Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LJ-70 за леки разходки...и не само

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: LJ-70 за леки разходки...и не само

    Е щом търсиш все ще излезе нещо а на какво си се спрял или е тайна
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

    Коментар


    • #92
      От: LJ-70 за леки разходки...и не само

      Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
      Не му знам името на материала но е неопрен който от едната страна е фолиран с алуминиево фолио Джипа го вземах от мой приятел от софия а маслата и филтрите за навсякъде са поръчани и утре ако не в събота всичко ще се смени сега не го карам разглобен е за аларма централно музика при един колега с
      ел. сервиз
      Колега 75 turbodelta,
      искам да ти честитя придобивката и да ти пожелая да ти носи само положителни емоции.
      Аз също се интересувам живо от изолацията - цена и насоки от къде да се закупи. При опит за търсене на "неопрен който от едната страна е фолиран с алуминиево фолио" не се получава. Как се продава на линеен, на квадратен метър ? Каква е дебелината ?

      Надявам се да не те затрудняваме с тези въпроси? Просто изолацията изглежда супер, а ако и върши работа :-).

      Коментар


      • #93
        От: LJ-70 за леки разходки...и не само

        Не ме затрудняваш материала е 5 мм а ако не се лъжа го продава и колегата Гена от по горния пост А аз взех листа от един магазин на цена 8 лв квадратен метър . Дали ще върши работа не знам но придава по елегантен вид на коша а и в оригинал имаше такова което беше разпаднато и попито с масла и мръсотия за това го смених
        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

        Коментар


        • #94
          От: LJ-70 за леки разходки...и не само

          Колеги някой да има идея от къде да си набавя горни оригинални стопове на прилична цена ?
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • #95
            От: LJ-70 за леки разходки...и не само

            Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
            Колеги някой да има идея от къде да си набавя горни оригинални стопове на прилична цена ?
            Спомням си, че някъде имаше информация от колеги във форума, ама как се казваше темата ...?
            Колегата беше, мисля с ТЛК 73 от София.
            Последно редактирано от Yaro; 23-10-10, 07:57.
            Life is too short to drive dull cars!

            Fight global warming !
            ... turn on your A/С !

            Коментар


            • #96
              От: LJ-70 за леки разходки...и не само

              Улица Козлодуй 71 тел.9310219 Роси. Моите са от там по 65 лв. броя. Имат два вида и тя се забравя кои са за 70ка., така че я подсети,че са по-тесните.Няма разлика между кръгъл и квадратен фар.
              П.С.Предполагам,че става дума за стопове с всичките светлини,а ако искаш фабричните аз ги имам.
              Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
              Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
              Враца

              Коментар


              • #97
                От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                Улица Козлодуй 71 тел.9310219 Роси. Моите са от там по 65 лв. броя. Имат два вида и тя се забравя кои са за 70ка., така че я подсети,че са по-тесните...
                70-тката не е ли само с един вид отзад? Имам предвид всички седемдесятки въобще.

                Коментар


                • #98
                  От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                  Има някакви по-широки. И аз се чудих за какво са, и гледахме каталога и излязоха май за 70 пикап.
                  Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                  Drag Grand Canyon Daily
                  Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                  LZ1JYM

                  Коментар


                  • #99
                    От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                    Другата седмица ще поръчвам от милнер някои джунджурии, ако там са на прилична цена....

                    Коментар


                    • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                      70-тката не е ли само с един вид отзад? Имам предвид всички седемдесятки въобще.
                      Не тези с четири врати са с други,по обли.
                      878940653

                      Коментар


                      • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                        Колеги благодаря за полезната дискусия утре ще звъня на въпросния магазин за тесни стопове за 70-ка
                        А инак тея дни се занимавах с аларми музика драми с инсталация и с интериора и почистване на салона и определено имаме огромен напредък Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0111.jpg
Прегледи:1
Размер:73.9 КБ
ID:5220980Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0112.jpg
Прегледи:1
Размер:90.9 КБ
ID:5220981
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар


                        • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                          Днес звънях в магазина за стопове ама няма в момента свършили до 10 дни се очаквало да има пак ама не се знае . Поне успях да сменя цялата изпускателна система с нова след монтирането и обаче се оказа че има проблем с липсващи шпилки на изпускателния колектор към главата + издухана гарнитура + съответно крив фланец та продължаваме с драмата с обезшумяването утре ! Успях да раздърпам маде ин бг тунинзите по карбуратора и оригиналната газова уредба и тея дни и те ще влязат в нормите
                          рапорт даден !
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0121.jpg
Прегледи:1
Размер:130.9 КБ
ID:5221400Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0126.jpg
Прегледи:1
Размер:124.9 КБ
ID:5221401Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0123.jpg
Прегледи:1
Размер:111.3 КБ
ID:5221402Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0120.jpg
Прегледи:1
Размер:104.9 КБ
ID:5221403
                          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                          Коментар


                          • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                            Това първото гърне катализатор ли е,и ако е ще го държиш ли?
                            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                            Враца

                            Коментар


                            • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                              Не не е катализатор а резонатор (проходно гърне) а по голямото е заглушител такава е и оригиналната схема
                              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                              Коментар


                              • От: LJ-70 за леки разходки...и не само

                                Ето тук намерих номерата на горните стопове по Депо и съответно по Тойота на някои ако са му полезни , опитвам се сега тук в русе да ги намеря дано да ме върже

                                http://www.depo.com.tw/asp/pdf/R_TY_LAND%20CRUSR_2.pdf
                                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X