Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е ли Патрола семейна кола?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Е ли Патрола семейна кола?

    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    Живота също е твърде кратък, за да имаш време да повториш грешките на другите.
    Това хубаво, ама от тази тема направо Уплах получих. Добре, че взе да се топи снега, та да сваля джипката от трупчетата. Ми смея ли да подкарам парт-тайм по снега ...

    А пък де ми е бил акъла едно време да карам разни лади и Опел Омега - хем задно предаване, хем никакво 4х4, никви ABS-и, тракшън контроли, помощни колелца и т.п. благинки.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #77
      До: Е ли Патрола семейна кола?

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Аз за страхът казах, ама не това е най-важното.
      Най-важното е да не изпразниш торбата с късмета, преди да си напълнил торбата с опита.
      точно това имах напредвид .не е важно каква кола караш а как я караш
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • #78
        До: Е ли Патрола семейна кола?

        Чавдаре, това че никой не може да каже какво е Патрул-а, според мен го прави коварно опасен. Почти колкото Хамър.

        Коментар


        • #79
          До: Е ли Патрола семейна кола?

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          Чавдаре, това че никой не може да каже какво е Патрул-а, според мен го прави коварно опасен. Почти колкото Хамър.
          Айде пак! Как никой да не може да каже бе? Патрулът е голяма работа!
          Едно V8-че нямаше да му е зле, ама даже слабият 2,8 двигател в същност се оказва, че не е чак толкова слаб, щом ми е вървял толкова, колкото вървеше, с 1 неработещ цилиндър, 1 под и 1 на долната граница ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #80
            До: Е ли Патрола семейна кола?

            Гледам ти аватара и се сетих за това.

            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
            А ръбатия му външен вид.....ами то в това му е чара....
            Братче, тва е толкова грозно че Земята постоянно се опитва да го отхвърли.

            Коментар


            • #81
              До: Е ли Патрола семейна кола?

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Гледам ти аватара и се сетих за това.



              Братче, тва е толкова грозно че Земята постоянно се опитва да го отхвърли.
              Ами...въпрос на вкус.....то и на мен Грандовете не ми харесват на външен вид.....ама на....ония отатък океана не си вземат бележка...

              А за твоя аватар какво да кажа...сигурно и на тебе не ти харесват Грандовете...щото си показал само час от седалката...и то и тя май не е оргиналната....
              П.П....а за отврълянето...това е от центробежните сили .братче.....голяма е тягата....за това.....
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #82
                До: Е ли Патрола семейна кола?

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                ...
                Братче, тва е толкова грозно...
                Жълтите са слаби дизайнери, но добри копирачи.
                Някъде беше казал че, това ти харесва:
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #83
                  До: Е ли Патрола семейна кола?

                  Мани ги грандовете, и аз не ги харесвам.
                  Да не казвам защо, че се отклонихме от темата.
                  По Cartoon Network дават "Семейство Адамс".
                  Чакам да видя каква им е колата.

                  п.с.
                  ама стана тема а.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Е ли Патрола семейна кола?

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    ... Братче, тва е толкова грозно че Земята постоянно се опитва да го отхвърли.
                    Ама на този ръбат грозник по му отиват белезите. Или поне не бият толкова на очи, колкото на някое зализано дизайнерско творение.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #85
                      От: До: Е ли Патрола семейна кола?

