Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Е ли Патрола семейна кола?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Е ли Патрола семейна кола?

    Че е НЕЩО ПАТРОЛА то е ясно,ама лично Аз смятам че нещо не се връзва за семейна кола за нашите условия,особенно в града-но колегата си решава,ама и той толкова години се чудиииии

    Коментар


    • #62
      До: Е ли Патрола семейна кола?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Център на тежестта, спирачни системи, системи против поднасяне, системи за управление на мотора, ет цетера.
      Искаш да кажеш, че лека кола със всички изброени системи би била по-устойчива с висока скорост при лоши пътни условия, сравнена със старо поколение джип... Съгласен съм, прав си!
      Сериозно, никой не спори, че един аналогичен автомобил с фул тайм (напр. 80-тка) би бил по-комфортен за каране в такива условия. Но драмата която се разказва тук за зимата и парт-тайма си е за смях.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #63
        До: Е ли Патрола семейна кола?

        От три години си карам джипката { Y60 дълъг} през всички сезони и най вече и се кефя през зимата.Вие обаче ме уплашихте и от утре я сгъвам в гаража и чак на лято.
        Айде стига вече сте си чесали езиците.Мисля ,че няма никакъв проблем да си караш парт-тайма зимата.Мой приятел цяла зима кара парт-тайм с гуми за мъгла,че ходи и да дърпа закъсали.
        На колегата където дава примера със спускането:това лято с чисто ново сузуки Витара на спускане ,на десен завой по време на дъж както бях от зад и изведнъж се оказах от пред .От тук какво следва -като ти е калпав ШОФЕРА никакви системи не могат да те спасят.Между другото,избягвайте да се удряте с нова кола.При удар с 40-50км в канавка направо се пръсна тази Витара като... да не казвам какво. То не бяха брони разпилени ,калници,ламарини,полуоски,абе чудо.Ако бях претърпял същото с Патрола щях да включа задна и да си замина с малко кал само.
        На колегата където пусна темата,че го загубих из навалицата :ако искаш Патрол-купи си.И без това 2012г я дават последна барем ще си покараш.Това последното в кръга на шегата.И както казва Жорето от сървайвър-УСПЕХ В ЖИВОТА.

        Коментар


        • #64
          До: Е ли Патрола семейна кола?

          За мен темата е изчерпана още преди ....поне 2 страници....!!!
          Нека да не обръщаме молбата на колегата за съвет в спор който така или иначе няма да има край,за това става ли за каране или не през зимата на снега и леда парт тайма !!!
          Господа....най-вече се обръщам към тия които се изказват скептично по въпроса....ами трябва да сте пекани шофьори бре....иначе зимата въобще не се качвайте на какъвто и да тип автомобил....
          Дайте ми един фултайм,и елате ми гледайте сеира каква ламбада мога да ви изграя на снега.....
          Дори смятам ,че ако колегата си вземе мечтата .....ще има едно наум че е с парттайм и няма да се отпуска ,а осторожността е в пъти по-добра екстра от всички съвременни системи както и от фултайма,защото повечето злополуки са по причина на несъобразена скорост,нетрезво състояние или подценяване на пътната ситуация!!!
          Така че.....
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #65
            До: Е ли Патрола семейна кола?

            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
            ... защото повечето злополуки са по причина на несъобразена скорост,нетрезво състояние или подценяване на пътната ситуация!!!
            Така че.....
            Както и надценяване възможностите на автомобила. Баджанака, от както кара с АБС, трети път се удря в предна кола!
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 22-12-09, 08:44. Причина: Корекция на цитат

            Коментар


            • #66
              До: Е ли Патрола семейна кола?

              Кеф цена няма,3години се чудиш .Защто се сам самобичуваш?
              "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
              Кольо.

              Коментар


              • #67
                До: Е ли Патрола семейна кола?

