Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

    Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
    Къде си видял тази цена, че ми стана интересно? А и опцията ПЕЧКА? За първи път чувам в цената на автомобила, да се включва застраховката. Така погледнато, ако включим и нафтата за първата година, цената ще отиде...

    ПП: По късно ще направя копие на гаранционната книжка, в която са дадени сервизните интервали - и по-точно смяната на маслото в диференциалите и раздатката.

    ПП: Проблема с цедката го знам. Обикновено е следствие на проблеми с дюзите, но това също е голям МИНУС за Тойота.
    Да я видя ? Ми не, не съм я видял, някак си олекнах! Разбира се, че, когато човек си взима кола гледа какво е дал накуп! Значи с печката това нещо е 116, туарегът е бил 106, хаайде, близо 107. Понеже нали без да смятаме накуп. Ето я простата сметка! Защото пък, ако гледаме по твоя пример с нафтата и другите неща, ми то тойотката сигурно е минала 200 , от цялата работа разбрах, че ще трябва да я разкостя цялата да й измия цедката, защото проблеми с дюзите е имала... Което пак е някаква градация в темата, поне разбрах, че се сменя маслото на 60, не на 30 по препоръки. Няма нужда да ми снимаш гаранционната карта, знам я наизуст, явно, или ни се разминават интервалите, или да е препоръка, или 200-цата да е още по-голяма мания, че вместо на 60 000 да й се сменят маслата на 30 000 Страшна градация....Ако пък влезна в излишна полемика, то екстрите, които липсват в тойотата, а са в цената на туарега, ще бъдат поне още 20 000. Опцията печка я има тук- в България, защото тойота са страшни мании и фабрично не я предлагат! Ма кво да предлагат, те с магнетофон я продават, печка ще предлагат...
    ТКЗС за цял живот

    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

    Коментар


    • #92
      От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

      Нещо май всички собственици на 120ки нямаме така разпространените проблеми, чул някой недочул... НА 410 000 нямам скъсан салон нищо. Това цедката е така за това казах че Джамбазов ако го познава човек няма проблеми. Та значи ТЛК е боклук защото в сервиза не знаят как да го поддържат, тая цедка се чисти без никакъв двигател да се сваля има си цака. Отделно тия сажди са от лошо гориво. СМяната на масло в деф струва около 100лв, на голфу може да проверите. Голем голф с всички ексти е 160 000лв, под всички разбирам по-малко от на моята 120ка. Да се намесва в спора турска Тойота с Японса е честно казано смешно и некомпетентно, може и аурис ли кво беше тва недоносче полско. КАто ми триете мненията поне кажете защо го правите? нещо лъжи ли говоря или псувам? Може ли колега да ми кажеш коя екстра я няма 120ка лукшури спрямо туарег за 130 000лв?

      Коментар


      • #93
        От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

        На Touareg-a маслото на дифовете и на кутията не се сменя.(или се сменя само при ремонт.)

        Коментар


        • #94
          От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

          Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
          Нещо май всички собственици на 120ки нямаме така разпространените проблеми, чул някой недочул... НА 410 000 нямам скъсан салон нищо. Това цедката е така за това казах че Джамбазов ако го познава човек няма проблеми. Та значи ТЛК е боклук защото в сервиза не знаят как да го поддържат, тая цедка се чисти без никакъв двигател да се сваля има си цака. Отделно тия сажди са от лошо гориво. СМяната на масло в деф струва около 100лв, на голфу може да проверите. Голем голф с всички ексти е 160 000лв, под всички разбирам по-малко от на моята 120ка. Да се намесва в спора турска Тойота с Японса е честно казано смешно и некомпетентно, може и аурис ли кво беше тва недоносче полско. КАто ми триете мненията поне кажете защо го правите? нещо лъжи ли говоря или псувам? Може ли колега да ми кажеш коя екстра я няма 120ка лукшури спрямо туарег за 130 000лв?
          Ще хвана да ти отговоря, макар че подчертавам въобще не заслужаваш... От мен да мине, днес за последно имам време да си пишем глупости. Така само е добре да не ме квалифицираш като в изтритите ти постове, защото хем не ми е приятно, хем малко си се объркал, както и да е!