                      Аз, таковата..... си купих джип най-после. Познайте какъв - "дълъг сив Патрол", дето го сънувам от бая време... Тъкмо ми беше писнало и хоп, той сам ми се изпречи. Патрол Y60, 2,8ТД, дълга база.
                      Джипа е 92г. нов внос от Германия на реални 240хил. Учудващо малко гнил, но за сметка на това доста очукан външно. Бил е собственост на ловци явно, защото салона е фраш от кучешки косми, а в пепелника намерих флоберкови патрони. Предполагам е каран повече по къра, за това не е гнил, но пък е адски прашен навсякъде.
                      Машината не е била в движение от три години. Пали от раз и работи равномерно. По турбото няма следи от масло. Радиатора не духа. Моят майстор вика "уцелил си на глава". Джипа вози без да хлопа и тропа. Малко клати странично при по-висока скорост, обаче. Мисля че амортисьорите му не са много във форма. Скоростите влизат мазно. Раздатката също превключва мазно.
                      За сега съм сменил ремък, ролки, масло на двигателя, филтри. Диференциалите ми ги доляха само, защото предният беше почти сух. Маслото в скоростите било бистро, уж. Така ги магери моят човек джиповете. Карай вика малко така, да видим, какви дефекти ще покаже. Качих се да го пробвам как се държи на баир. Хванах пътя за Свети Константин през Дебращица. Доста е стръмно. Горе до хижата температурата малко прехвърли хоризонталното положение на стрелката. Уплаших се и се върнах. На връщане температурата ми падна на 5-6мм от първата бяла чертичка. Отидох при майстора. Смени ми термостат. Не знаел как да провери бачка ли виското на перката. И аз не знам? Радиатора е пълен с кафява вода. Явно плаче за промивка, но не знам с някоя от купешките манджи ли, с оцет ли, с разреден електролит ли?
                      Еми, това е. Сега пера седалки и тапицерии, че миришат на куче, после ще кърпя калници. После ме чака да разбера защо не бачка блокажа на задният диф, задната чистачка, всякакви видове пръскалки.
                      Та, такива ми ти работи. Скочих в дълбокото, за сега се успокоявам че двигателя работи добре и шасито е абсолютно здраво от към ръжда. Другото лека полека ще го стягам.
                      Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

                      Коментар


                      • #86
                        От: До: Е ли Патрола семейна кола?

                        Само толкова ли? Вече 8 месеца те кандърдисват колегите, а ти една снимчица да не сложиш!
                        Nissan Terrano 2,7 TDI

                        Коментар


                        • #87
                          От: Е ли Патрола семейна кола?

                          Колега kalio_кkk, намираш суроватка където правят сирене-мандра.Наливаш в системата за около 5 часа.да загрее не повече,че разяжда.После сериозна промивка,че мирише неприятно.Ефекта е огромен.
                          Здравето е щастие.Трудът е едно голямо възнаграждение.Децата са смисъла на живота.
                          GSM-0878722322

                          Коментар


                          • #88
                            От: Е ли Патрола семейна кола?

                            Пускам няколко снимки от кумова срама, макар че не е особено фотогеничен в момента....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030709.jpg
Прегледи:1
Размер:152.1 КБ
ID:5197600Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030711.jpg
Прегледи:2
Размер:150.2 КБ
ID:5197603Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030713.jpg
Прегледи:2
Размер:180.9 КБ
ID:5197601Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1030712.jpg
Прегледи:1
Размер:139.8 КБ
ID:5197602
                            Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

                            Коментар


                            • #89
                              От: Е ли Патрола семейна кола?

                              Първоначално публикуван от bebo2973 Преглед на мнение
                              Колега kalio_кkk, намираш суроватка където правят сирене-мандра.Наливаш в системата за около 5 часа.да загрее не повече,че разяжда.После сериозна промивка,че мирише неприятно.Ефекта е огромен.
                              Колега, дай и друга алтернатива, че тук, в София мандрите ни са кът...нещо от магазина няма ли което да върши същата работа???
                              08седемшест5едно513четири

                              Коментар


                              • #90
                                От: Е ли Патрола семейна кола?

                                Ха добре дошъл в отбора на зверовете!!!Май като го гледам твоя ми изглежда доста ранен Ще имаш доста въпросчета май?
                                Още е далеч от семейната кола мечта,ами я давай да го правиш за off-road е малко е дългичък
                                ,но затова има флекс.
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X