Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уазика се разболя ,помагайте !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

    Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
    С наклонен зъби е - нещо като червячно задвижване.
    Баш там май е проблема, ама пусто не съм се занимавал с СССР двигатели, от като доде демокрацията.

    Коментар


    • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

      Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
      Ако говориш за извода за кабел на 1ви цилиндър със сигурност е зацепен правилно ,много си ми е сгоден даже.
      Имах предвид кабела от чукчето към бобината.

      Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
      Днес го водих на елкон ,човека каза ,че са натегнати клапаните или е грешно зацепен ангренажа.Показа ми на уреда една стойност която бе доста завишена от нормалното и вика да почнем от клапаните, ако след това не се оправи да гледаме ангренажа.
      Коя стойност ти е показал?

      Коментар


      • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Имах предвид кабела от чукчето към бобината.

        Коя стойност ти е показал?

        Къде трябва де тоя кабел нали си е отзад на делкото от към бобината ?

        Не помня какво бе името, че май бе на немски ,но ми каза че трябва да е около 350-360 ,а при мен по едно време отиде на 680 нещо такова.

        Коментар


        • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

          Това кабелче ,не виждам каква определяща роля,може да има за положението на делкото.Ако имаш желание колега звънни един тел.да му поумува ме че чак мен ме дразни тоя котар.0898762122-Румен

          .

          Коментар


          • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

            Има още едно голо кабелче, което замасява плочката към корпуса. Ако то не е ок, също е възможно да не работи добре, защото токът минава през лагерчето.
            Не ми се вярва някой да сбърка белезите на анренажа при УАЗ, но зависи на колко ракии сте били
            Каквото и да е поправимо, но така или иначе си го попилял - направи го с безконтактно запалване и няма да съжаляваш.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Това кабелче ,не виждам каква определяща роля,може да има за положението на делкото..
              Няма никакво. Както зацепиш привода, така и ще застане делкото. И ще работи.

              Коментар


              • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                Анатоли кажи на всички какво показва вакумметъра.С поздрав Борето

                Коментар


                • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                  Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
                  Анатоли кажи на всички какво показва вакумметъра.С поздрав Борето
                  Вакуум метъра показа закъснение в заплването и на елкона днес човека ми каза ,че има нещо нередно след като го гледа със стробоскопа ,дори ме пита сигурен ли съм, че белезите на шйбата са верни.

                  Коментар


                  • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Има още едно голо кабелче, което замасява плочката към корпуса. Ако то не е ок, също е възможно да не работи добре, защото токът минава през лагерчето.
                    Не ми се вярва някой да сбърка белезите на анренажа при УАЗ, но зависи на колко ракии сте били
                    Каквото и да е поправимо, но така или иначе си го попилял - направи го с безконтактно запалване и няма да съжаляваш.
                    За ракии дума да не става ,бехме си трезви като репички,а кабелчето дето споменаваш съм го огледал и си е изолирано добре, нема как тока да ходи там където не трябва.

                    Коментар


                    • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                      Новите агренажни колела имат свойството да се пукат
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                        Новите агренажни колела имат свойството да се пукат

                        Какви ли още свойства имат частите на Уаза ?!

                        Коментар


                        • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                          Първоначално публикуван от Antol Преглед на мнение
                          Какви ли още свойства имат частите на Уаза ?!
                          Каквито и да са при 469, едва ли имат и малка частица от свойствата на тези за Патриот....
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            Каквито и да са при 469, едва ли имат и малка частица от свойствата на тези за Патриот....
                            И въпреки което, може да бъде обсъдена идея за направа на бетонен саркофаг за изделието (УАЗ).

                            Коментар


                            • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                              Ей, утепахте човека бре
                              Анатоли, не се шашкай, най-вероятно сте зацепили нещо неправилно. Не е страшно, просто не се нервирай. Отвори капака на клапаните, махни свещите, ръгни манивелата, върти по малко и гледай. То ще си каже веднага къде го боли. Ако се чудиш - гледаш движението на клапаните и на чукчето спрямо буталото. Ако сте я вапцали, ще е с достатъчно много, че да се забележи и на око. Диаграмата на ГРМ трябва да я има в рефтера, а и да я няма, мисля, че е съвсем стандартна.
                              Пътьом препипай и клапаните с луфтомера. Едва ли от там е проблема, ама за всеки случай, пък и едно мерене не отнема време.
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Уазика се разболя ,помагайте !!!

                                Пичове,Уазика ПЕЕ!!!!
                                Мамка му и кютук,оправи се !!!
                                Сега работи като часовник .Клапаните бяха натегнати до един.Майстора кво е регулирал - не знам,а явно и той не знае ,щото до сега щеше да ми каже.Както и да е отхлабих ги и сега мотора работи ,та ми е кеф да го слушам .Малко по хлабави ги оставих 0.40 на 1ви и 8ми и 0.45 на всички останали, доста почукват, но ще ги оправя по-натам.

                                Благодарности на всички, които помагаха!!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X