          Първо ти от кои защитници си ? Имаш 120-ка, на която са ти се случвали всякакви неща, даже и тая дреболия, че си с друг двигател, дето е прост като Перкинс, ама пък има ядове като все едно е не знам си каква иновация и е с грешки на разтежа... Така това "лукшури" е някаква странна дума, защото не е на място за мен. Значи да не забравим екстрите!

          Някои факти, които за мен са повече от екстри:
          Скорости за голфа на космическо ниво спрямо 120

          Двигател - убав, скапан, поне не се бъгва на всеки километър, даже какъв бъг, той направо се поломва и е за кофата... V6 TDI Като технология е НАСА! Спрямо перкинса с модерно впръскване, където е някакво нескопосано копи-пейст...

          Интериор накратко написано - Нямат база, ама никаква, не мога да се омърся и да напиша сравнение! Качество, изработка...

          Покритие и иновации - по-добре да не се мърся и тук, нещата са много прости - качество, изработка, нямат база...

          Така за екстричките:
          Печка с дистанционно, компас, втори АВТОНОМЕН акумулатор, не просто втори!

          Тракшън, какъвто го няма и в 200-цата, ние за 120 пишем...

          Ниворегулация височина, твърдост на окачването, активна стабилност в завой, чрез Г-сензори, раменни датчици, както и инфо от двигател и скорости за това какво е ускорението при спиране, демараж, забележи жива телеметрия дори и за НМ и обороти!

          Записване в реално време и фрииз данни за постоянни, или временни проблеми - километри, скорост, обороти, режим на двигател, режим на скоростите ЪГЪЛ на завиване, позиция на дросел, флоу на колектор и още ужасно много неща! VCDS диагностиката струва точно 80 лева! Това тук само хората, които правят ремонти и диагностика ме разбират каква екстра и услуга е...

          Блокаж на диференциала и бавни скорости - направено за олигофрени, системата работи чрез Г-сензорите, АБС, раменните датчици, нивомата, датчик за ъгъла на волана, тракшън и тн.....

          Климатроник, какъвто в Япония ще произведат през 2090-та.

          Автоматична адаптация на волан, спирачки и спирачен асистент, чувствителност на газта според шофьора и неговия стил (не чак такава екстра, защото му трябва време и след някой друг шофиращ се чувстваш първите десет минути, че си в някаква друга кола)

          Адаптация на нивомата според моментната и средната скорост, както и според типа на трасето. Може да е автоматична, може и ръчно...

          кАстофона не е касетофон, а най-слабият модел е като изпаднала от стартрек стерео уредба спрямо 120-ката, за саунд по-добре да не си пишеме, че в япончето е като на баба ми радиоточката...

          Мултифункционалният волан също е на друго ниво...

          В борд компютъра има екстрички като:
          осветеност в краката на всички пътници в проценти, кога и как да свети
          осветеност на уредите според светлината, или ръчно...
          задаване на лимит за скорост според гумите.
          алтернативни мерни единици - мили и тн...
          круизконтролът е как да напиша... в друго измерение... И като работа, и като поведение......
          дневни светлини, паркинг осветяване, латентност на осветлението при слизане под вратите, продължителност...
          не искам да издребнявам с това, че каншината във ВАГ е нещо като 4 ядрен процесор спрямо правец 8ц... Това се отнася и до управлението на всичко - от чистачката на задното стъкло, до ЕКУ-то на двигателя.

          адаптивни биксенонови светлини във всички посоки, плюс допълнителни халогени при остър завой.
          пускане на аварийни и мигащи стопове при рязко спиране.

          Двукомпонентно заключване ключ в ключ с асистент за затваряне на врати и багажник, отваряемо стъкло на пета врата.

          Спирачки - несравними като размер и тип на спирачните апарати...

          Не ми се пише за седалките и функциите им въобще, ама хич, че там нещата пак са от различни планети, за кожата също...

          Има още много, ама смятам да спра до тук, както с този пост, така и с темата.


