжди отдолу, понеже гледах и други бройки в Плевен, който отдолу бяха гнилоч... Качествения автомобил общо взето си личи по всичко, ако можеш направи тест драйв, слушай дали хлопа окачването, чуй двигателя как е, да няма шумове, гледай за течове, нищо по необикновено от всеки друг автомобил... Ще ти върши перфектна работа маверика, само гледай да не е изтормозен някой на 250000км+, за предпочитане са швейцарски, австрийски внос...

                          Коментар


                          • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                            Здравейте колеги,
                            какво хидравлично масло за рейката се слага на маверика 2.0 2001г.?

                            Коментар


                            • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                              Е те точно швейцарски и особенно австрийски внос НЕ са за препоръчване. Много ръжда, маскирана или не. Има и изключения, ама рядко.
                              Сменях моето масло на хидравликата поради избил датчик на налягането. Става всякакво масло за хидравлики (червено май беше). Доливах около три литра на две-три марки понеже на път ми изчезна усилвателят на волана и си беше жива мъка докато стигна до майсторите. По точно до най-близката бензиностанция.
                              Венцислав Петров
                              Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                              Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                              0889 62 8четири 6четири

                              Коментар


                              • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                                То леко късно, ама за колегата от Плевен - след 07.04 до 13.04 съм в Плевен - звъниш на 0887504134 и се возим, показвам и т.н. Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X