                Пак здравейте.
                Толкова много мнения "за" и "против". Мразя статистиките, иначе бих ги преброил. Но, от това дали едните са с две повече от другите няма никакво значение. Важното е, че толкова много непознати хора намериха време да се опитат да ми помогнат със съвет в такъв колкото приятен, толкова и драматичен за мен момент./Чакай, да не замяза пак на "Листопад"/. Очевидно е, че Нисан Патрол GR Y60, не е най- подходящият за семеен SUV, автомобил. Едно заради спартанският дизайн отвън и отвътре, друго заради лошата управляемост на хлъзгаво и т.н. и т.н. Интересното е друго, че обаянието на този камион, е толкова силно, че явно повечето от нас/е аз в т.ч./ си затваряме очите пред очевидното само и само да бъдем зад волана му. Не познавам никой тук, още повече кой къде и колко кара. Допускам, че доста хора като мен карат повече километри през годината по сняг и лед, отколкото в кал, но въпреки това, подължават да бъдат фанатични поклонници на Патрола. И ги разбирам напълно, нали и аз съм на тоя хал.
                Ами, мисля че всичко вече е ясно. В следващият ми пост или ще има моя снимка зад волана на моя Патрол, или ще се скрия "в дън горите тилилейски" от срам. Да си размишлявам .....до 2012г.....
                Е`аси, как ме е яд на мен си понякога!

                Пак изказвам сърдечни благодарности на абсолютно всички, които се отзоваха по тази тема!
                Nisan Patrol`92, GR, RD28T дълга база

                Коментар


                • #68
                  До: Е ли Патрола семейна кола?

                  Първоначално публикуван от kalio_kkk Преглед на мнение
                  друго заради лошата управляемост на хлъзгаво и т.н. и т.н.
                  Това сиго избий от главата не взимай някой от съветите на сериозно че наистина трябва да чакаш 2012г Когато си купиш автомобила ще разбереш че не е толкова страшно колкото го описват пък и в края на краищата тук повечето са склонни да хвалят това което карат скачай смело при камиончетата
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 23-12-09, 07:20. Причина: Корекция на цитат
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • #69
                    До: Е ли Патрола семейна кола?

                    Имай предвид че отвътре Y60 въобще не е толкова спартански.....
                    Една Тойота 70-та серия в пъти прилича на Голф 1 в таблото и оборудването на купето....а Нисана сравнен с нея е направо в пъти по-добре!
                    А ръбатия му външен вид.....ами то в това му е чара....
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #70
                      До: Е ли Патрола семейна кола?

                      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                      Имай предвид че отвътре Y60 въобще не е толкова спартански.....
                      Една Тойота 70-та серия в пъти прилича на Голф 1 в таблото и оборудването на купето....а Нисана сравнен с нея е направо в пъти по-добре!
                      А ръбатия му външен вид.....ами то в това му е чара....
                      Е тука не си много прав. Точно пък Y60 и ТЛК70. Двете са твърде сходни, в по-голямата си част от метал (жабки и т.н.), всичко е на bolt-on. Не виждам с какво Патрула (Y60) е в пъти по-добре.
                      ТЛК80 и Y61 са по-добре, да.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Е ли Патрола семейна кола?

                        привет колега,когато започнах да карам най -добрата кола беше лада1500S/1986г/апък си карахме и зиме и лете,пък да не говорим че тогава нямаше гуми никакви камоли зимни.то като те истрах да караш на сняг и с танк можеш да се обърнеш.тъй че няма какво да му мислиш живота е твърде кратък пък ти си изгубил вече 2-3годинип.п.Всяка кола е семейна когато имаш семейство което да возиш с неядаже и трабант
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • #72
                          До: Е ли Патрола семейна кола?

                          Живота също е твърде кратък, за да имаш време да повториш грешките на другите.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Е ли Патрола семейна кола?

                            ами който го е страх от мечки да не ходи в гората
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • #74
                              До: Е ли Патрола семейна кола?

                              Аз за страхът казах, ама не това е най-важното.
                              Най-важното е да не изпразниш торбата с късмета, преди да си напълнил торбата с опита.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Е ли Патрола семейна кола?

                                Колега имаш бати дилемата
                                Качи се на Джип все едно какъв и после се пробвай да се върнеш на Субаруто (нямам против него ,че даже имам една Импреза) но свободата която ти дава джипа субаруто неможе
                                Лудак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X