          Едит за финал - кожата не е балатум, интериорният алуминии не е боядисана пластмасария, а махагонът не е рисунка...
          Последно редактирано от Л. Мечков; 07-02-13, 16:37. Причина: допълване
          ТКЗС за цял живот

          http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

          Коментар


          • #95
            От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

            Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
            КАто ми триете мненията поне кажете защо го правите? нещо лъжи ли говоря или псувам?
            Не че съм модератор ,ама...
            На 26.01.2013 пишеш...
            Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
            Тази Тойота я купих от ТМ ауто не чисто нова но в гаранция. Тракането в двигателя от кофтито нафта, не мисля че е проблем на Тойота, а на Лукойл.
            Обаче...на 18.18.2011...
            Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
            На 300 000 колата чупи двигател, заради задръстена цедка на маслото. Предишния собственик поръчва чисто нов двигател, когато идва двигателя, сменят и всичко което е необходимо по колата, като окачване спирачки скорости всичко, цената на целия тоя ремонт е 28 000лв. И тогава е сменено маслото в скоростите иначе ми казаха, че нямало нужда да се сменя. Аз я купих на 370 000 и още беше в гаранция каквото и да значеше това. Та сега съм с кола на 380 000 ама общо взето на 80 000 Двигателя е бил оборудван не гол, в сандък, друг случай на смяна на двигател не се сещат в ТМ а и предвид цената е ясно защо После обаче до колкото разбрах се появява новия модел моята я връщат в ТМ и така аз я взимам.
            да търся ли още ?
            Пиши просто че имаш 30 хиляди на тази кола, за две години и нещо( т.е. нулев опит ) Че от днешния пост излиза,че си и навъртял поне 310 хиляди
            И как не, като на веднъж правиш по 5000...
            Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
            Да ти кажа за 3 дена съм навъртал 5000км на Тойтата като част от тях бяха с 180 и не съм усетил да рискувам каквото и да е. Р
            Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
            Нещо май всички собственици на 120ки нямаме така разпространените проблеми, чул някой недочул... НА 410 000 нямам скъсан салон нищо. Това цедката е така за това казах че Джамбазов ако го познава човек няма проблеми. Та значи ТЛК е боклук защото в сервиза не знаят как да го поддържат, тая цедка се чисти без никакъв двигател да се сваля има си цака. Отделно тия сажди са от лошо гориво. СМяната на масло в деф струва около 100лв, на голфу може да проверите. Голем голф с всички ексти е 160 000лв, под всички разбирам по-малко от на моята 120ка. Да се намесва в спора турска Тойота с Японса е честно казано смешно и некомпетентно, може и аурис ли кво беше тва недоносче полско. КАто ми триете мненията поне кажете защо го правите? нещо лъжи ли говоря или псувам? Може ли колега да ми кажеш коя екстра я няма 120ка лукшури спрямо туарег за 130 000лв?
            Т.е. знаеш ли през останалите 380 хиляди какво се е случвало с тази кола ?
            Последно редактирано от бат'Марто; 07-02-13, 20:31.
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • #96
              От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

              Мечков ,забрави ,че налягането на резервната гума се отчита от 15-на метра....и още 20-на екстри дето не си ги изброил.То на днешно време и затъмнените огледала са екстра.За съжаление многото електроника доста се насира.Една чашка разлято кафе върху джойстика на Голфа ме докара до нервен срив за около 2 седмици.

              Тая снимка с лагерите сигурно има история.Без да обиждам никого ...се отказах от гаранционно обслужване на Тойота ,точно заради маслата им.Авенсиса си върви с Мотул от бебе и се надявам да не виждам подобни снимки в бъдеще...
              Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
              Disco 1 бекъп
              Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

