Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

    Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
    Кога точно съм написал че имам? Написах че щях да имам за малко но се разминах от този кошмар, и кайен щях да имам от същия човек, но си предпочетох да си чакам парите. Не знам колко е врял и кипял но от 120ка и понятие си няма, в всичките постове нито 1 конкретен отговор не е дал за нищо само обяснения колко е"врял и кипял" може за други неща да е много печен, не го познавам, но за 120ка си няма и понятие най-категорично го заявявам! Не съм виждал изгнила 120ка, двигател чупи от неправилна поддръжка, ИМА 120ка с активно окачване. Е как да вярвам на човек който от 10 неща ни едно не е верно. 120ка първата която съм карал и още от тогава ми хареса е на баджанака , купи я още 2003та като бяхме охрана на.... бързо я счупи но тази кола от тогава ми хареса много. Под счупване-заби се пиян в дърво, че сега ще има ето счупил я е. След това купихме за служебен МЛ и го откраднаха, Брат ми докара от германия 120ка, това беше 2007 някъде, караха я всички и съм пътувал с нея много, но ДА не е лично моя, на фирмата е. След като разчистих гаража от 2те 307ци които имах бях казал на приятел да търси 120ка, сигурно 2 години търсех хубава и най-накрая, бивш шеф на сервиза на ТМ, много добър мой приятел ми звънна и ми каза че моята е на линия. Отидох и я купих на 370 и малко хиляди, беше в гаранция след направения и ремонт на 300 и не си спомянм колко. от тогава до сега съм и навъртял 40 000, като едно отиване до Лайпциг ми е около 5 000км. Общо за да не смятате е не е толкова до там. Рекорда ми е 160 000 за една годинакм. За да не разтегам лукуми ще задам конкретни въпроси на Мечков:1 има или няма 120ка активно окачване? 2ри може ли да покаже 120ка изгнила тотално? 3 Колко струва поддръжката на ГолфУ и на 120ка? С какво е по-добър 3,0тди от 3,0 д4д? (това че е малоумно сложен не е + определено) Какви екстри има туарег за 160 000лв ( колкото струва, за 106 е база) повече от 120ка за 130 000. Колко издържа окачване на туарег юнашко каране километри и колко на 120ка, пак конкретно ако може? Какви офроуд качества има Туарег и вобще някога карал ли е туарег извън равна полянка?
    Добре бе момче, какво искаш още да ти напиша! Кое е активното окачване на 120-ката ? Те са несъпоставими с на туарег - хидравличен нивомат и нищо повече срещу интелигентна система на въздушно окачване, регулируеми амортесьори, управлявани по над 500 параметъра... Значи не ме карай да те обиждам, че получавам предупреждения! Юнашкото ми каране, ако те хвана и те вържа в някой джип, ще ти се стори, че отиваш на Марс! Да, юнашки разбирам ЮНАШКИ, нещо, което ти навярно не си правил никога! Туарегът с В6 като база струваше 79000 лева! До 106 има много неща, които за какво да ти ги обяснявам... То съм ги написал. Пък и не вярвах, че като пишеш така смело твоята тойота даже няма ниворегулация "ЛУКШУРИ"...... Понеже нали от спортна злоба, понеже ми сложиха предупреждение ще ти отговарям на постовете до край! - ДА, има МНОГО гнили 120-ки, една от тях е тоя боклук при мен! За кво да ти отговарям? Обещал съм да ти го снимам! Ще ти го снимам изключително детайлно, ти недей си снима товята, ако не си я боядисал, че кой знае кво е отдолу... Значи V6TDI е много по-силен, много по-балансиран, много по-тих, много по-непретенциозен, много по-модерен, даже е и по-лек! Това са възможно най-елементарните разлики с перкинса! На голфа ми подръжката струва супер евтино, защото аз не съм мангасар и си правя всичко навреме, смяна на масла и филтри е 430 лева, на тая твоята тойота не знам кво масло й сипваш, ама за 100 лева сигурно диона супер и филтри шампион от битака! Нормално е да е към 330 лева! На туарега окачването ВЕЧЕ издържа повече от на тойотата, щото тя е с нови амортесьори!
    Така като те чета кви ми ги точиш за "равната полянка" ми се струва, че не знаеш за какво става въпрос. Направо е нереално това, което съм правил с този автомобил, за тебе даже и невъзможно.... А туарег за 160000 ти давам ГАРАНЦИЯ, че има такива екстри и двигател и скорости и материали, които в нито една японска кола няма да ги има и след 2090-та!

    ххх
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-02-13, 13:55.
    ТКЗС за цял живот

    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X