Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е ли Патрола семейна кола?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Е ли Патрола семейна кола?

    Благодаря на всички за съветите.
    Свързах се с ЕТЕ Г.Оряховица. Цените са прилични - 4лв. шпилка, 2,50 отворена гайка, 3лв. калпачата.
    Все пак ше се опитам да спася някоя и друга шпилка...щото комплекта излиза 168лв. Номера с графита обаче, обезателно ще го пробвам.
    Последно редактирано от kalio_kkk; 30-03-16, 15:29.
    Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

    Коментар


    • От: Е ли Патрола семейна кола?

      Ей тия патроли на по 1/2 милион километра без да са помирисали масълце и грижа били големи батали... ша знаеш... Все едно, хванал съм се на хорото, ще го рипам, тоест: смених щайга шпилки и гайки по колелетата, оказа се, че имам пренатегтати предни лагери на главините и единия хъб буквално ми се изсипа в ръцете при свалянето. Но, това се оправи. Сега с неохота забелязвам, че 2-ра влиза трудно в движение, на място не е така. Иначи шумове от кутията нямам, както чета при някои колеги. Ще взема да сменя маслото, че бог знае каква гадост има в кутията. Някакви съвети за марка масло?
      Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

      Коментар


      • От: Е ли Патрола семейна кола?

        Хора, кажете какво масло да сипя на скоростите? Предлагат ми минерално 80W на ЕЛФ на 16лв/л. Добре ли е?
        Последно редактирано от kalio_kkk; 12-04-16, 16:23.
        Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

        Коментар


        • От: Е ли Патрола семейна кола?

          Първоначално публикуван от kalio_kkk Преглед на мнение
          Хора, кажете какво масло да сипя на скоростите? Предлагат ми минерално 80W на ЕЛФ на 16лв/л. Добре ли е?
          Калине,

          Свали си Авто Дата, свали си и всички инструкции за ремонт на твоя автомобил точно, идентифицирай кой модел имаш и търси и поръчвай според предписанията.

          Със спирачните течности няма ядове, просто слагаш последните 5 и нагоре, са маслата за диф е важно къде живееш и как караш, там търси вискозитета и дали имаш ЛСД добавки, за двигателя, честата смяна може да компенсира НЕмарково и НЕскъпо масло и т.н.

          Имаш си кораб за правене ама свали си инструкциите и вземай добре информирани решения защото аборт по телефона може да не е най-добрия съвет в твоя случай

          Аз с маслата процедирам по следния начин, купувам масово масло, НЕ най-скъпото, най-марковото и т.н. точно защото там има много ментета, просто ползвам масова марка със сравнително постоянно качество, а в БГ аз лично винаги се стремя да купувам от големи търговски вериги, защото не ми се вярва в Метро примерно да продават ментаци, виж в ОМВ знам какво сме правели преди години и за това купувах от бензиностанции Лукойл тяхното мясло и никога не съм имал ядове, евтино и достатъчно добро, усеща се по звука на двигателя а за дифовете, пак по същия принцип и не съм имал ядове, това обаче без ЛСД, с него бих взел директно от дилъра или от чужбина.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X