              Коментар


              • #97
                От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

                Първоначално публикуван от Markony_RS Преглед на мнение
                Една чашка разлято кафе върху джойстика на Голфа ме докара до нервен срив за около 2 седмици.
                ??? - "С ГОЛФА и Тойотата нямам личен опит и мълча"
                ТКЗС за цял живот

                http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

                Коментар


                • #98
                  От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

                  Марто ти прочете ли че това ми е 2рата 120ка? Или четеш само което ти изнася. Тука верно нещо само глупости пишете. От кофтито гориво влизат сажди в маслото и запушват цедката! Кво ми копираш част от мненията да не си от в-к Галерия? да за 3 дена правя 5000км това че с голфУ за година не правите... Колега Мечков поласкан съм че вашата величайша особа ще ми отдели време за да напише пак 1 лист празни приказки без никакви данни. Скапния двигател на Тойота ако се поддържа правилно изкарва и 1мил. има доста такива вече. На ГолфУ ТДИто 200 000 е пределния момент. Моя е изкарал 310 000 без промивка при положение че е задължителна и пак е издържал. С мнението си за екстрите и ниво регулацията пак самодоказа че вобще не си и виждал 120ка на живо! Искаш ли да ти покажа 120ка с ниво регулация. До сега в тази тема единственото вярно нещо за 120ката е проблема с цедката, който не е проблем на Тойота а на некъдърниците из селските гаражи. Технологиите на НАСА за двигателя на ГолфУ ги разправяй на някой в пеУник, пак казвам карал съм голф и незнам каква е тая космическа технология с разход 16+ градско, спрямо 10-12макс на първобитната 120ка, аз предпочитам перкинса с по добрите качества пред космическата НАСА технология с поддръжка за 3500лв обслужване. Не е нужно и да си правиш труда да ми отговаряш, до сега не си ми отговорил на нито 1 въпрос конкретно и с данни, само празни голи приказки на форумен всезнайко. Може да видиш какви проблеми имаме с 120ките и да видиш какви проблеми имат с Туарезите, ама не в тоя форум, защото Туарег и офроуд е като негър скиор

                  Коментар


                  • #99
                    От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

                    Колега, Rady1st
                    Марто ти прочете ли че това ми е 2рата 120ка? Или четеш само което ти изнася. Тука верно нещо само глупости пишете. От кофтито гориво влизат сажди в маслото и запушват цедката! Кво ми копираш част от мненията да не си от в-к Галерия? да за 3 дена правя 5000км това че с голфУ за година не правите... Колега Мечков поласкан съм че вашата величайша особа ще ми отдели време за да напише пак 1 лист празни приказки без никакви данни. Скапния двигател на Тойота ако се поддържа правилно изкарва и 1мил. има доста такива вече. На ГолфУ ТДИто 200 000 е пределния момент. Моя е изкарал 310 000 без промивка при положение че е задължителна и пак е издържал. С мнението си за екстрите и ниво регулацията пак самодоказа че вобще не си и виждал 120ка на живо! Искаш ли да ти покажа 120ка с ниво регулация. До сега в тази тема единственото вярно нещо за 120ката е проблема с цедката, който не е проблем на Тойота а на некъдърниците из селските гаражи. Технологиите на НАСА за двигателя на ГолфУ ги разправяй на някой в пеУник, пак казвам карал съм голф и незнам каква е тая космическа технология с разход 16+ градско, спрямо 10-12макс на първобитната 120ка, аз предпочитам перкинса с по добрите качества пред космическата НАСА технология с поддръжка за 3500лв обслужване. Не е нужно и да си правиш труда да ми отговаряш, до сега не си ми отговорил на нито 1 въпрос конкретно и с данни, само празни голи приказки на форумен всезнайко. Може да видиш какви проблеми имаме с 120ките и да видиш какви проблеми имат с Туарезите, ама не в тоя форум, защото Туарег и офроуд е като негър скиор



                    Винаги съм мислел, че в този форум се дават съвети и мнения от хора с нужната компетенция и знания по темата. От началото на дискусията искрено се забавлявам с глуповатите ти и противоречиви постове, само че напоследък идват в по-вече и отдавна изместиха темата в ненужна посока.
                    Ако лично аз трябва да си направя извод до момента то той е следния:
                    - изборът на модел ще е според конкретния индивид и неговото техническо състояние.
                    Nissan Patrol 2008
                    Mercedes c220 cdi 2006
                    Mercedes cls350 cdi 2013
                    Mercedes GL 450 cdi 2012

                    Коментар


                    • От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

                      Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                      ... КАто ми триете мненията поне кажете защо го правите? ...
                      Използваш прекалено много квалификации. Тоя бил всезнайко и голфаджия, онуй било селска кола, трето на знам си какво. Вземи малко да си мериш приказките и тона!
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

