Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уазика се разболя ,помагайте !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

    Дзверо стана часовник!Пусти му клапани

    Коментар


    • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

      Закачи си вакум-регулатора.С поздрав Борето

      Коментар


      • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

        Виж каква елементарна работа, а да ти е честита новата моторетка. Сега да и скъсаш шортите ...
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

          Айде сега делкото.

          Коментар


          • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

            Ти,ни утепа,ние вече вярвах ме в извънземна намеса.Какви ли не варианти не предложих ме.

            Коментар


            • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

              Оффтопик:Извънземните отвличат само и основно големи самолети.Те са дали УАЗ на земята и не си го искат.

              Коментар


              • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Айде сега делкото.
                И на него ще му дойде ред,сега тряба да лекувам скоростите, че и тях ги прави "мой човек " така хлопа нещо че...

                Коментар


                • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                  Първоначално публикуван от viperr Преглед на мнение
                  Оффтопик:Извънземните отвличат само и основно големи самолети.Те са дали УАЗ на земята и не си го искат.
                  +1000

                  Коментар


                  • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                    Ти,ни утепа,ние вече вярвах ме в извънземна намеса.Какви ли не варианти не предложих ме.
                    Не съм ви трепал аз!! То на мен ми се разказа играта.Така е в България ,трябва всичко сам да си прави човек инак е утрепия.През ум не ми е минало че моя човек може да не е регулирал клапаните ,а през ден бях при него и двамата се чудим кво става. Оня ден даже щяхме да вадим привода на делкото ,добре че реших да ида на елкон.

                    Коментар


                    • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                      Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
                      ...През ум не ми е минало че ....
                      Този път аз ще мина в ролята на "плашещия"
                      След като са ти пренатегнати всичките (!?!) клапани, колко ли още други "дреболийки" не са в норма? Я вземи го попитай твоя човек с какво и как е стягал по-интересните гайки и болтове, да няма после "деба и Уаза, мрън-мрън". За луфтовете по лагерите няма да питам...
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        Този път аз ще мина в ролята на "плашещия"
                        ..... Я вземи го попитай твоя човек с какво и как е стягал по-интересните гайки и болтове, да няма после "деба и Уаза, мрън-мрън"....
                        С динамометричната тръба!!!
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                          Този път аз ще мина в ролята на "плашещия"
                          След като са ти пренатегнати всичките (!?!) клапани, колко ли още други "дреболийки" не са в норма? Я вземи го попитай твоя човек с какво и как е стягал по-интересните гайки и болтове, да няма после "деба и Уаза, мрън-мрън". За луфтовете по лагерите няма да питам...
                          Пренатегнати е силно казано ,но си бяха стегнати доволно ,имаха си луфт, но много малък ,само няколко бяха без.
                          Абе каквото и да кажа все е късно, важното е че мотора сега е добре .

                          Коментар


                          • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                            Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
                            Пренатегнати е силно казано ,но си бяха стегнати доволно ,имаха си луфт, но много малък ,само няколко бяха без.
                            Абе каквото и да кажа все е късно, важното е че мотора сега е добре .
                            Не мисля, че е късно. Късно ще е ако се покаже някоя мотовилка да пита "И ся ко прайм?"
                            А това подчертаното в цитата направо ме плаши. Като подход.
                            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                            Коментар


                            • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                              Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                              Предложението на Ясен е много правилно.
                              Навремето когато "трансплантирах" различни части по УАЗа-смених карбуратора (от Газела) и електронно безконтактно делко. После купих чисто ново делко. Днес проверих дали не съм го изхвърлил. Намерих го в гаража,но без дистрибуторната капачка и палеца(те са като на обикновеното делко),та ако проявяш интерес-ПОДАРЯВАМ !(делкото е с датчик на хол и вакумен аванс)
                              Колега пратих ти лично.

                              Коментар


                              • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                                Не мисля, че е късно. Късно ще е ако се покаже някоя мотовилка да пита "И ся ко прайм?"
                                А това подчертаното в цитата направо ме плаши. Като подход.
                                Тефчо,стига ми разваля кефа бе, брат, тъкмо се успокоих и ти ме почна ....

                                Вярно е това което казваш ,но аз присъствах на стягането на основни и биелни лагери, всичко го прави с динамометричен ключ Гледахме колко се стяга по ръководството.Главата също бе стегната по книга. Ми ходя на работа няма как да съм все над главата на някой майстор. Мисля че няма начин чак толкова да е зле положението.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X