Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

    Се едно са е излязал от магазина. Па и номера му е като на Драго.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #92
      От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

      Браво! станал е прекрасен.

      Коментар


      • #93
        От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

        Благодаря за хвалебствията. Работата продължава.
        Някой да има представа как се свързва това моторче
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0810.jpg
Прегледи:1
Размер:153.6 КБ
ID:5307960
        за да му работят двете скорости. Пробвах всички варианти с трите кабела и +-, но или върти на едни обороти или не върти. Мисля да го сложа на чистачките.

        Коментар


        • #94
          От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

          Аз съм с такова моторче с 2 скорости и с подобен ако ли не и същия ключ,но така взех джипа и не знам как е свързано.Утре или вдругиден ще намина покрай теб,ако си свободен да мина да видиш как е свързано при мен.
          Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

          Коментар


          • #95
            От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

            Първоначално публикуван от TONI 1977 Преглед на мнение
            Вече има сериозен напредък - имаме си нова боя и започна досглобяването на джипката.
            [ATTACH=CONFIG]368977[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]368978[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]368979[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]368980[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]368981[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]368983[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]368984[/ATTACH]
            Преди време бях писал в друга тема за уплътнители на предните калници и сега намерих решението - набивна гума за дограма.
            [ATTACH=CONFIG]368982[/ATTACH]
            Браво , напълниха ми се очите. Направо дрънка.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • #96
              От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

              Първоначално публикуван от TONI 1977 Преглед на мнение
              Благодаря за хвалебствията. Работата продължава.
              Някой да има представа как се свързва това моторче
              [ATTACH=CONFIG]369628[/ATTACH]
              за да му работят двете скорости. Пробвах всички варианти с трите кабела и +-, но или върти на едни обороти или не върти. Мисля да го сложа на чистачките.
              Моторчето е с паралелно възбуждане,т.с подаваш + на два кабела за ІІ ра скорост.

              Коментар


              • #97
                От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

                Първоначално публикуван от ivan_ Преглед на мнение
                Моторчето е с паралелно възбуждане,т.с подаваш + на два кабела за ІІ ра скорост.
                Като свържа двата кабела към + започва да върти по-бавно и консумира по-малко ампери. Получава се обратното на логиката за мен - включвам допълнителен консуматор а амперите падат.

                Коментар


                • #98
                  От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

                  Проблема с моторчето е решен - оргиналния превключвател на Москвича подава + към двата кабела за бавни и към единия за бързи, третия е -.
                  Някой скоро засичал ли е по магазините оргинален ролбар/или както му се вика/ и орентировъчна цена.
                  рол бар.doc

                  Коментар


                  • #99
                    От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

                    Страхотна машинка,очаквам да видя крайния резултат,който предполагам ще е перфектен
                    Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                    Коментар


                    • От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

                      Ей, толкова съм изостанал, че трудно си открих темата дори. Но след раздвижването миналата седмица до газостанцията и обратно се оказа, че скоростите вият доста, а преди демонтажа нямаше проблеми с тях. Последва проверка на маслото-ОК, но при източването първо потече вода и след кратък размисъл стигнах до извода, че при миенето с пароструйката/миналото лято/ през първичния вал съм вкарал вода-около 200мл.сега. Наложи се демонтаж и разглобяване. Водата си беше оказала своето влияние - ръжда по лагерите и зъбните. Смених лагерите, но зъбните оставих пък времето ще покаже колко ще изкарат. Не ми остана време да го пробвам - останаха карданите и др. дреболий за събиране.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1265.jpg
Прегледи:1
Размер:293.5 КБ
ID:5354513Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1274.jpg
Прегледи:1
Размер:296.4 КБ
ID:5354512

                      Коментар


                      • От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

                        Джипа е вече завършен/е винаги ще се намери нещо за модернизиране/.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

                          Поздравления,колега за положения труд!!!Няма разлика с излезлия от завода! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5737.jpg
Прегледи:1
Размер:115.8 КБ
ID:5363948
                          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                          Коментар


                          • От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

                            Честито ! Със здраве и безавариино ; гледам и аватара си сменил. Не можах да те позная в първия момент.
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

                              Радост за окото! Браво!
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • От: Новият ми/стар/ УАЗ 31512.

                                Браво! Пушка е.
                                SUBARU FORESTER 2.0XT '03
                                УАЗ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X