                        Първоначално публикуван от Л. Мечков Преглед на мнение
                        ??? - "С ГОЛФА и Тойотата нямам личен опит и мълча"
                        120-ка и Туарег не съм карал.Това,че идват в сервиза за ремонти..не се води за личен опит.Иначе жената кара авенсис,ма той е далече от 120-та като техника
                        Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                        Disco 1 бекъп
                        Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                        Коментар


                        • От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

                          Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
                          Марто ти прочете ли че това ми е 2рата 120ка? Или четеш само което ти изнася.
                          Ти и Туарег имаше , ама беше на твой приятел...Други неща също мога да намеря ако ровна малко...Нямам за цел да се заяждам с теб . Само че е кофти да даваш грешна информация .С тон на човек врял и кипял,знаещ всичко за модела.И гоуф не карам, не съм и перничанин .Нито пък съм против ТЛК 120 .Обаче някой случайно може да ти повярва...
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

                            Маркони, разбрах те, ама няма да пиеш кафе в клиентските коли де Много електроника и иновациите са ценообразуващи, независимо от това дали праят, или не проблеми. Така, днес да поразведрим, дойде си ни нашата 100-ца, викам чакай да я щракна и О небеса, тя завалийката и тя пропикала ръжда, и тя се намокрила отвътре....

                            ТЛК100, 2007-ма, малко над 130 000 километра, закупена чисто нова. Очаквайте снимките на туарега и на 120-ката!
                            Специално за Радиста хххххххххххххххххххххххххххххххххх аз нищо не чувам и слушам, за кой път да ти обяснявам ? ИМАМ ГИ БЕ!!! Ти ли ми предлагаш возене ??? На кола с нов двигател, скорости, спирачки, окачване и тн.. , дето е милионник ??? НЕ, БЛАГОДАРЯ, ела да те повозя АЗ! Ти няма какво да ми покажеш! Ето ти малко и на тебе снимки, подготви се за снимки на 120-ката и туарега, само да не напишеш после, че си сляп! Да ви е сладко !Натиснете снимката за да я уголемите

Име:563663_10200098159070665_362639425_n.jpg
Прегледи:1
Размер:63.2 КБ
ID:5452489Натиснете снимката за да я уголемите

Име:578300_10200098119949687_355971209_n.jpg
Прегледи:1
Размер:74.8 КБ
ID:5452490Натиснете снимката за да я уголемите

Име:580551_10200098129229919_1710456189_n.jpg
Прегледи:1
Размер:101.0 КБ
ID:5452491Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11972_10200098141910236_100850738_n.jpg
Прегледи:1
Размер:47.2 КБ
ID:5452492Натиснете снимката за да я уголемите

Име:72647_10200098194111541_50875411_n.jpg
Прегледи:1
Размер:25.2 КБ
ID:5452493Натиснете снимката за да я уголемите

Име:149431_10200098151750482_1835118200_n.jpg
Прегледи:1
Размер:74.0 КБ
ID:5452494Натиснете снимката за да я уголемите

Име:223455_10200098139630179_1282125449_n.jpg
Прегледи:1
Размер:90.3 КБ
ID:5452495Натиснете снимката за да я уголемите

Име:395616_10200098155470575_960065668_n.jpg
Прегледи:1
Размер:63.9 КБ
ID:5452496Натиснете снимката за да я уголемите

Име:481101_10200098153550527_2001895181_n.jpg
Прегледи:1
Размер:93.9 КБ
ID:5452497Натиснете снимката за да я уголемите

Име:522016_10200098136350097_2027846422_n.jpg
Прегледи:1
Размер:90.2 КБ
ID:5452498Натиснете снимката за да я уголемите

Име:531885_10200098109549427_1554364745_n.jpg
Прегледи:1
Размер:66.8 КБ
ID:5452499
                            Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-02-13, 11:58. Причина: Обидни квалификации
                            ТКЗС за цял живот

                            http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%BD%D0%B0_%D0%94%D1%8A%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3-%D0%9A%D1%80%D1%8E%D0%B3%D0%B5%D1%80

                            Коментар


                            • От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

                              Кога точно съм написал че имам? Написах че щях да имам за малко но се разминах от този кошмар, и кайен щях да имам от същия човек, но си предпочетох да си чакам парите. Не знам колко е врял и кипял но от 120ка и понятие си няма, в всичките постове нито 1 конкретен отговор не е дал за нищо само обяснения колко е"врял и кипял" може за други неща да е много печен, не го познавам, но за 120ка си няма и понятие най-категорично го заявявам! Не съм виждал изгнила 120ка, двигател чупи от неправилна поддръжка, ИМА 120ка с активно окачване. Е как да вярвам на човек който от 10 неща ни едно не е верно. 120ка първата която съм карал и още от тогава ми хареса е на баджанака , купи я още 2003та като бяхме охрана на.... бързо я счупи но тази кола от тогава ми хареса много. Под счупване-заби се пиян в дърво, че сега ще има ето счупил я е. След това купихме за служебен МЛ и го откраднаха, Брат ми докара от германия 120ка, това беше 2007 някъде, караха я всички и съм пътувал с нея много, но ДА не е лично моя, на фирмата е. След като разчистих гаража от 2те 307ци които имах бях казал на приятел да търси 120ка, сигурно 2 години търсех хубава и най-накрая, бивш шеф на сервиза на ТМ, много добър мой приятел ми звънна и ми каза че моята е на линия. Отидох и я купих на 370 и малко хиляди, беше в гаранция след направения и ремонт на 300 и не си спомянм колко. от тогава до сега съм и навъртял 40 000, като едно отиване до Лайпциг ми е около 5 000км. Общо за да не смятате е не е толкова до там. Рекорда ми е 160 000 за една годинакм. За да не разтегам лукуми ще задам конкретни въпроси на Мечков:1 има или няма 120ка активно окачване? 2ри може ли да покаже 120ка изгнила тотално? 3 Колко струва поддръжката на ГолфУ и на 120ка? С какво е по-добър 3,0тди от 3,0 д4д? (това че е малоумно сложен не е + определено) Какви екстри има туарег за 160 000лв ( колкото струва, за 106 е база) повече от 120ка за 130 000. Колко издържа окачване на туарег юнашко каране километри и колко на 120ка, пак конкретно ако може? Какви офроуд качества има Туарег и вобще някога карал ли е туарег извън равна полянка?

                              Коментар


                              • От: ML 320 CDI (224), Touareg 3.0 TDI (224), Pajero IV - 3.2 Di-DC (165) AT

                                Първоначално публикуван от Л. Мечков Преглед на мнение
                                Маркони, разбрах те, ама няма да пиеш кафе в клиентските коли де Много електроника и иновациите са ценообразуващи, независимо от това дали праят, или не проблеми. Така, днес да поразведрим, дойде си ни нашата 100-ца, викам чакай да я щракна и О небеса, тя завалийката и тя пропикала ръжда, и тя се намокрила отвътре....

                                ТЛК100, 2007-ма, малко над 130 000 километра, закупена чисто нова. Очаквайте снимките на туарега и на 120-ката!
                                Специално за Радиста хххххххххххххххххххххххххххххххххх аз нищо не чувам и слушам, за кой път да ти обяснявам ? ИМАМ ГИ БЕ!!! Ти ли ми предлагаш возене ??? На кола с нов двигател, скорости, спирачки, окачване и тн.. , дето е милионник ??? НЕ, БЛАГОДАРЯ, ела да те повозя АЗ! Ти няма какво да ми покажеш! Ето ти малко и на тебе снимки, подготви се за снимки на 120-ката и туарега, само да не напишеш после, че си сляп! Да ви е сладко ![ATTACH=CONFIG]546394[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]546395[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]546396[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]546397[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]546398[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]546399[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]546400[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]546401[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]546402[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]546403[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]546404[/ATTACH]
                                Аз 120ка не виждам на тези снимки, или аз съм сляп или ти нещо... И така да е пак не вижам изгнила кола, това че е паднала боята на носачите, поне според мен не е изгнило, тези дни ще ти снимам 120ка на 410 000 колко е изгнила отдолу.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X